2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Akyol

Seedorf, başka takıma gitti mi? Couceiro Teknik Direktör olsaydı 10 numaramız Deco'ydu. Cisse diğer takımlarla anıldı sizce neden?

Çalıştık ama olmadı inşallah daha iyileri gelir  :) 

Barnetta mı? O'nun eşi sorun çıkardı  :D

kalptenþimþek

turgayergeni

genç bi kaleci alıncak deniliyodu. alındı heralde pek bi acıklama yok ama adını yazmışlarhttp://www.samsunsporluyuz.net/haber_detay.asp?haberID=2239

Ayberk

Alt yapıdan olması lazım Hüsrev'in

germencisse

turgayergeni

Alıntı yapılan: Umut - 07 Temmuz 2011, 01:22:56
Husrev kop o. 2 yil once geldi almanyadan. Altyapisi stutgart.
ok pardon

samsunluhakan

halk gazetesine göre Ekigho Ehiosun ile anlaşmışız hafta sonu samsunda olacakmış.

cezayir55

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 07 Temmuz 2011, 09:28:34
halk gazetesine göre Ekigho Ehiosun ile anlaşmışız hafta sonu samsunda olacakmış.

Karabük taraftarları fan club bile kurmuş karşılamaya hazırlanıyorlar.Yanlışlık vardır

sosaka

AlıntıKarabükspor Genel Menajeri Seyit İçgül, Ajansspor spor yazarı Hakan Coşkun'a transferler ve Kalu Uche hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
.
.
.
Son olarak taraftarlarımıza şunları söyleyeyim: Nijerya'dan Ekigho Ehiosun ile prensipte anlaştık. Perşembe veya Cuma günü İstanbul'da olacak. Resmi imza için görüşeceğiz."

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110705/icgul_en_az_2_forvet_almak_istiyoruz.html

germencisse

07 Temmuz 2011, 11:13:03 #5365 Son düzenlenme: 07 Temmuz 2011, 11:35:01 germencisse
Son dakika aldıgım duyumu sizinle paylaşmak istedim,kaynak belirtemicem kulüp ile bağlantısı olan bir arkadas aracılıgı ile haber aldım..

Nicolita,Rios ve forvet hattına düşünülen isim Bobo ile anlaşıldığı yönünde..

bkz:Söyledeğim gibi bu bir duyumdur dogruluk derecesi ne kadar bilemiyorum.. :o

Kolombiyalı forvet Jackson Martınez miş,gecen arastırdıgımız oyuncu..

İşte jackson martinez

JACKSON MARTINEZ - DELANTERO

Sercan

Alıntı yapılan: germencisse - 07 Temmuz 2011, 11:13:03
Son dakika aldıgım duyumu sizinle paylaşmak istedim,kaynak belirtemicem kulüp ile bağlantısı olan bir arkadas aracılıgı ile haber aldım..

Nicolita,Rios ve forvet hattına düşünülen isim Bobo ile anlaşıldığı yönünde..

bkz:Söyledeğim gibi bu bir duyumdur dogruluk derecesi ne kadar bilemiyorum.. :o

Eğer bu transferler olursa süper olur ..

s_uzunkaya

doğruysa daş olur takım daş :holey: :deli: :holey:

Jnr.Serkan

07 Temmuz 2011, 11:29:09 #5368 Son düzenlenme: 07 Temmuz 2011, 11:32:36 Jnr.Serkan
Bu 3ü gelirse takım fena olur.Ama nedense yerli transferlerimiz çok sönük kalıyor gibi.Ayrıca Bobonun menejeri Juan Figer.Kan emicinin teki,o yüzden kimse bobo'yla anlaşamıyor...Yönetimin sağlam bütçe ayırması gerek

erhan55

bunlara bir de ergiç eklense transfer kapanır. bir de bobo ve ergiç aylardır kimse ile anlaşmadı ciddi ciddi bizimle görüşüyor olabilirler. ancak bobo çok para istiyordu takım dengesi diyen yönetim ne yapacak acaba onunla anlaşılırsa?