2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sercan

sadece55

Lazar daha çok DMR mevkisinde oynayan bir oyuncuya benziyor...hoca 3-4-3 sistemindeki sol ve sağ kanat oyuncusunun ileri geri oynayan oyunculardan seçeceğini düşünüyorum...Bunların sağ tarafını Lazar alıyordur...

samsunmania

06 Temmuz 2011, 15:50:15 #5327 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2011, 15:54:14 samsunmania55
fink+holosko+2milyon euro yaz 5555 e gönder, Kemal 8taşa gelsin. Bu saatten sonra böyle. Bizden beleşe alıp kulübümüzün köküne incir ağacı diktiğiniz,15 milyon dolarımızı hiç ettiğiniz tümer, ilhan transferlerine sayın gitsin saygıdeğer bejeke yönetimi.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Erdinc - 06 Temmuz 2011, 15:34:38
Lazar daha çok DMR mevkisinde oynayan bir oyuncuya benziyor...hoca 3-4-3 sistemindeki sol ve sağ kanat oyuncusunun ileri geri oynayan oyunculardan seçeceğini düşünüyorum...Bunların sağ tarafını Lazar alıyordur...

Banada hep nedense bitmek bilmeyen enerjisiyle Murat o bölgede oynayacaktır gibi geliyor...

ahmetsefa55

Samsun'da transfer hareketliliği
Samsunspor Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Transfer çalışmaları kapsamında iki yabancı oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor'' dedi. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında AA muhabirine değerlendirmede bulunan Yılmaz, Samsunspor yönetimi olarak transfer çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

Samsunspor'un geleceği için çok sıkı bir çalışma temposunda olduklarını ifade eden Yılmaz, ''Samsunspor'un geleceği ve Spor Toto Süper Lig'de kalıcı olması, adından başarı ile söz ettiren bir takım olması için hassas bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz'' dedi.

Samsunspor'a faydalı transferler yaparak başarılı bir takımla yeni sezona başlamak istediklerini ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti: ''Yeni sezon hazırlıkları kapsamında takımımız ikinci etap çalışmaları kapsamında Bolu'da bulunuyor. Takımımızın uyumlu ve neşe içinde çalışmalarına devam ettiklerinin haberini alıyorum. Takımın uyumlu çalışması bizi çok mutlu ediyor. Takımımız pazar günü Karabükspor ile hazırlık maçı yapacak. Bu maçı izlemek ve takımımızın çalışmalarını yönetim olarak yerinde takip etmek için Bolu'ya gideceğiz.''

Takıma yapılan takviyeleri de değerlendiren Yılmaz, ''Transfer çalışmalarımız kapsamsında takımımıza gerekli takviyeleri yapmak üzere iki yabancı oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Takımımızın gücüne güç katacağız'' dedi.

http://www.sporx.com/futbol/transfer/turkiye/samsunda-transfer-hareketliligiSXHBQ239265SXQ

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: Sol Açık - 06 Temmuz 2011, 12:41:23
Ergiç gelsin, benim formamdaki isim belli!  ;D
hele bide rios gelsin özel forma yaptıracaım

samsunspor.co.nr

Rios+Ergiç+Yabancı Forvet yabancı transferinde müthiş bir kapanış olur  :evet:

Serkan

ahmetsefa55

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 06 Temmuz 2011, 15:50:15
fink+holosko+2milyon euro yaz 5555 e gönder, Kemal 8taşa gelsin. Bu saatten sonra böyle. Bizden beleşe alıp kulübümüzün köküne incir ağacı diktiğiniz,15 milyon dolarımızı hiç ettiğiniz tümer, ilhan transferlerine sayın gitsin saygıdeğer bejeke yönetimi.

Hatta,Sivok + Ernst + 2 milyon €  :D
Yerse,uzay eriği  ;)

Ollivanders

SSKLA

Ollivanders

Riosa aynı tarifeyi uyguladık tuttu gibi :) gerci o da gelmez ama ergiçin gelecegini hiç sanmıyorum :))) Totem yapmayınca tehdit mektupları alıyorum

kamuri

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 06 Temmuz 2011, 11:51:37

Kante yi Epçeli Köylüye uyarak yazdım herhangi bir bilgim yok :D

bu benim menejerlikte oynadığım taktiğe benziyor yalnız bi far k var bende orta sahada tek kişi forvette iki kişi var beşiktasa felan 6 tane attım bu taktikle >l< umarım gerçekte de tutar bu taktik ;)

erhan55

pazar günü karabükle hazırlık maçımızı herhangi bir kanal verecek mi acaba?