2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Hazır hızımızı almısken devam edelım transferlere .Takım otursun yerli yerine .

55ertan

Hoca süper lige cok iyi hazirlaniyoruz diyor, ama daha transferlerin nerdeyse hicbiri katilmadi Bolu kampina.
Bir hafta icinde transferler netlesse bile, Hollanda kampina bile zar zor yetiscekler gibi geliyor bana.

ahmetsefa55

ilk 5 haftamız sıkıntılı gececek bariz

AntZ

Alıntı yapılan: 55ertan - 06 Temmuz 2011, 12:04:53
Hoca süper lige cok iyi hazirlaniyoruz diyor ama, daha transferlerin nerdeyse hicbiri katilmadi Bolu kampina.
Bir hafta icinde transferler netlesse bile, Hollanda kampina bile zar zor yetiscekler gibi geliyor bana.

Hoca sanırım elde bulunan iş yapabileceğini düşündüğü oyuncuları görmek istiyor önce. Zenke, Murat, Dilaver, Ufuk, Adem, Serdar gibi oyuncuların sistemine uyup uymadığına, yeterli olup olmadığına bakacak ona göre bazı oyuncuların alınıp alınmayacağına karar verecek gibi. Örneğin Murat, Zenke belki hocanın sisteminde değişmez oyuncular olacak belki de hiç oynamayacaklar. 1 hafta Samsun'da, en fazla 1 hafta da Bolu'da yapılan çalışmalardan sonra hocanın kafasında tamamen netleşir bazı şeyler. Biraz da bunun için bu kadar ağırdan alıyorlar galiba.

SSKLA

Alıntı yapılan: AntZ - 06 Temmuz 2011, 12:00:12
Stoper,orta saha ve forvete yabancı alınacaksa, önlibero (Rios) İsa Turan'a göre stoper mi orta saha mı oluyor?  :o Yoksa Rios hariç mi 3 yabancıyla ilgileniyoruz? Nicolita'yla hala ilgileniyor muyuz?
İlgileniyorsak orta saha diye bahsedilen sağ kanat Nicolita,
Stoper diye bahsettiği Rios olabilir mi?

Nicolita'yla artık ilgilenmiyoruz, yerine Lazar'ı aldık demişti Suat Çakır :-\

AntZ

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 06 Temmuz 2011, 12:12:43
Nicolita'yla artık ilgilenmiyoruz, yerine Lazar'ı aldık demişti Suat Çakır :-\

Biri defansif, biri ofansif, nasıl sisteme göre oyuncu alıyorlarsa! Nicolita'nın alternatifi Lazar'sa Rios'la anlaşamadıklarında da yerine kaleci alırlar herhalde  :evet:

brigand

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Temmuz 2011, 11:17:40
Stopere yabancı hakkını kullanmamalılar. Sonuca etki edecek yabancı alamadık henuz. Nelson Valdez olmaz mı forvete . Kume de dustu Hercules. :)))

Ver 2-3 M € al bonservisini, döktürür yıkar temizler bu ligi :) zenke'de golcü görür, forvet görür, gözü gönlü açılır  :P

kale5501

rios olmuş gibi isa hocanın açıklaması ayrıca bir stofer birde forvet diyor 3 yabancı daha alacagız diyor bu kemalin kesilmesi anlamına gelir

SSKLA

Alıntı yapılan: kale5501 - 06 Temmuz 2011, 12:19:10
rios olmuş gibi isa hocanın açıklaması ayrıca bir stofer birde forvet diyor 3 yabancı daha alacagız diyor bu kemalin kesilmesi anlamına gelir

kemali kesip Ersini mi oynatacak  :o

AntZ

06 Temmuz 2011, 12:22:45 #5304 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2011, 12:28:18 AntZ
Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 06 Temmuz 2011, 12:09:47
ilk 5 haftamız sıkıntılı gececek bariz

Fenerbahçe, Sivas, Eskişehir zaten çalkantılı, Trabzon kadroyu bizden çok yeniledi, Galatasaray sil baştan, Kayseri de de fazla değişim var, Bursa'nın sıkıntıları var, Tita'sız Antalya ve Emenike'siz Karabük sıradanlaştı, Gençlerbirliği paraşütsüz düşüşte, Ordu, Mersin yeni takım kurdu... Kadrosu oturmuş ve en hazır takımlar Ankaragücü, Manisa, Gaziantep, İ.B.B, Beşiktaş olacak, ilk 5 hafta bunlarla karşılaşmazsak fazla sıkıntı yaşamayız  ;)

SSKLA

06 Temmuz 2011, 12:23:51 #5305 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2011, 12:28:43 AntZ
Alıntı yapılan: AntZ - 06 Temmuz 2011, 12:22:45
Fenerbahçe, Sivas, Eskişehir zaten çalkantılı, Trabzon kadroyu bizden çok yeniledi, Galatasaray sil baştan, Kayseri de de fazla değişim var, Bursa'nın sıkıntıları var, Tita'sız Antalya ve Emenike'siz Karabük sıradanlaştı, Gençlerbirliği paraşütsüz düşüşte, Ordu, Mersin yeni takım kurdu... Kadrosu oturmuş ve en hazır takımlar Ankaragücü, Manisa, Gaziantep, İ.B.B, Beşiktaş olacak, ilk 5 hafta bunlarla karşılaşmazsak fazla sıkıntı yaşamayız  ;)

Bunun sonu "bence biz bu sene şampiyon olacağıza" kadar gider :D :D

SSKLA

İyi ki gelmişim
Kayserispor'dan transfer edilen Selim Teber liglerin başlamasını iple çekiyor.Selim 'Samsunspor'da oynamak bir ayrıcalık' dedi.

Beni izleyin

Samsunspor'un çiceği burnunda transferi Selim Teber takıma hemen uyum sağladı.Tecrübeli oyuncu Selim Teber, sezona önceden hazırlandım.Kendimi çok iyi hissediyorum.Ligin başlamasını bekliyorum.Taraftarlar bu sezon bomba gibi bir Selim izleyecek'' dedi.

Oynamak ayrıcalık

Samsunspor'u tercih etmekle çok doğru bir karar verdiğini de ifaden edem Selim,'' Samsunspor'un ne kadar büyük bir camia olduğunu içine girince anladım.Gerçektem tam bir profesyonel takım.İyiki Samsunspor'a gelmişim '' diye konuştu.

Kaynak: Netkulis.com

55ertan

Alıntı yapılan: AntZ - 06 Temmuz 2011, 12:22:45
Fenerbahçe, Sivas, Eskişehir zaten çalkantılı, Trabzon nerdeyse kadroyu bizden çok yeniledi, Galatasaray sil baştan, Kayseri de de fazla değişim var, Ordu, Mersin yeni takım kurdu... Kadrosu oturmuş ve en hazır takımlar Ankaragücü, Manisa, Gaziantep, İ.B.B, Beşiktaş olacak, ilk 5 hafta bunlarla karşılaşmazsak sıkıntı yaşamayız  ;)

Öteki takimlarin da ilk 5haftasi sıkıntılı gececek gibi, bu acıdan hic düsünmemisdim.
Bu sezon süper lig takimlari bile, sil basdan baslaycak  :--*

ahmetsefa55

5 yıllık superlıg seruvenı olan kayserıspordan sonra normal tabı.sen bı de gol attıktan sonra maratondan cıkan sesı bılsen  :kanka:

55ertan

Benim formanin arkasinda bu sezon Selim Teber yazacak  8)