2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

germencisse

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 06 Temmuz 2011, 10:44:58
yok hocam sözüm sana değil zaten onu yazana  :evet:

:evet: Aynen basında sürekli yapıyorlar bu işi

bkz:Nicol Banelita
  ;D :D

Jnr.Serkan

Haber Gazetesinde İsa Turan 3 yabancı futbolcu transfer edeceğiz anlaşmak üzereyiz demiş.stoper sol açık forvet

Ollivanders

Yine mi stoper biz gol atmayacagız sanırım.

ahmetsefa55

ya da kemal yolcu  ;)

ya da lazarı sag acık olarak kullanacak  :kanka:

Ollivanders

Lazar videolardan izledigim kadarıyla kanat oyuncusu zaten 3 lü sistemin stoperi degil :) benim düşüncem oyle:)

ahmetsefa55

o zaman stoper transferı normal.

kemal transfer bahia  :evet:

Ollivanders

Stopere yabancı hakkını kullanmamalılar. Sonuca etki edecek yabancı alamadık henuz. Nelson Valdez olmaz mı forvete . Kume de dustu Hercules. :)))

SSKLA

3 yabancı gelecek

Samsunspor yabancı kontenjanını stoper,orta saha ve forvet oyuncusu ile dolduracak.Sportif Direktör İsa Turan,'Görüşmelerimiz sürüyor.Hafta sonuna kadar bu iş biter.

Çalışmalar sürüyor

Sportif Direktör İsa Turan stoper,orta saha ve forvete 3 yabancı oyuncu alarak yabancı transferi kapatacaklarını söyledi.Bu oyuncularla ilgili çalışmaların sürdüğünü belirten Turan,''Yabancı oyuncu kontenjanımızı bir stoper,bir ortasaha ve bir forvet oyuncusu ile dolduracağız.Bu oyuncularla ilgili çalışmalarımız sürüyor.Kısa zamanda sonuç alacağımızı umuyorum'' dedi.

Hocamız da istiyor

Vladimir Petkoviç'in de ısrarla istediği oyuncular olduğunu ifade eden Turan ''Hocamızında takip ettiği oyuncular var.Bunlarla ilgili görüşmelerimiz sürüyor.Bunun yanında Rios ile ilgili gelişmeler olumlu geçiyor.Bu oyuncuların takıma katkısı yüksek olacak.Hafta sonuna kadar transferi bitireceğiz.Yerli transfer konusunda acele etmiyoruz'' diye konuştu.

LisandroLopez

1forvet, 2 kanat, en az bi ortasaha, 1 sol bek 1 stoper ve 1 kaleci ihtiyacımız var bence halen..

germencisse

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Temmuz 2011, 11:17:40
Stopere yabancı hakkını kullanmamalılar. Sonuca etki edecek yabancı alamadık henuz. Nelson Valdez olmaz mı forvete . Kume de dustu Hercules. :)))

Aynen yanında da getirsin Trezeguet'i  :)

SSKLA

06 Temmuz 2011, 11:51:37 #5290 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2011, 11:57:42 Berkay Yelken

Kante yi Epçeli Köylüye uyarak yazdım herhangi bir bilgim yok :D

kamuri

bence yönetimimiizin en büyük artılarından biri de futbolda papaz tabir edilen futbolculara pek yönelmiyo olmaları transfer ettiğimiz isimler hep genç isimler bence böyle devam etmeliler yeni transferlerde bu anlayışla yapılmalı

SSKLA

Golcü yine benim
Samsunspor'un geçen sezon Bank Asya 1.ligi'nde gol kralı olan oyuncusu Zenke yine krallıkta iddialı.

Süper Lig'de de gol kralı olacağını belirten Zenke,''Bank Asya Ligi biraz daha zor gibi.Bazı takımlar sadece gol yememeyi düşünüyorlar.Bu yüzden biz golcüler zorlanıyoruz.Ama Süper Lig böyle değil.Herkes gol peşinde.Tam benim istediğim oyun sistemi.Çok gol atar ve krallık yarışında ben de olurum.Yeterki forma şansını yakalayım'' dedi.

Kaynak: Netkulis

Harun55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 06 Temmuz 2011, 11:51:37

Kante yi Epçeli Köylüye uyarak yazdım herhangi bir bilgim yok :D

Bakiyorumda Orhani kesmis herkez yaaa..benim en çok begendigim defans oyunculari Orhan Kemal ve Adem idi..hadi pal lazar geldi onun yerini alabilir diyebiliriz ama Orhan bence ilk 11 icin ideal

AntZ

Stoper,orta saha ve forvete yabancı alınacaksa, önlibero (Rios) İsa Turan'a göre stoper mi orta saha mı oluyor?  :o Yoksa Rios hariç mi 3 yabancıyla ilgileniyoruz? Nicolita'yla hala ilgileniyor muyuz?
İlgileniyorsak orta saha diye bahsedilen sağ kanat Nicolita,
Stoper diye bahsettiği Rios olabilir mi?