2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

Transfer dedikoduları başlığı teknik direktörlük sayfasına döndü. yok mu bir haber hareketlilik?

seskat

bence bu şekilde cıkacaz. kanatlar ileri geri oynayacak şekilde olur.

ahmetsefa55

Levent ÖCAL

Samsunspor ardarda müthiş üç transfere imza atarak transfer dönemine damgasını vurdu. Fildişili yıldız Didier Drogba Realli Ronaldo ve Barça dan Messi yi renklerine bağlamayı başaran Samsunspor  transfer döneminin daha bitmediğini enaz 3 yıldızı daha Samsun'a getirmeyi planladıklarını belirtti.

Başkanımız Kazım Yılmaz ın mutluluğu yüzünden okunurken taraftarlarımız bize güvensin onların beklentilerini azda olsa karşılamaya çalışıyoruz, onları üzmemeye çalışıyoruz dedi.

Kaynak: KemKüm.

Biraz gülelim  :deli:  :rulet:  .:.:.

ahmetsefa55

olmuş bence  >l<

ilk başta bakarken ulan ben bu zencıyı bı yerden tanıyorum dıyorum  :kanka:

cembaba

Dün Suat Çakır, "Playmaker mevkiine bir transfer düşünüyoruz" demişti. Şimdi ne düşünüyorlar bilmiyorum gerçi. Rios'tan vazgeçilmiş ise üzülürüm. Bu kadar iyi bir oyuncuyu alamadık diye. Ama bugünkü gazetelerin hepsinde neredeyse, "Rios tamam gibi" haberi var. Duman olmayan yerden ateş çıkmaz...

samsunluhakan

ronaldonun boyu messiden kısa mı acaba? :D

55.hakan

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Temmuz 2011, 17:36:05
Dün Suat Çakır, "Playmaker mevkiine bir transfer düşünüyoruz" demişti. Şimdi ne düşünüyorlar bilmiyorum gerçi. Rios'tan vazgeçilmiş ise üzülürüm. Bu kadar iyi bir oyuncuyu alamadık diye. Ama bugünkü gazetelerin hepsinde neredeyse, "Rios tamam gibi" haberi var. Duman olmayan yerden ateş çıkmaz...
Hangi yerel gazetede var Cem ben internetten bulamadım da Rios haberi

MeL_55

celebi

riosu sürekli ntvspor bizde gösteriyor

sadece55

Rios , Santrafor ve Sol tarafa bir yabancı alınacak..Bunun yanında 2 tane daha türk oyuncu alınması çalışmaları var...

erhan55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 05 Temmuz 2011, 17:59:15
http://www.netkulis.com/haber-17071-Riosta_engel_kalmadi

haberin sallama olduğu nereden belli. adamın milli takımı turnuvada haberde bugün samsuna getirip imza attırabilir diyor.

cembaba

Hakan abi bir de Halk gazetesinde de yazıyor. Her tarafta Rios tamam gibi, Bitmek üzere gibi haberler var...

samuray

Alıntı yapılan: Turuncu - 04 Temmuz 2011, 21:14:11
Atilla cebeci de %99 rios bitti dedi. 2-3 gün içersinde samsun'a gelip sözleşme imzalayacak dedi.
ya atillada işkembeden atıyor kardeşim adam kup amerikada ilk obirde nasıl gelecekmiş iki üç gün içinde maçlar bitmeden mümkün değil