2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

epçeli köylü

Alıntı yapılan: cezayir55 - 05 Temmuz 2011, 13:48:22
nasil bir is  kardesim bugunku gazetelerde riosun isini bitirmek uzere oldugumuz yaziyor sen riostan vazgecildi diyorsun

Ben bu işin içinde birinden duydum. Büyük oranda vazgeçildi dedi. Ama tabi kesin sözü başkan söyler.

brigand

yaratıcı 10 numara pozisyonu için sadece ufuk'a güvenirsek ilk 10 olabilir o hedef. işin gerçeği 10 numara ve forvet bekliyorum. olursa hedefe oynama umudumuz olur. ama diğer türlü hayal bile olmaz. tabikide futbol hiçbirşey önceden kesin olarak söylenemez, lig de uzun maraton ama görünen köyde kılavuz istemez.

GurbetciFanatik

Bana bi Zenkenin alternatifini bulsunlar bence yeter.
tabi benim sahsi görüsüm.
Kadroyla cok oynanmasini istemiyorum 5 kisi yeterde artar da .
zaten bu sene süper lig en fazla 14 takimla oynanir , ordada küme düsme olmaz ;D ;D ;D ;D ;D

brigand

bence zenke'yi kulübeye itebilecek bir forvet lazım bize. yaratıcı ortasaha farz zaten. böyle bir durumda hücum olarakda daha rekabetçi ve kaliteli bir kadroya sahip oluruz.

kamuri

galiba sol bek bakmıyoruz oynayacağımız sistemle alakalı olarak sana kızmıyorum orhan ;D

sadece55

Rios copa americadan sonra gelecektir arkadaşlar rahat olun

ngonge

cezayir55

fransada atila turan adinda bir gurbetci oyuncu var menejeri serdarinda menejeri hatta cocugu sporting lisbon izliyormus onu alabilsek iyi olur

fındık

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 04 Temmuz 2011, 22:44:15
Suat Çakır Kolombiyalı bir forvet ile anlaşmak üzere olduklarını söyledi.

Arkadaşlar ben Kanals'i internetten izliyorum ses çok berbat internetten izleyen ve ses sorunu ile karşılaşan başka kimse varmı? sadece benim pc'ye has birşeymi acaba bu ses sorunu?...

Radamel FALCAO olabilir mi ? :D

twitter

Hugo Rodallega
Dayro Moreno
Gustavo Adrian Ramos
Jackson Martínez

Alayı 25 yaşında

deli 55

Alıntı yapılan: brigand55 - 05 Temmuz 2011, 14:07:57
yaratıcı 10 numara pozisyonu için sadece ufuk'a güvenirsek ilk 10 olabilir o hedef. işin gerçeği 10 numara ve forvet bekliyorum. olursa hedefe oynama umudumuz olur. ama diğer türlü hayal bile olmaz. tabikide futbol hiçbirşey önceden kesin olarak söylenemez, lig de uzun maraton ama görünen köyde kılavuz istemez.
olay budur...sağlam bir 10 numara ve sağlam bir forvet şart...

yirmiuc

samsunluhakan

Alıntı yapılan: yirmiuc - 05 Temmuz 2011, 15:21:18
Deplasman dizilimi

1 tanede ahmet ayarında kaleci lazım bu kadroya bence

seskat

Alıntı yapılan: yirmiuc - 05 Temmuz 2011, 15:21:18
Deplasman dizilimi

iyi güzel de, Petkovic 3-4-3 taktiğiyle oynatmayacak mı. biz bu şekilde cıkmayız. deplasmanda 5-4-1 taktiğini kullanır büyük ihtimal. 3 lü defansı bozmaz petkovic.