2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

veis

beşiktaşda ersan gülüm şoku yaşanıyor.antremanda sakatlanmış.kemal için 3 gün içinde kulübün önünde yatmazlarsa ben bu işi bilmiyorum. :D

samsunluhakan

martinez inşallah gelir süper topçu

SSKLA

Suat çakır dün yaptığı ropörtajda dediği tanıma playmaker forvette uyan topçular

Fredy Moreno       AMRLC,ST
Giovanni Moreno   AM(LC),ST
Johan Vonlanthen AM(RC),ST
Dayro Moreno      AMC,ST
David Ferreira      MC,AMLC,ST

epçeli köylü

Bizimde bir hagi'miz olabilir. El-Hadji Diouf  Senegalli Glasgow Rangersdan. İzleniyormuş.......

beşnumara

Alıntı yapılan: veis - 05 Temmuz 2011, 09:30:07
beşiktaşda ersan gülüm şoku yaşanıyor.antremanda sakatlanmış.kemal için 3 gün içinde kulübün önünde yatmazlarsa ben bu işi bilmiyorum. :D
ne 3 günü abi dakika bir gol....Kemal ile sözleşme uzatmak için anlaşmıştık boluda imza atılacaktı.Bir an önce imza atılması lazım aramaya başlıyorlar kemal'i ve ailesini.Gerçi bize söz düşmez yönetim ne yapmaya çalışıyor onu sormak lazım.Satmayı düşünüyorlar ki görüşüyorlar x,y takım yöneticileriyle :( :-X

cezayir55

iyi paraya versinler bari eger kemalin akli besiktastaysa zaten bize yararli olamaz

twitter

diouf'u severim ama sorunlu bir kişiliktir kendisini

sağ kanat-forvet çok iyi verim sağlar kendini verirse hiç olmadı formasını alırız ya

beşnumara

Anlatamıyorum galiba.Kemal'in aklı başka kulüplerde olsa yönetimle sözleşme uzatmak için görüşür mü.Nasıl bir anlayışınız var sizin.Yönetim görüşüyor kemal'i isteyen takımlarla.Kemal'i isteyen takımlar kendisini ve ailesini arıyor diye gitmek istiyor mu oluyor.Anlayışınıza hayranım.Ne anlatsak boş.İnanmak istediğiniz gibi inanıyorsunuz

55ertan

Diouf´un pili biteli cok oldu, kalsin orda

cezayir55

yok kardesim kemal samsunsporda kalmak istiyorsa zaten kalir

ahmetsefa55

NTV Spor'un son dakika bandıyla geçtiği habere göre; Beşiktaş'ın yeni transferi Ersan Adem Gülüm'ün dün yapılan antrenmanda sakatlanmasının ardından sol ön çapraz bağlarının yırtıldığı ve 6 ay sahalardan uzak kalacağız belirtildi.

Ersan Gülüm daha öncede aynı bölgeden bir sakatlık geçirmiş ve uzun süre sonra sahalara geri dönmüştü.

:( :( :(

twitter

şimdi sakatlancak zamanmıydı ersan

Jnr.Serkan

Bu saatten sonra Kemal'in satılacağını zannetmiyorum.Ligin başlamasına 1 ay kaldı.3-4 trilyon kar etcez diye takımın en etkili oyuncusunu satcaklarını sanmıyorum.

Lusage

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.