2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 04 Temmuz 2011, 23:59:02
Lisandro da transfer listemizdeymiş ;D

o bu değilde shevayı alsak hazır yaşıda geldi havaalanı yıkılır  :D :D

twitter

Ayberk

Bu adam sağlı sollu vuruyor be abi :hnk: Kafalar da iyi, ne abi bu adam böyle :) Keşke gerçek olsa :)

carsambaliridvan

carsambaliridvan

birde bu linkte klübü samsunspor olarak görünüo riosun        http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=50759

Castiel

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 04 Temmuz 2011, 23:19:15
Alıntı yapılan: AntZ - 04 Temmuz 2011, 23:08:01
Bahia transferini konuşan Holandalnın birine Samsunspor adı çok ilginç gelmiş  :)

Twitter mesajı;

Wtf! Bestaat er ook Sonyspor of Philipspor? "@voetbal_tweets: Bahia rond met Samsunspor"  :D

Samsung uyuma takımına sahip çık  :D

muhteşem.forumda samsunga mail gönderme kampanyası başlatamazmıyız:D

holigan5565

Alıntı yapılan: carsambaliridvan - 05 Temmuz 2011, 01:48:24
uruguay 1-0 yenik durumda :)

uruguay 1-1 yaptı ama iyi oynamadı ilk yarı.riosa gelirsek oyunun hücum bölümünde hiç yok belki bu uruguay hocasının tercihi olabilir hücum hattı zaten çok kuvvetli(forlan-cavani-suares).açıkcası rios göze batar diyede endişelenmeye gerk yok ilk yarı vasatı aşamadı.hatta ortada gezinen bir yapısı vardı.1de yedikleri golde direkt olmasada hatası vardı.peru kendi sahasından çıkarken adamın üstüne hiç gitmeyerek bekledi belki biraz üzerine doğru hamle yapsa kendi sahsında uzun pasla sist yapan adam o kadar rahat bir pas atamazdı.ilk 45 dakika için söylenecek bunlar.

davidsavage

Şu an kanals'de Suat Çakırla yapılan özel röportaj var.

Kaya

Rios tam da beklediğim tipte bir oyuncu.Transferinde ısrarcı olmamız hocanın oyun sisteminden kaynaklanıyor sanırım..3'lü defansın önünde hızlı ve yeri geldiği zaman stoper gibi geriye sarkacak bir adama ihtiyacımız olacak.Rios bu açıdan tam da hocanın istediği tipte bir oyuncu.. Topu videolarında izlediğimiz gibi çok iyi kullanıyor hiç boşu yok,ani uzun paslar deniyor bir ön libero içiçn çok önemlibir özellik..Kesinlikle transfer etmeliyiz takımın bel kemiği olur..

Ayrıca Peru-Uruguay maçında Peru milli takımının sol ayaklı oyun kurucusu Rinaldo Cruzado'yu çok beğendim..Bir oyun kurucu ve santrafor alacağımız kesin ilgilenenlere duyurulur...

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/rinaldo-cruzado/profil/spieler_35805.html

holigan5565

maç 1-1 bitti açıkcası uruguay dünya kupasındaki gibi etkili bir takım görüntüsü vermedi.rios 2. yarı biraz daha hareketliydi.1 şut çekti ceza sahası dışından üstten farklı auta gitti.ayağına gelen topları genelde sağa yada sola oynuyor.1 tane uzun top attı ceza sahası içine beklenmedik anda ama cavani çabuk olamayınca topu kaybetti.yalnız orta shada sağa bir top atarken bir top kaybettiki pozisyon çok tehlikeli olabilirdi.genel görüntüsü tam bir görev adamı ama orta sahada öyle dikine gidebilen bir adam değil.dediğim gibi aldığı topları genelde yanına veriyor.aman aman bir topçumu 1 maçla elbeette yanıltıcı oluruz ama bu maçta vasatı geçemedi diyebiliriz.ama görev adamı denilebilir.

Ayberk

Suat çakır birisinden bahsetti, ismi tam duyamadım. Görüştük ama, menajeri yok, ilginç bi oyuncu dedi. Samsun'a gelmeyi düşünür müsün dedik, gelip görmem lazım dedi, hay hay gel gezdirelim dediğimizde ben bi ara uğrarım dedi diye bir oyuncudan bahsetti. Ergiç miydi onu tam duyamadım :D

isyan

Ayberk

Kaya

Menejeri olmayan futbolcu Ergiç..Kendisiyle görüşülmüş ben bir ara Samsun'a gelirim demiş..Şuan telefonu kapalıymış..Yaşam tarzı değişik bir insan Ergiç..

samet_55

sidney govou.ya teklif götürse bizim yönetim.hazır panatinaykos la sözleşmesini fesetmiş.forvetimiz harika olur.