2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

rios haberi çok iyi oldu ya inşallah imzayı attırmışızdır rios süper olur

usare

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 04 Temmuz 2011, 19:59:34
Az önce ntvsporda rios'un adı geçiyordu transfelerde.biz bu adamı aldık mı,ben uzak kaldım pc yok evde.biri aydınlatsın lütfen,durum nedir?

Henüz almadık, ntvspor lazarla birlikte görüşüldüğü için yazdı riosu, sonrada silmedi.

deli 55

ofansif orta saha ve sağlam bir forvet kesinlikle alınmalı.yoksa işimiz çok zor olur.ama bu alınacak iki adam da kendisini ispatlamış ve tecrübeli olmalı ;)

Turuncu

Atilla cebeci de %99 rios bitti dedi. 2-3 gün içersinde samsun'a gelip sözleşme imzalayacak dedi.

berusa55

Atilla Cebeci  %1000 dese inanmayalım; Rios'un uçağın kapısında görünmesini bekleyelim; sağlama alalım  1dk!!!

germencisse

Alıntı yapılan: Turuncu - 04 Temmuz 2011, 21:14:11
Atilla cebeci de %99 rios bitti dedi. 2-3 gün içersinde samsun'a gelip sözleşme imzalayacak dedi.

Adam haklı;Copa America'nın bir diğer ayağı Samsun olduğu için Rios hazır gelmişken imzayıda atar.. :)
bkz:güldürmesin bizi :evet:

davidsavage

seni seviyorum çamot_55

Not: Bu bir ilan-ı aşk değildir lütfen yanlış anlaşılmasın :D ;D

epçeli köylü

Benim duyduğum riosdan vazgeçilmiş. Pal lazarın çok iyi bir transfer olduğunu duydum.Kemal Tokak gibi ilerde Samsunspora para kazandıracak bir transfermiş. Lokomotif moskova ve panathinakosdan  forvetler izleniyormuş.Bunlardan biri yada ikisi alınacakmış.Telefondan konuştuğum için garip bir isim söylediler aklımda tutamadım. Feyenorddan aldığımız futbolcuyu bizim yönetim beğenmemiş olumsuz rapor vermiş.Özellikle 10-0 yenildikleri maçı biliyorlar ancak hoca çok ısrar etmiş ve almışlar. Kocaelinden onur olmamış. Altaydan alınan burak için iyi bir yedek olabilir deniliyor. İsimlerde yazım hatası yapmış olabilirim kusura bakmayın. Kaynak benim.....

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 04 Temmuz 2011, 21:42:19
Benim duyduğum riosdan vazgeçilmiş. Pal lazarın çok iyi bir transfer olduğunu duydum.Kemal Tokak gibi ilerde Samsunspora para kazandıracak bir transfermiş. Lokomotif moskova ve panathinakosdan  forvetler izleniyormuş.Bunlardan biri yada ikisi alınacakmış.Telefondan konuştuğum için garip bir isim söylediler aklımda tutamadım. Feyenorddan aldığımız futbolcuyu bizim yönetim beğenmemiş olumsuz rapor vermiş.Özellikle 10-0 yenildikleri maçı biliyorlar ancak hoca çok ısrar etmiş ve almışlar. Kocaelinden onur olmamış. Altaydan alınan burak için iyi bir yedek olabilir deniliyor. İsimlerde yazım hatası yapmış olabilirim kusura bakmayın. Kaynak benim.....
içimizi aydınlattn saolasın  >l< >l<

sadece55

epçeli köylü

Ayrıca herkes teknikdirektöre hayran. En iyi transfer teknikdirektör diyorlar. Canavar gibi teknikdirektörmüş. 3-4-3 oynatıyormuş. Bu sene ligin flash takımı samsunspor olacak diyorlar. Serdar ve Selim Teberde beğenilen transferler. Serdara neden 1 yıllık sözleşme  yaptık dedim uzatacağız opsiyonu bizde dediler...

Sercan

Başkanımız Kazım Yılmazmış.Apo abiden de iyi yedek yönetici olurmuş.Kaynak:Bendeniz

epçeli köylü

Umarım bu dalgalara samsuni bir el atar.

Sonuna Kadar 55

değişik yabancı futbalcular geliyor..gözde uzak ama biz buluyoruz o bize yeter

Kaya

Serdar Özkan ile görüşmek futbola ihanettir arkadaşşşş...