2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

aynen 1 yabanci 1yerliyle  kume dusmemeye oynariz

Musti

Önemli olan transfer sayısı değil, hocanın ne yapacağı. Başarı (ilk 10) bu kadro ile de gelebilir.

Ayberk

Alıntı yapılan: Musti - 04 Temmuz 2011, 18:28:45
Önemli olan transfer sayısı değil, hocanın ne yapacağı. Başarı (ilk 10) bu kadro ile de gelebilir.

Bu kadroyla başarılı olursa Vlade destan yazar. Adamın ne yapacağı önemli iyi güzel de eline de malzeme vermek lazım ama dimi ;)

sadece55

Hoca belli şeylerin sözünü almıştır arkadaşlar yoksa boşa gelmez..Bekleyelim görelim bu politikayla iyi gidiyor yönetim gereken takviyeler yapılacaktır..

Musti

Alıntı yapılan: Ayberk - 04 Temmuz 2011, 18:32:29
Bu kadroyla başarılı olursa Vlade destan yazar. Adamın ne yapacağı önemli iyi güzel de eline de malzeme vermek lazım ama dimi ;)

Dünyanın en iyi malzemelerini de versen hoca ortaya ürün çıkaramadıktan sonra bir işe yaramaz.

AntZ

Alıntı yapılan: Ayberk - 04 Temmuz 2011, 18:32:29

Genelleme yaparsak haklısın ama ben de hocaya fazlasıyla güveniyorum. Hocanın elinde mobilya yapacak fazla tahta yok ama eldeki kütükler işlenmeye müsait  ;) İyi bir marangoz iyi işler çıkarabilir ortaya. (Bakmayın bizim çocuklara odun dediğime, hepsi iyi çocuklar  :evet:)

Ayberk

Alıntı yapılan: Musti - 04 Temmuz 2011, 18:37:07
Dünyanın en iyi malzemelerini de versen hoca ortaya ürün çıkaramadıktan sonra bir işe yaramaz.

benim kuşkum hocadan yana değil zaten. Hocaya iyi malzeme verildiğinde ortaya çok güzel işler çıkarabileceğine inanıyorum. Ha, bu eldeki malzemeyle de başarılı olabilir. Ona  da inancım var. Yalnız işi şansa bırakmak olur bu. Benim kastettiğim buydu.

ahmetsefa55

@ayberk

aynen panpa yanlış anlaşıldın galiba  :D

samuray

evet yeni transferlerimiz öncekilerde hayırlı olsun samsunsporumuza amahala eksik var bence defansa bir solbek yabancı muhtemelen zira türkiyede bi sol bek sıkıntısı var gibi orta sahaya rios olursa süper olur ikde kanatlara bir sağa bir sol açığa yabancı kaliteli şart bide forvet ihtiyacımız var yoksa böyle kalırsa sonumuz hiçte iyi olmaz süper ligte ;D ;)

Musti

Alıntı yapılan: Ayberk - 04 Temmuz 2011, 18:39:51
benim kuşkum hocadan yana değil zaten. Hocaya iyi malzeme verildiğinde ortaya çok güzel işler çıkarabileceğine inanıyorum. Ha, bu eldeki malzemeyle de başarılı olabilir. Ona  da inancım var. Yalnız işi şansa bırakmak olur bu. Benim kastettiğim buydu.

:ok
Petkoviç için de geçerli bu. Benim güvencem de hocanın çok çalışkan ve disiplinli olması. Çalışırsan malzeme ne olursa olsun bir yerde başarıyı yakalarsın. Şansa da çok ihtiyaç kalmaz. Yoksa o gelmiş bu gitmiş şu kadar adam lazım çok önemli değil benim gözümde.

çamot_55

arkadaşlar son dakika haberi;önder turacı ile anlaşılmış bugün samsuna gelip imza atması bekleniyordu ancak son dakikada yan çizerek m.i.y imza attı.rios tranferide yüzde 90 ihtimalle bitti.samsunsporumuza hayırlı olsun.kaynak sağlam.

55ertan

Alıntı yapılan: twitter - 04 Temmuz 2011, 17:51:34
lazar - kemal - bahia defans üçlüsü tamamlandı

kemal sözleşme uzatmaz ise iyi bir defans daha lazım

kemalin yerini seneye düsünürüz.
önemli olan nankörlük yapmadan kulübede para kazandirmasi

ahmetsefa55

ohh Allahtan yan çizmiş çok sevindim.
riosun bittiği belliydi zaten.copa america nın bitmesi bekleniyordur muhtemelen.
teşekkürler bilgiler için çamot_55  >l< >l< >l<

samuray

ha arkadaşlar bi hatırlatma bu gece 01.15 te uruguayın maçı var işi olmayıpta izlemek isteyenlere şu alamadığımız riosu ilkonbirde olursa canlı izlemek fena olmaz

holigan5565

Alıntı yapılan: çamot_55 - 04 Temmuz 2011, 18:50:10
arkadaşlar son dakika haberi;önder turacı ile anlaşılmış bugün samsuna gelip imza atması bekleniyordu ancak son dakikada yan çizerek m.i.y imza attı.rios tranferide yüzde 90 ihtimalle bitti.samsunsporumuza hayırlı olsun.kaynak sağlam.

vallaha sen bahia transferini ilk veren adamsın sana inanıyoruz çamot 55