2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

futboldaki bu karışıklığı iyi değerlendirmeliyiz

yönetim çıtayı yükseltmeli

SSKLA

Samsunspor Bolu'ya hareket etti

Samsunspor 1. etap kampı için bugün saat 08.00'de karayoluyla Bolu'ya hareket etti.

Yeni sezon hazırlıklarını 4-11 Temmuz tarihleri arasında Bolu Koru Otel tesislerinde sürdürecek olan Samsunspor, bu akşam saat 18.00'de ilk idmanını yapacak.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Bolu kampına 22 futbolcumuz katıldı.

Kaynak: Haberexen

samsunluhakan

süper lig bank asyaya benzemez başkan en az ilk 11 de oynayacak 4 yada 5 oyuncuya daha ihtiyacımız var.

fat55

cumartesi idman sonrası hakan bayraktar taraftarın yanına geldi.demesi bu takımda baya giden olur.murat kemal ahmet ve zenke dışında oynayabilecek topçu yok dedi.hocanın sistemininde çok sağlam 2 kanat oyuncusuna bağlı olduğunu söyledi.sol kanada yabancı alınması gerektiğini yerli solbek hocanın sistemine uygun olmadığını söyledi.kemal e en son 800.000 tl önerildiğini 1.000.000 tl istediğini ayrıca kemalin gönlünün ts ye gitmekten yana olduğunu belirtti.takıma on numara iş bitirici golcü alınması gerektiğini de söyledi.

fat55

kale ahmet
defans pal lazar bahia kemal yabancı solbek
orta saha selim murat yabancı yabancı
forvet zenke   yabancı
bence en az 4 futbolcu alınmalı.3 yabancı bir yerli sağlam oyuncu.

LisandroLopez

Ts e gitmeyi isteyen 1 dk bile durmasın hemen gitsin.. Varsa öyle bi niyeti!

isyan

Hakan Bayraktar'in takim hakkinda bu kadar detay verecegine inanmiyorum  ::)

samsunluhakan

twitter

sen bunları taraftardan duydun yoksa sen mi konuştun

sen konuştun ise hakanın yanlış bir şey söyleyecek hali yok 800'ü beğenmiyor ve trabzon'da oynamak istiyorsa 150 bine oynar 1 sene daha sonra bonservissiz gider

bize bank asyadan kurtuluşumuzun baş mimarlarından biri olduğu için teşekkür etmek düşer

özkan

La ne trabzonu,yeter allah aşkına bıkmıyonuzmu kemal muhabbetinden.Kaç kere yazılacak daha yok böyle bişey diye

ahmetsefa55

bu konu hakkında beş numaralı arkadasa danısmak gerekır.evet besnumara senı dınlıyoruz ?

Gökberk55

kemalciler üzülecektir bu habere,oysa onlar Samsunsporda çok mutluyum kalmak istiyorum haberlerine inanıyorlardı.görün adamınızı

seydo55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 04 Temmuz 2011, 16:56:04
kemalciler üzülecektir bu habere,oysa onlar Samsunsporda çok mutluyum kalmak istiyorum haberlerine inanıyorlardı.görün adamınızı
imzalamış mı kaç yıllık caps var mı gönder gelsin kanka  :kanka:  :holey: :deli: :--* :oyun:

Lusage

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 04 Temmuz 2011, 16:56:04

Click!

berusa55

04 Temmuz 2011, 17:03:38 #5054 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2011, 17:10:10 berusa55
Beyler yazdıklarımıza dikkat edelim! Şahsi tartışmaları özel mesaj kanalıyla halledersek seviniriz...