2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Ivan ergiç,rios ayarında bir veya 2 transfer gerceklesmeli ortasahaya. aksi halde yeterli gucte kadro kuramayiz

twitter

ergiç, rios, forvet

tamam ya sıkıntı yok 6 yabancı  :)

emre

hakan koçarslan var bir de futbola yabancı o da  :)

evet 3 tane yabancımız var şimdilik.

Ayberk

Yerli transferinde aldığımız oyuncular genelde 20-21-22 yaşında, başarıya aç isimler. Bu güzel bir politika. Bir tek Selim Teber tecrübeli ama ona da laf yok, lazımdı hani :)

umit

Bir haber söyleyin de keyfimiz yerine gelsin abiler. Şu son olaylar fena canımı sıktı benim :/

FaTiH_HaN

Rios transferinide bitirebilirsek arkayı sağlama almış olucaz. Ondan sonra orta sahaya ofansif 1-2 oyuncu 1 tane de forvet sezona vlade ile bomba gibi gireriz.

Shane_Falco

Şu son gelişen olaylara canım acayip sıkıldı yani.Ne yapılan transferlere sevinesim geliyor nede artık transfer yapıldımı diye içimde bir heyecan oluşuyor  :( :(

samsunmania

04 Temmuz 2011, 01:05:22 #5032 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2011, 01:12:09 samsunmania55
Zaten ne zaman her şey yolunda gitti ki kaç yıldır? Ben de diyordum her şey neden bu kadar güzel?
Transferlerin neden bu kadar geç bittiği de belli oldu. Parayı idareli kullanıyorlar.
İnşallah ağzımızın tadı bozulmaz.

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 04 Temmuz 2011, 00:17:13
Rios transferinide bitirebilirsek arkayı sağlama almış olucaz. Ondan sonra orta sahaya ofansif 1-2 oyuncu 1 tane de forvet sezona vlade ile bomba gibi gireriz.
:deli: :defansı 2 ayda kurduk du bakayim 2 ayda orta saha forvette bir iki ay sürse desek :holey: :holey: :holey: :holey: :--* >l<

Jnr.Serkan

Haber Gazetesinde Andre Rios'la tekrar görüşmeye başlandığı yazıyor.

Ollivanders

04 Temmuz 2011, 10:53:02 #5035 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2011, 17:17:53 Serpico55
Bu  rios gelecek bence :) Totemin olumlusunu deneyelim bu sefer :)

germencisse

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 04 Temmuz 2011, 10:48:30
Haber Gazetesinde Andre Rios'la tekrar görüşmeye başlandığı yazıyor.

Yerel basın,bır cok transferde oyle yaptı,gerıden gelıyor haber akışı..

kamuri

Andre Luiz Bahiayla kesin olarak anlaştık sanırsam hayırlı olsun defansımızda bi de sol beke takviye bekliyorum ben

ahmetsefa55

04 Temmuz 2011, 13:10:39 #5038 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2011, 13:26:52 ahmetsefa55
Samsun iddialı geliyor

Samsunspor Başkanı Kazım Gürol Yılmaz,"Spor Toto Süper Lig'de düşme korkusu yaşayan bir takım değil hedefe oynayan birtakım olacağız" dedi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, Samsunspor yönetimi olarak Samsunspor'un geleceği için çalışmalara hummalı bir şekilde devam ettiklerini söyledi. Transfer çalışmaları kapsamında Hollanda Ligi takımlarından Feyenoord'un stoper oyuncusu Andre Luiz Bahia ile prensipte anlaşma sağladıklarını ifade eden Yılmaz, şunları kaydetti:  ''Samsunspor'un geleceği ve yeni sezonda başarılı bir mücadele ortaya koyması için yönetim olarak elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. Bu kapsamda Hollanda Ligi takımlarından Feyenord'un stoper oyuncusu Andre Luiz Bahia ile prensipte anlaştık. Bu oyuncumuzla en kısa zamanda sözleşme imzalayacağız. Bunun dışında takımımıza bir yabancı transferi ve bir de yerli oyuncu transferi yapacağız. Transfer çalışmalarımızı hocamız Vladimir Petkovic'in istekleri doğrultusunda yaptık. Takımımızın Spor Toto Süper Lig'de başarılı olması için yönetim olarak elimizden geleni yapacağız. Spor Toto Süper Lig'de düşme korkusu yaşayan bir takım değil hedefe oynayan bir takım olacağız.''

Takımlarının bugün itibari ile Bolu kampına gittiğini belirten Yılmaz, şöyle devam etti: ''Samsunspor'un hocamız Vladimir Petkovic nezaretinde tesislerimizde yaptığı çalışmaları yönetim olarak takip ettik. Yaptığımız izlenimler sonucu takımımızın uyum içinde çalıştığını görmek bizi yönetim olarak çok mutlu etti. Bu uyum ve başarılı çalışmanın Bolu kampında daha güzel olacağı görüşündeyim. İnşallah yeni sezonda başarılı bir takım olacağız. Çalışmalarımız da bu doğrultuda devam ediyor.''

Samsunspor tesislerinde yeni sezon hazırlıkları kapsamında tesis ve stadyumun tadilat çalışmalarının devam ettiğini de kaydeden Yılmaz, takımı Spor Toto Süper Lig'e her anlamda en iyi şekilde hazırladıklarını söyledi.

Yılmaz, ''İnşallah sezon başına kadar tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak Spor Toto Süper Lig'de ses getirecek bir takım olacağız'' diye konuştu.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=94789

yalnız bize 1 yabancı 1 de yerli yetmez.en az 4 tane banko topcu almamız gerekıyo.2 si yabancı 2 si yerli.
bir yabancı orta sahaya , diğeri forvete.yerlilerden biri de kanata diğeri kaleye.

uqur55

TÜM TRANSFERLER SAMSUNSPORUMUZA HAYRLI OLUR İNŞ
  samsunspor_x samsunspor_x