2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

.ya bu sene samsunsporun hangi sistemle oynayacağı konusu hperkes gibi bende çok merak ediyorum da bu 3 4 3 zor bi sistem süperligte genelde oynanan 4 4 2 veya 4 5 1 .4 3 3  bence en önemlisi sahada mücadele eden savaşan en uç noktada prese başlayan bi samsunspor seyredelimde sistemin bi önemi yok nişallah dişe diş kora kor mücadele eden bir takımı olur uz

Turuncu

Bahai Samsun'da

Samsunspor yönetiminin prensipte anlaştığı ve son görüşmeler için Samsun'a davet edilen Bahai bu gece Samsun'a geldi.

Saat 13.30' da Sportif Direktör İsa Turan ile birlikte Nuri Asan Tesislerine gelen Brezilyalı Stoper Bahai ile görüşmeler sürüyor.

www.samsunsporluyuz.net

Musti

Bi Doğupark, bi Batıpark, bi Samsunum1 her şeyi halleder Bahia. Sıkma canını  :kanka:

hacettepeli

takımın taktiğini ne yapacağız arkadaşlar. hocayı boşuna mı takımın başına koydular en uygun taktiği verir ne heyecanlı insanlarız biz böyle :D :D

Sercan

tribundergi nin twitter hesabına göre bahia ve güngören den hakan arslanı almışız...

Turuncu

Hakan Arslan Samsunspor' da

Transfer çalışmalarına hız kesmeden devam eden Samsunspor, Güngören Belediyespor' un başarılı stoperi ile anlaştı

Her konuda anlaşma sağlanan Hakan Arslan' ın yarın Samsun' da olacağı ve resmi sözleşmenin imzalanacağı öğrenildi.

İstanbul Fatih doğumlu olan ve Güngören Belediyespor' un altyapısından yetişen 23 yaşındaki Hakan Arslan 1,86 boyunda.

www.samsunsporluyuz.net

babasamsunlu

sanki daha öncede ilgilenmiştik bu adamla yalnışmı hatırlıyorum ?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 03 Temmuz 2011, 20:37:39
tribundergi nin twitter hesabına göre bahia ve güngören den hakan arslanı almışız...
geçen sene ıstemıstık hakanı alamamıstık.yalnız gungoren macında trıbunlere degısık hareketler yapan uşak degıl mı bu hakan arslan ? ozellıkle deplasmandakı mac ıcın soruyorum hatırlayanınız var mı ?

cembaba

Takıma sövmekten hatırlayamadım. Ama iyidir inşallah :D

engin55

Bu da stoper ne zaman forvet haberleri çıkcak merak ediyorum :)

emre

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Temmuz 2011, 20:45:14
geçen sene ıstemıstık hakanı alamamıstık.yalnız gungoren macında trıbunlere degısık hareketler yapan uşak degıl mı bu hakan arslan ? ozellıkle deplasmandakı mac ıcın soruyorum hatırlayanınız var mı ?

bende de ilk okuduğumda öyle bir intbaa uyandırdı ama geçen ilgilendiğimizde yine böyle bir konu olmuştu ve o kişinin bu Hakan olmadığı söylenmişti diye hatırlıyorum  :deli:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre - 03 Temmuz 2011, 20:55:24
bende de ilk okuduğumda öyle bir intbaa uyandırdı ama geçen ilgilendiğimizde yine böyle bir konu olmuştu ve o kişinin bu Hakan olmadığı söylenmişti diye hatırlıyorum  :deli:
aynen.sen söyleyince bende hatırladım.hakan mı dıye sorulmustu.o deıl denmıstı. :evet:

seckin55

AlıntıSamsunspor Bahia ile anlaştı

03 Temmuz 2011 / 20:21
Samsunspor, Hollanda ligi takımlarından Feyenord'un genç stoperi Andre Luiz Bahia ile anlaştı.

Sabaha karşı geldiği Samsun'da Samsunsporlu yöneticilerle gün boyu görüşen Andre Luiz Bahia, olumlu yaklaştığı Samsunspor ile 3 yıllığına anlaştı. Pazartesi sabahı sağlık kontrolünden geçtikten sonra imzayı atacak olan Bahia, ülkesine döndükten sonra gecikmeli olarak Bolu kampına katılacak.

Bank Asya 1. Lig takımlarından Güngören Belediyesporlu 23 yaşındaki ön libero Hakan Arslan ile de prensipte anlaşan Samsunspor, Bahia ile birlikte sağlık kontrolünden geçtikten sonra kendisini 3 yıllığına Samsunspor'a bağlayan imzayı attıktan sonra Bolu kampına katılacak.

haberexen.com

sadece55

Hakan Arslan çok iyi futbolcu...Geçen sene sakatlıktan dolayı iyi değildi ama bir önceki sezon döktürmüştü..Genç yetenek yeni kemal olacaktır bizde...Bu arada Hakan Ortasahadır arkadaşlar

ahmetsefa55