2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Ben kendi kadromu çıkardım  :-[ Hoca nasıl oynatır tam olarak bilemiyorum, henüz fikrimi almadı, Bolu kampından önce arar kanımca  :hnk:

Kemal ve Rios hem savunmaya hem hücuma katkı verebilirler, ben biraz daha önde kullanmayı tercih ediyorum şahsen.  ;)
Direkt 3-4-3 oynamak benim gözümü korkutuyor, hem 3-4-3 oynayıp hem savunmayı sigortalıyorum. (Yoksa çaktırmadan 5-3-2 mi oynatıyorum)  :-[

55__Gurbet__55

Su beksiz oynama konusu canimi sikiyor.Bu sistemin isliyebilmesi icin önce takim savunmasinin iyi olmasi lazim bide sag ve sol acikin cok iyi kondisyonu olmasi lazim,hem hücümda hemde defansda iyi olmalari lazim.1nci konuyu petkovic takimi ögretebilir ama benim saydigim özeliklerde kanat oyuncularimiz yok onu birak sag acik hic yok.Bence su 2 bölge transferin en ihtiyac oldugu bölge.

Ayberk

3-4-3'ün 4'ünde zaten kanatlar geriye yakın abi Wing Back gibi benim anladığım. Ama ileri-geri yapan adamlar. Malum takımdan örnek olacak ama Serkan Balcı gibi mesela. İleride de zaten kanat forvetler olduğundan ofansif anlamda da eksiklik yaşanmayacaktır. Lazar'ın da sağ kanatta o ileri geri yapan adam olarak görevlendirileceğini düşünüyorum

isyan

Bende Lazar'in sag acik olarak görev alacagini düsünüyorum, orta saha büyük ihtimal ile Hakan*-Selim-Murat-Lazar diye olusacak ileri üclüde ise Ufuk'un yerini garanti olacak galiba, yane top rakip deyken Lazar sag bek'e gecicek Ufuk ise orta saha'in soluna gececek ve her biri bir pozisyon sag'a kayacak Ufuk-Hakan-Selim-Murat misali, top rakibdeyken takim 4-4-2'ye dönecegini düsünüyorum bilmem biraz abarttimmi  :-\ :P

55__Gurbet__55

Ileri 3'lüde kanat oynatmicak galba. Antz'in kadrosundaki gibi teberi 10 numara olarak kullanip önüne bir pivot forvet bide yaninda gezen forvet ki bu zenke(bence zenkinin gezen forvetden baski yerde oynibilceni zannetmiyorum) olur.

lucarelli

Alıntı yapılan: Ayberk - 03 Temmuz 2011, 01:41:29
3-4-3'ün 4'ünde zaten kanatlar geriye yakın abi Wing Back gibi benim anladığım. Ama ileri-geri yapan adamlar. Malum takımdan örnek olacak ama Serkan Balcı gibi mesela. İleride de zaten kanat forvetler olduğundan ofansif anlamda da eksiklik yaşanmayacaktır. Lazar'ın da sağ kanatta o ileri geri yapan adam olarak görevlendirileceğini düşünüyorum

Tam örnek olmuş. 3'lü defans oynuyorsan ortasahanın sağ ve sol taraflarına serkan balcı gibi adamlar oynatılmalı.

AntZ

03 Temmuz 2011, 01:57:47 #4956 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2011, 02:07:05 AntZ
Alıntı yapılan: lucarelli - 03 Temmuz 2011, 01:53:58
Tam örnek olmuş. 3'lü defans oynuyorsan ortasahanın sağ ve sol taraflarına serkan balcı gibi adamlar oynatılmalı.

Katılıyorum, ben birazda gündemdeki isimleri düşünerek yazdım, Nicolita'nın savunmaya katkısı ne olur orası muamma. Ama Ayberk'in dediği gibi kanat forvetler olursa da ileri 3'lünün sağında iş yapar.

Bu arada Serdar Gürler, gerçekleşirse Onur Türk, hatta çıkış yakalarsa Burak Çalık transferleri en az yabancı transferler kadar önemli. Çorumspor'lu Sefa ve benzer 2-3 transfer daha yaparsak, Başaran, Oğuzhan gibi gençlerimizin de olduğunu düşündüğümüzde gelecek adına içim rahat olacak.

twitter

artık düğünlerde bile 3-4-3 oynayacağız

dönmek yok sistemden  :) hastasıyım yıllardır genoa ve napolinin

sosaka

AlıntıSamsunspor, Galatasaray'dan Emre Çolak için teklifte bulundu.Fatih Terim'in bu oyuncunun takımda kalmasını istediği biliniyor.

kaynak : twitter Fotogol Gazetesi Yazarı http://twitter.com/oguzofficial

AntZ

Emre Çolak Galatasaray'la sözleşme uzatmaya yanaşmayıp Kayserispor'a gitmemiş miydi? Ben mi başkasıyla karıştırıyorum?

twitter

lucarelli

Emre Çolak gelirse süper olur ama Galatasaray bırakmaz. Emre Çolak hem gelecek hem de bugünü kurtaracak bir adam.

Ayberk

Yazan da fotogolmüş zaten  :deli:

Turuncu

Ardayı manisaya kiralamışlardı.Emre çolak da aynı şekil kiralık olarak bize gelse güzel olur.

davidsavage

Mustafa Sarp'ı alcağımıza Emre Çolak'ı alalım.  ;) :evet: