2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunspor.co.nr

Atilla'nın adamın yaşından da haberi yok bu arada  :D 83 doğumlu bu adam  ;D

FaTiH_HaN

Bence Mustafa Sarp bahia kadar etkili bir transfer olmaz ama turgaylada karşılaştırmak çok büyük haksızlık olur. Bizde banko oynayabilecek kapasitede bir oyuncu biraz düz olabilir ama oyunu basit oynuyor top kapma yüzdesi de iyi. Bursasporun şampiyon olduğu sene banko oynayan bir oyuncuydu sonuçta.

Ayberk

Bursa şampiyon olduğu sene, Sarp Gs'daydı yalnız

isyan

Yanlisin var galiba; Bursa'nin sampiyon oldugu sene, sene basi gese'ye transfer olmus'du. Yanlis anlamada  :-[

55.hakan

Bonservisini bilmiyoruz belki de uygun bir rakama anlaşmışlardır mesela Nicolita'nın transfermarkt bonservis bedeli 5.336.000 TL ama adamın takımı bizden 700.000 euro istemiş.

twitter

riostan mustafa sarp'a dünya garip işte  :suslen:

supernatural_55

Alıntı yapılan: samuray - 02 Temmuz 2011, 20:02:15
bana bak benim mesaj sayımla filan bi derdim yok zaten senin mesaj sayından bi derdin oldluğu anlaşılıyor bu siteyi kande siteniz gibi görmeyin ben sitede yeni olabilirim ama benim samsunsporluluğum u veya sitede ne yazıp ne yazmıyacağımı veya nasıl yazacağıma sen değil ben karar veririm 1927 .le bir olup benimle uğraşmayı bırakın da herkes kendi görüşlerini yazssin sen beğenir veya beğenmezssin bende beğenir veya beğenmem ama kimseyi de eleştirmem bu konuda herkes kendi görüşlerini özgürce belirtir seni veya senin gibileri daha duyayrlı olmaya davet ediyoyrum herkesin fikirlerine katılırsın katılmassin saygili olmasını bilin

Ben yazilarina ya da icerigine dair bir sey soylemedm ne istiyosan yaz beni ilgilendirmez.ust uste birer cumle yazmak yerine tek seferde yazalm yazmak istedgmizi diyorum sadece bilmem anlatabildm mi

LisandroLopez

Bence Rios da gelecek..Bu arada Serdar Özkan sözleşmesini fesh etmiş yüzde 90 sorun yaşayıp feshetmiştir.
Sağ açıkta geçen sezondan beri sorun yaşıyoruz gelse nokta transfer olur, Samsunspor da taraftarın ilgisiyle sorun felan çıkaracağını da zannetmiyorum.

isyan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 02 Temmuz 2011, 23:34:42
Bence Rios da gelecek..Bu arada Serdar Özkan sözleşmesini fesh etmiş yüzde 90 sorun yaşayıp feshetmiştir.
Sağ açıkta geçen sezondan beri sorun yaşıyoruz gelse nokta transfer olur, Samsunspor da taraftarın ilgisiyle sorun felan çıkaracağını da zannetmiyorum.
Serdar kafa olarak, ölmüs biri. Bize faydasi dokunmaz

55(tuncay)55

neyse ki 6 sayfayı bu sefer boşa okumuş olmadım bahia'ayla büyük ölçüde anlaşılmış

erhan55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 02 Temmuz 2011, 23:34:42
serdar bugüne kadar hangi takıma gittiyse doğru düzgün oynamadan trilyonluk arabaya binecek kadar kazanıp hava atıp sorun çıkarmaktan başka birşey yapmıyor. ve sağ açık sorunu serdarla daha büyük bir sorun olur. mevcut adamlar ondan daha iyi bence. eskiden bizde kiralıkken kafasını kullansaydı geleceği parlaktı ki bizde de çok kendini vererek oynamadı. ama bizden uzak olsun yeter. turgut da, mustafa sarp da, keşke armağan da,ibrahim üzülmez de uzak dursun. 2 isim isterim adı geçenlerden herkes hemfikirdir sanırım. rios ve ergiç. bahai vs hikaye bulunmayacak bir adam değil gelmemesi sorun değil hele 2.5 milyon verdikten sonra neler alınır.

ChucKeR

rios bence olmaz ama olursa gerçekten iyi olur. o olmadı m.sarp ı alalım yapacak bişi yok sert bi ön libero lazım. bi de sarpın duran toplarda timingi iyi. selimin kornerlerinde sarp 3-5 gol atabilir frekansları tutarsa. her ne kadar defansif adamın ofansif yönüyle ilgilenmek saçma da olsa  ön liberonun skora katkısı bi artıdır sonuçta.

serdar özkan Allaha yakın olsun. kenarlara takviye şart hatta as oyuncu şart ama s. özkanın ufuktan bi artısı yok. ben her ikisininde tarzını sewmiyom. sergen değilsen hagi deilsen topla oynaman avantaj değil dezavantajdır. belkide ben beceremiom diye kıskanıyorumdur bilemiom walla :D :evet:

AntZ

Böyle bir takım hayal ediyorum, çok şey mi istiyorum :(
Oyun içinde 3-4-3, 3-5-2, 5-4-1 e çok hızlı geçiş yapabilir, çok kolay sistem değiştirebilir bu kadro
İyi bir forvet, sol bek, sol kanat, Rios ve Nicolita'yı alalım ciddi ciddi ilk 5'e oynayalım  :ok

Forvet       Zenke
      (Tita gibi)
               Selim

Sol Açık                  Nicolita
         Kemal     Rios

Sol Bek                  Lazar
              Bahia 

Ahmet

Kaya

Sevgili AntZ 3'lü defans oynayacaksak o 3'lüde bek olmayacak.. Yani Bahia Kemal Lazar olacak büyük ihtimalle  :evet: :kanka:

Ayberk