2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 01 Temmuz 2011, 19:49:13
Samurayin mesaj sayisini 20000 yapin,o da rahatlasin biz de...
bana bak benim mesaj sayımla filan bi derdim yok zaten senin mesaj sayından bi derdin oldluğu anlaşılıyor bu siteyi kande siteniz gibi görmeyin ben sitede yeni olabilirim ama benim samsunsporluluğum u veya sitede ne yazıp ne yazmıyacağımı veya nasıl yazacağıma sen değil ben karar veririm 1927 .le bir olup benimle uğraşmayı bırakın da herkes kendi görüşlerini yazssin sen beğenir veya beğenmezssin bende beğenir veya beğenmem ama kimseyi de eleştirmem bu konuda herkes kendi görüşlerini özgürce belirtir seni veya senin gibileri daha duyayrlı olmaya davet ediyoyrum herkesin fikirlerine katılırsın katılmassin saygili olmasını bilin

designer_55

Eger 2.5 mlj verilirse feyenoord cok sevinecek. Ise yaramayan adami turklere verdik diye
Bahia kesinlikle nu kadar etmez. Nicolita ya 700 bin vermeyen buna bu kadar vermez.

yirmiuc

Bahia'ya 2,5 M € verebiliyorsak, Kemal ile istediği fiyattan 5 yıllık sözleşme imzalamamız lazım...

ngonge

Euro olduğunu sanmıyorum, 1 milyon euro: 2,5 milyon tl'dir bence.

samuray

bugünde yalan oldu her geçen gün gibi rios aylan bahia yalan ortalıkta dola
şan bir sürü isimler hiç bi sonuç yok transferlerden netle
en selim teber burak çalık onur öztürk pal lazar serdar gürler biz bu transferlerlemi süper ligte olacaz bu yönetimden çok şeyler bekliyordum ama beklentilerimi tüm samsunspor taraftarları gibi malesef karşılayamadılar henüz bombalar yıldızlar hayal oldu gibi

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 02 Temmuz 2011, 20:09:19
Spor Toto Süper Lig ekibi Samsunspor'un Hollanda Ligi Feyonord takımı oyuncusu Andre Luiz Bahai ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

02 Temmuz 2011 Cumartesi - 20:00
AA
Transfer çalışmalarına hız kazandıran Süper Lig'in yeni temsilcisi Samsunspor'un, Hollanda Ligi takımlarından Feyenord'un stoper oyuncusu Andre Luiz Bahai ile gerçekleştirdiği görüşmelerde olumlu yanıt aldığı öğrenildi.

Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu oyuncu ile görüşmelerinin olumlu geçtiğini ve kendisini Samsun'a davet ettiklerini söyledi.

Yarın öğle saatlerinde Samsun'da olmasını bekledikleri Andre Luiz Bahai ile anlaşmaya varacaklarını umduklarını ifade eden Çakır, Bahai'nin transferinin gerçekleşmesi durumunda Samsunspor'un hedeflediği transferleri başarı ile sürdürmeye devam edeceğini kaydetti.
tüm ajanslarda son dakika haberi

yirmiuc

Alıntı yapılan: çamot_55 - 02 Temmuz 2011, 19:17:25
adamın bu sene değeri düşmüş.2 sene önceki değeri transfermarket ta değeri 11 trılyon.şu an istanbulda yöneticierimizle beraber..

Rios'un durumunu da sorsaydın keşke?

55ertan

02 Temmuz 2011, 20:20:22 #4912 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2011, 20:24:52 55ertan
bahia yi aldik saysak, rios, ergic birde saglam bi forvet alsak ben iyice havaya girerim  8)

SSKLA

brigand

vadeli olarak 2.5 m vermiş olabiliriz. beğenmişlerdir, kararlaştırmışlardır, anlaşmışlardır. millet 7 yılda ödüyor bonservis bedelini. eğer tutara değecek adamsa her türlü destekçisiyim böyle transferlerin. bazen 300 - 400 bine kaliteli kumaş bulamayabiliyorsunuz !

LisandroLopez

http://fanatik.ekolay.net/Samsunda-komando-kampi_3_Detail_294_229811.htm

Ya bildiğim tek şey, şu karizmada olan bi adamın takımının küme düşme lafını aklından bile geçirmeyeceği..Adam duruşuyla en az ilk 10 diyor ;D

Burak

Yalnız baktımda adam 4-5 sezondur Feyenord da banko oynuyor bu sezon 20 onun dışında 30 maçın altına düşmemiş . Eğer olursa nokta atışı bir transfer olur gibime geliyor

ahmetsefa55

Samsun transfere doymuyor

Transferin hızlı takımlarından Samsunspor'un Hollanda Ligi Feyonord takımı oyuncusu Andre Luiz Bahia ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

Transfer çalışmalarına hız kazandıran Süper Lig'in yeni temsilcisi Samsunspor'un, Hollanda Ligi takımlarından Feyenord'un stoper oyuncusu Andre Luiz Bahia ile gerçekleştirdiği görüşmelerde olumlu yanıt aldığı öğrenildi. Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, yaptığı açıklamada, bu oyuncu ile görüşmelerinin olumlu geçtiğini ve kendisini Samsun'a davet ettiklerini söyledi. Yarın öğle saatlerinde Samsun'da olmasını bekledikleri Andre Luiz Bahia ile anlaşmaya varacaklarını umduklarını ifade eden Çakır, Bahai'nin transferinin gerçekleşmesi durumunda Samsunspor'un hedeflediği transferleri başarı ile sürdürmeye devam edeceğini kaydetti.

http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=8&r=1&hid=94725

Turuncu

Sarp Terim' e bağlı

Transfer görüşmelerini sürdüren Samsunspor, prensipte el sıkıştığı Mustafa Sarp'ı renklerine bağlayabilmek için Fatih Terim'in kararını bekliyor.

Başarılı orta saha oyuncusu ile hemen her konuda anlaşan kırmızı beyazlı ekip, Terim'in tecrübeli oyuncu hakkında vereceği karara kilitlenmiş durumda. Samsunspor, Terim'in Mustafa'yı yeni sezonda istememesi halinde bu oyuncuya imza attıracak.

HALK

www.samsunsporluyuz.net

brigand

Allah'ım sen koru yarabbim. :rulet: