2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

gkhn

Alıntı yapılan: kavak_55 - 02 Temmuz 2011, 17:50:10
bu onur tamamda 3 yıllık 200 de verilse gelecek adına iyi, ama  serdar neden 1 yıl kiralık alındı anlamadım bu adam termeli olduğunu samsunu sevdiğini söylüyor hepsi yalan 5 yıllık imazalatamadılar.samsunluyum diye ayak yapıp bir yıllık kiralık oyna  piş sonra başkaları kaymağını yesin varmı öyle lokma inşallah hiç oyanamaz kadroya giremez. o zaman da neden alındı sorusu geliyor akla birileri para kazanmış olacak serdar da samsunu seviyorum ayaklarıyla samsunun sırtına basarak basamak atlamış olacak.dediğim gibi para boşa da gitse petkoviç serdara şans vermez inşallah. zaten vermemelide bütün akıllılar samsunu buluyor piş git oh ne ala memleket.bu transferi böyle yapanları kınıyorum.paraları boşa savurmaktan başka birşey değil.tüm samsunspor sevdalılarına selamlar.

Arkadaşlar belki satın alma opsiyonu felan vardır,yönetimde düşünmüştür birşeyler.

kavak_55

inşallah bomba transfer olur da rahatlarız azicik

Ahmeti

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 02 Temmuz 2011, 17:48:40
Ahmet altında araba var iki dakka havaalanına gitte kim gelmiş bi bak daa. ;)

Ben havaalanına gidene kadar onlar tesislere gelir, o yüzden tesislere gitmek daha mantıklı

Tesislerde sana daha yakın    :kanka:

minci

Alıntı yapılan: kavak_55 - 02 Temmuz 2011, 17:50:10
bu onur tamamda 3 yıllık 200 de verilse gelecek adına iyi, ama  serdar neden 1 yıl kiralık alındı anlamadım bu adam termeli olduğunu samsunu sevdiğini söylüyor hepsi yalan 5 yıllık imazalatamadılar.samsunluyum diye ayak yapıp bir yıllık kiralık oyna  piş sonra başkaları kaymağını yesin varmı öyle lokma inşallah hiç oyanamaz kadroya giremez. o zaman da neden alındı sorusu geliyor akla birileri para kazanmış olacak serdar da samsunu seviyorum ayaklarıyla samsunun sırtına basarak basamak atlamış olacak.dediğim gibi para boşa da gitse petkoviç serdara şans vermez inşallah. zaten vermemelide bütün akıllılar samsunu buluyor piş git oh ne ala memleket.bu transferi böyle yapanları kınıyorum.paraları boşa savurmaktan başka birşey değil.tüm samsunspor sevdalılarına selamlar.
Bakalım yapılan transfer gerçekten böylemi? Böyleyse tamamen katılıyorum. Ancak bizim yöneticiler bukadar acemi olamaz. Mutlaka sözleşmesine Samsunspor lehine bir madde konmuştur. Öyle bir madde konmuş olmalı. Zenkenin ve Kemalin transferleri bizimkilere adamakkılı bir ders olmuştur.

AntZ

AlıntıSerdar Gürler'in Fransa Birinci Ligi takımı Sochaux'nun forvet oyuncusu olduğunu ifade eden Yılmaz, ''Serdar Gürler'in Samsunpor'a büyük katkıları olacağını düşünüyoruz. Kendisi Türkiye Genç Milli Takımı'nda oynuyor. Kiralık oyuncu olarak 1 yıllığına opsiyonu bizde olmak üzere anlaştık'' diye konuştu.

kaynak: ajansspor

twitter

Gaziosmanpaşalı3455

designer_55

Twittere de jonathan querthny diye gecti
Oylesine yazilmis bir tweet olabilir

cezayir55

yok canim daha neler o bankasyada bile oynayamaz

Ollivanders

Alıntı yapılan: cezayir55 - 02 Temmuz 2011, 18:23:55
yok canim daha neler o bankasyada bile oynayamaz

Oynayamaz diyip peşn hükümlü olma bence izlemedigin adamın kötü oldugunu nerden biliyorsun ?

kavak_55

02 Temmuz 2011, 18:25:31 #4858 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2011, 18:30:53 kavak_55
serdar opsiyonu bizdeyse iyi o zaman. ben yapılan anlaşmaya binayen yukarıdaki yorumu yaptım.biz samsunsporluyuz samsunluyum deyim samsuna kazık atanlar tarafını tutanlardan değilim.opsiyon bizde olmadan anlaşıldıysa serdarın samsunluyum termeliyim demesini ayak olarak görürüm ve de oynamasını istemem. onlar kendi menfeati için uğraşıyorsa bizde hiç bir menfeat gözetmeksizin samsunsporun menfeatleri için bir şeyler yazmaya fikirlerimizi söylemey çalışıyoruz.herkez gider biz taraftarlar kalır. opsiyon bizdeyse iyi diyorum. inşallah başarılı olur.

cezayir55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 02 Temmuz 2011, 18:24:47
Oynayamaz diyip peşn hükümlü olma bence izlemedigin adamın kötü oldugunu nerden biliyorsun ?
ya bizdeki jonathan quartey sandim o yuzden oyle bir yorum yaptim