2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

designer_55

ilk 11 de oynayacak oyuncu sayisi su an 5 lazar ve Teber arti  ahmet sahin murat ve kemal..
gerisini suz dusunun...Bahia bile yalan oldu
Petkovicin eloinde sihirli bir degnek varki yonetim ona guveniyor

Stoper

İskelet kadro Bolu kampından sonra belli olup yurt dışı kampına öyle gitmeyi düşünüyorlarmış. Şuan mevcut kadroda durumu belli olmayan futbolcular bile varmış.

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: ngonge - 02 Temmuz 2011, 11:37:48
Sanırım Lokomotif kontratını ödeyip aldı Couçerio'yu. Kime niyet kime kısmet.
‎1 ay önce yazmıştım coucero yönetimden bir ışık görmedi bizimkiler yeni bir dalevere haber lizbon bırakmak istemiyormuş adam bir şey olmayacağını anladı samsunun başına geçmewdi bu gün de imza atmış moskavaya

Musti

Alıntı"Oynayacağım bir takım"

Süper Lig'de oynamak isteyen ve Kocaeli FK'yı kafasından çıkaran Onur Türk, Samsunspor'la 3 yıllık sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Yeni takımında forma şansı bulacağına inanan 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu, "Samsunspor oynayabileceğim bir takım. Orada kendimi kanıtlayıp, adımı duyurmak istiyorum. Kocaelispor'a para kazandırdığım için de içim rahat" dedi. Kocaelispor, Onur Türk'ün satışından 200 bin TL bonservis ücreti kazanacak.

SAMSUN'DAN GARANTİ ALDI
Kocaeli FK'da bu kez sürpriz değil, beklenen bir ayrılık yaşandı. Günlerdir hangi takıma gideceği konuşulan Onur Türk, sonunda Samsunspor'u tercih etti. Bu sezon Süper Lig'e dönüş yapan kırmızı-beyazlı ekiple 2+1 yıllık anlaşma yapan Onur, transferin perde arkasını açıkladı. Kocaeli FK'dan ayrılma kararının tamamen kendisine ait olduğunu ifade eden Onur, "Her şeyden önce bu şansı değerlendirmek istiyorum. Beni isteyen takımlar arasında Bursaspor da vardı. Ancak oraya gitmiş olsam yedek kalacak, futbolumu ilerletme şansım olmayacaktı. Samsunspor'da ise bana şans verileceğine dair garanti aldım" dedi.

VLADİMİR PETKOVİC İKNA ETTİ
Samsunspor'un Bosna Hersekli yeni çalıştırıcısı Vladimir Petkovic'le yaptığı görüşmeden sonra tamamen ikna olduğunu belirten Onur Türk şunları söyledi: "Gençlere önem veren, genç oyuncuları kazanmak isteyen bir teknik adam. Beni takımda kullanmak istediğini söyledi. Ona inandım. Yardımcıları olsun, kendisi olsun benimle yakından ilgilendiler. Ben de bu fırsatı değerlendirmek istedim. Kocaeli FK iyi bir oluşum. Başarılı olmalarını dilerim. Ama kafamda bunlar varken takıma faydam olmayacaktı. Belki işim zor olacak ama çok çalışıp, Süper Lig'de de adından söz ettiren bir oyuncu olmak istiyorum".

PAZARLIĞI YUNUS PEHLİVAN YAPTI
Onur Türk, Samsunspor'a Kocaelispor'un oyuncusu olarak gidiyor. Henüz Kocaeli FK'ya imza atmamasına rağmen transfer pazarlığını ise baştan sona Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan yaptı. Pehlivan'ı Samsunspor'a görüşme için öneren Onur Türk oldu. Kocaelispor yönetimi de başkan Pehlivan'ı artık Kocaelispor'un hami başkanı olarak gördüğü için pazarlığa müdahale etmedi. Onur'un Samsunspor'a satışından 200 bin TL bonservis ücreti gelmesi bekleniyor. Bu para Kocaelispor kasasına girecek. Onur Türk'ün satışından gelen paranın, Kocaelisporlu futbolcu ve personelin alacaklarını ödemede kullanılması bekleniyor.
(İbrahim GÜRSEL)

http://www.ozgurkocaeli.com.tr/yazi/oynayacagim-bir-takim-73406.htm

İlk ağızdan yapılan açıklamalar. Daha imza atılmadı ama kesinleşmiş gibi. Hayırlı olsun. Umarım katkı sağlar.

karma55

bizim taraftarın beğeneceği bir başkan gelecek mi bu takıma acaba

Ertuğrul Sağlam

Şuan bir yabancı futbolcu gelmiş yönetimden birileri havaalanına onu almaya gitmiş. Bu konu hakkında net bilgisi olan veya gelen futbolcunun kim olduğunu bilen varmı?

cezayir55

Gaziosmanpaşalı3455

havaalanına hücummmmmmmmmmmmmmmmmmm :holey: :deli:

ahmetsefa55

senegalden senegalli bir sol bek olabilir  :evet:

Ertuğrul Sağlam

Onur Türk olabilirmiş. :D

Ayrıca 8JK de Rıdvan Şimşek kamp kadrosuna alınmamış, geleceğe yatırım olabilir...

Ahmeti

Ajanlar iş başına  8)  kim cengaver ?

cezayir55

aynen ridvan simsek ve onur bayramoglu tam bize gore

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 02 Temmuz 2011, 17:47:01
Ajanlar iş başına  8)  kim cengaver ?

Ahmet altında araba var iki dakka havaalanına gitte kim gelmiş bi bak daa. ;)

kavak_55

bu onur tamamda 3 yıllık 200 de verilse gelecek adına iyi, ama  serdar neden 1 yıl kiralık alındı anlamadım bu adam termeli olduğunu samsunu sevdiğini söylüyor hepsi yalan 5 yıllık imazalatamadılar.samsunluyum diye ayak yapıp bir yıllık kiralık oyna  piş sonra başkaları kaymağını yesin varmı öyle lokma inşallah hiç oyanamaz kadroya giremez. o zaman da neden alındı sorusu geliyor akla birileri para kazanmış olacak serdar da samsunu seviyorum ayaklarıyla samsunun sırtına basarak basamak atlamış olacak.dediğim gibi para boşa da gitse petkoviç serdara şans vermez inşallah. zaten vermemelide bütün akıllılar samsunu buluyor piş git oh ne ala memleket.bu transferi böyle yapanları kınıyorum.paraları boşa savurmaktan başka birşey değil.tüm samsunspor sevdalılarına selamlar.

cezayir55