2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

bence dogu avrupali oyunculari tercih etsek daha iyi

Lusage

erkutdem55

Transfer meselesinin biraz tadı kaçmaya başladı artık.Bizim takım neden her sezonun başında daha lig başlamadan bize bir germe operasyonu yapıyor anlamış değilim.

ahmetsefa55

Malachias Junior harekatı

Kırmızı-Beyazlılar, Bulgaristan Birinci Lig takımlarından CSK Sofya forması giyen 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Marcos Antonio Malachias Junior'un peşine düştü. Samsunspor yönetimi bu oyuncunun transferi
için hiç bir fedekarlıktan kaçınmayacağını açıkladı

SÜPER BİR İSİM DAHA
Samsunspor'un dış transferde hareketli günler geçiriyor. Kırmızı-Beyazlılar, Bulgaristan Birinci Lig takımlarından CSK Sofya forması giyen 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Marcos Antonio Malachias Junior'un peşine düştü. Brezilya doğumlu ancak Bulgaristan vatandaşı olan Marcos Antonio'nun menajeriyle görüşmelerin tamamlanma aşamasına gelindiği ifade edildi.

YILMAZ: HERŞEY GÜZEL OLACAK
Hücum yöne çok etkili olan Marcos Antonio Malachias Junior konusunda kararlı olduğu gözlenen Samsunspor'un bu oyuncuyu transfer etmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağı ifade edildi. Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, "Her zaman söylüyoruz; Samsunspor'un rahat bir sezon yaşaması noktasında tüm imkanlarımızı kullanıyoruz ve kullanmaya da devam edeceğiz" dedi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=59491

Turuncu

Armağan ve Serdar Samsunspor'da...

Kulübümüz, daha önce alt yapımızdaın yetişen ve 3 yıldır Kayserispor'da top koşturan Armağan Kuş  ve Fransa 1. lig takımlarından Sochaux'dan 1 yıllığına kiralanan, 19 yaşındaki genç milli oyuncumuz Serdar Güler ile resmi sözleşme imzaladı. Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'mizdeki imza töreninde konuşan, Kulüp Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, her iki futbolcunun da çok değerli olduğunu söyledi ve "Bu futbolcularımız Samsunspor'a büyük katkılar sağlayacaktır. Kulübümüze hayırlı olsun" dedi.

Samsunsporumuzun kadrosuna kattığı Armağan Kuş törende, "3 yıllık maceradan sonra kendi memleketim Samsunspor'a gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Samsunspor için elimden geleni yapacağım" derken, Serdar Güler de, "Bana güvenenleri mahçup etmemek adına çok çalışacağım" diye konuştu.

Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, imza törenine Samsunspor forması giyerek katılan Armağan Kuş ve Serdar Güler ile gazetecilere poz verdi.

www.samsunspor.org.tr

fındık

Başka kulüp almadığından geri döndüm demiyorda  :kafa:

ChucKeR

formalar bunlarsa kötüymüş be birader  :o :( .:.:. :redcard:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 02 Temmuz 2011, 14:55:03
formalar bunlarsa kötüymüş be birader  :o :( .:.:. :redcard:
değil kardeşim bunlar göstermelik.5 forma henüz tanıtılmadı. ;)

Stoper

alisan5516

Samsunsporun en sinir olduğum huyu şu az bişe top oynayıp bizden gidip daha sonra bişe yapamayıp bize geri dönmek isteyenleri geri alıp elinde patlaması.Süleyman Hurma daha fazla sahip çıkmadı mı sana Armağan.

ugrass

yönetimde aile bireyi olan samsunspor'da...

Lusage

Bende seviniyordum Serdar bonservisi ile geldiği için. :kafa:

samsunluhakan

02 Temmuz 2011, 15:32:47 #4827 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2011, 16:00:43 samsunluhakan
bide çıkmış poz veriyor yaa reklam kokan hareketler bunlar yanındaki topçulardan hangisi süper ligde oynar yaa bu yönetim beni hayal kırıklığına ugrattı resmen hayal kırıklıgı başka bişey degil
Alıntı yapılan: samsunluhakan - 02 Temmuz 2011, 15:31:07
bakıyorumda yönetim armaganla felan göz boyuyor süper lig öyle armaganlafelan olmaz yönetim uyumasın artık yaaa şirketleşme ilk 5 felan salladılar durdular hepsi bir fiyasko çıktı yeter artık bu takımdan hiç ümidim kalmadı artık kemalin sözleşmesini uzatamayan yönetimden daha ne beklenir kardeşim..

ender

anlamadigim serdar banko ilk 11 de oynayacakmi.kiralik alinan oyuncu ilk onbirde oynamadiktan sonra almanin ne anlami var 19 yasinda genc birini kirala 1 senede 3 mac oynat ve takimina geri yolla.egerki serdar ilk 11 de oynayacak kapasitede ise yada satinalma opsiyonlu kiralandiysa durum farkli tabi

özkan

armağandaki göbeğin maşallahı var,kayseride çok pastırmış heralde. al_sana