2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

hacettepeli

Bahia iyidir. hollanda'da senelerdir oynuyor. kornerlerde ileriye çıkarak gol atabilen bir oyuncu. çok fazla uzun değil tekniği ve oyun kurması var.

fındık

bahia nın bir kaç videosunu izledim kafa toplarına iyi çıktığını herkes gibi bende gördüm :D

kavak_55

transfer şart tabiki ama zenkenin başarısını inkar etmek samsunsporun başarısını inkar etmekle eş değer bence.adamın kötü maçları oldu,olacak ta insan hergün bir olamaz.zenkenin oynamadığı maçlarıda gördük.ne oldu oynamadığı maçlarda rakip defansı gol atmaya geldi neden çünkü senin hucum gücünün zayıf olduğunu yanizenkenin oynamadığını bildiği için o yüzden zenkeyi hiç atmayalım.adam geldiğince mücadele ediyor.zenkeyi ne kadar desteklersek o kadar başarılı olur.zenke her ligde oynar bence banko oynar.

Lusage

Halk gazetesini göre Mustafa Sarp için Sinyor Terim'in kararını bekliyormuşuz. :kafa:

Yıldız istemiyorum. Kayan yıldızda. Işçi alın işçi..

cezayir55

gazete arenada bahia ve rios transferi acilmamak uzeri kapandi diyor

ngonge

Alıntı yapılan: erhan55 - 02 Temmuz 2011, 01:05:10
http://www.sporx.com/futbol/dunya/eski-dost-rusyadaSXHBQ238620SXQ

Bir dönem Gaziantepspor'da da görev yapan Portekizli teknik adam Jose Couceiro, Sporting Lizbon'daki Sportif Direktörlük görevini bırakıp Rusya'nın Lokomotiv Moskova takımının başına geçti.

Süper Lig'de Gaziantepspor'u 2009-2010 sezonunda çalıştıran Portekizli teknik adamın Rus Kulübüyle 2 yıllık anlaşmaya imza attığı öğrenildi.

Bilindiği gibi Couceiro'nun adı kısa bir süre önce Süper Lig'e yeni yükselen Samsunspor'la da anılmıştı.

Sanırım Lokomotif kontratını ödeyip aldı Couçerio'yu. Kime niyet kime kısmet.

LisandroLopez

Zenke'nin rakibin yanından o müthiş dönüşü yeter.Bu ligde de rahat oynar.

samsunspor.co.nr

Zenke Bank Asya'da gerçekten attıgı goller ile takıma katkı sagladi.
Fakat genel performansı Süper Lig için yeterli olacak mı ? göreceğiz.
İnşallah Süper Lig'de de atacağı goller ile takıma maksimum katkı sağlar.

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 02 Temmuz 2011, 12:29:44
Zenke'nin rakibin yanından o müthiş dönüşü yeter.Bu ligde de rahat oynar.

Ben,Gökhan Zan ve Servet ikilisi yine galatasaray'da çift stoper oynarsa Zenke'nin bu dediğin hareketi sonrası yiyecekleri kartları hayal edemiyorum  :D
Ağır stoperlere karşı hakemler eğer sert ve agresif oyuna müsaade etmezlerse Zenke (inşallah) hızlı futbol oynayacak takımımıza faydalı olacaktır  :ok

Sevgiler.

engin55

Ntv sporun transfer haberlerinde rios u bizde gösteriyor.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: engin55 - 02 Temmuz 2011, 12:50:23
Ntv sporun transfer haberlerinde rios u bizde gösteriyor.
dün gece haberinde riosun eşinin ikna edilemediğini ve transferin çıkmaza girdiğini söylemişlerdi..

samsunmania

Bizim transferdeki bu kaplumbağa hızımız biraz da kulüp menajerinin de yetersiz kalması gibi geliyor bana. Bknz. Süleyman Hurma. Kayseri dünyanın parasını ödemiyor ama ne adamlar getiriyor. Biz ise ..tü ...lu adamları ikna edemiyoruz. Olacak olan şu. Bir kaç zaman bu iş böyle giderse kesenin ağzını açıp ardı ardına transferleri patlatacak bizimkiler.

Jnr.Serkan

Halk Gazetesinde Bahia transferinin çıkmaza girdiği oyuncunun Türkiyeye gelmek istemediği yazıyordu.Mustafa sarpta haber gazetesinde yazıyordu galiba.

SSKLA

Alıntıİkisi de gelmiyor
Samsunspor yeni oyuncular katmak üzere Sırbistan'a giden Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan eli boş döndü.

Spor Toto Süper Lig'de mücadele edecek güçlü bir kadro kurmaya çalışan Sportif Direktör İsta Turan oyuncu transferi için gittiği Sırbistan'dan eli boş döndü.Arevalo Rios va Bahai ile son kez görüşmek için Sırbistan'a giden Turan, " iki futbolcununda ailelerinin sorun çıkartması üzerine bu transferi açılmamak üzere noktalandığını" söyledi.

Kaynak: netkulis.com

ahmetsefa55

daha iyisi olur inşallah.beklemeye devam  :redcard:

berusa55

O transferlerin olmayacağı açıkçası belliydi; neyse hayırlısı olsun. İsimler üzerinde çok takılı kalmaya gerek yok ama artık şu transferi en kısa sürede netleştirmek gerekiyor. Zaman daralmaya başladı.