2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

orası ayrı kardesim. dikkat ettiysen biz adamın futbolculugunu konusmuyoruz . Bence yetersiz sence yeterli. ERtugrul bence iyi hocaydı kimisine gore kotu. Ertugrula sovulmedi mi? Sövüldü belki bende sövdüm ama Adam gibi Adam diye anıldı. Bu sene belki oyle tribunlere çagırılacak. Bizim takıldıgımız nokta bu . Onlarda taraftar haksız al sana bir tarafım diyebilirdi ? Neden demedi ? Taraftara duydugu saygısından. Bizim tartıstıgımız bu. O gun o tribunlerde olanlar yanlıs yapmıstır yapmamıstır orası tartısılır. ama kimse takımının taraftarına pis pis gulerek elini orasına goturemez. Kimsenin bunu yapmaya da çapı yetmez. Biz bunu soylemek istiyoruz netse başlık ..ç olmasın.

SAMSUNLU ORUMA 55

Lütfen şu turgut meselesini kapatalım

55__Gurbet__55

Atatürk ne güzel demis: Ben sporcunun zeki cevik ve ayni zamandaahlaklisini severim. Bir futbolcuda ahlak yoksa o futbolcu gözümde 5 para etmez.

ChucKeR

doğma büyüme samsunluyum samsunsporluyum. herhangi başka bir şehir takımında futbol oynuyorum. takımın en iyisiyim. kötü bir maç yapıyoruz. ve tribünler sadece bana küfrediyo erkekliğime laf yapıyor. bende aynı hareketi yaparım. karaktersizlik buysa ewet karaktersizim.

birazda kendimize bakmalıyız. samsunun çocuklarına bakmalıyız. adnanları musaları geçtim celile bile sayan söven war. adam samsunspor için kariyerini yaktı. taraftar en büyük kabul ederim ama biz biraz kendimize köle arıyoruz. emrimize geçen adamların önümüzde eğilmesini istiyoruz bi de bunu futbol hayatının sonuna kadar yapmasını bekliyoruz.

5 başarısız yıl ve ardından gelen lig bileti var öncesindeki yılları da dahil edelim. kaç tane gülerek severek andığımız futbolcu var. serkan var vural var ercan var. o kadar onların devamı gelmeyecek zaten bu örneklerde bizim gönlümüzü hoş etseler de kendilerini perişan ettiler.

erkut abi bana Kırmız-Beyaz-siyah ı hediye etti. orda Serkan Aykut bile ( benim futbola ilgi duymamı sağlayan insandır. kraldır) keşke istanbula daha erken gitseydim yazıyor. anlayacağınız olayların iş yüzü tribünden göründüğü gibi değil. işini yapan 11 adamı izliyoruz bunu unutuyoruz. ve benim karakterden anladığım işini iyi yapmak için çaba sarfeden oyuncudur. edebimizi koruyup desteklemk de bizlerin karakteridir.

turgut bugün lazım mı ? turgut potansiyelinde bugün sadece kemal var belki bi de selim. ama çok da önemli değil bunlar karakter önemli.

erhan55

turgut hakkında konuşmak isteyen varsa bence başka başlık açsın ya da genel sohbette devam etsin. burası onun karakteri başlığı değil bence. ve yarın forumda bu başlığa bakacaklar 4 sayfa turgut karakteri okuyacak 1 tane transfer haberi, dedikodusu, fikri göremeyecekler!!!

55__Gurbet__55

Taraftar bir futbolcuya küfür edebilir(tabiki etmemesi gerek ama oluyor) sonucda taraftar bir profesyonel degil ama bir futbolcu profesyonel oldugu icin öyle bir hareketi yapma haki yoktur.Mesala Ibrahim Üzülmeze yillarca küfür edildi o hic eline bi tarafina sokdumu. Gecen sene gs taraftari ayhana etmedigi küfür birakmadi oda tepki olarak oyundan cikarken armasini öptü,tepki böyle gösterilir.Ayrica burda adanani savunan yok benim ici turgut neyse adnan odur

SAMSUNLU ORUMA 55

Artık kapatalım ya bu nedir arkadaş turgut gelirse gelir gelmezse gelmez boş yere başlığı işgal etmeyin kapatın şu meseleyi

LisandroLopez

Her oyuncudan İbrahim Üzülmez olmasını beklersek ohoo..

Kaya

02 Temmuz 2011, 03:33:16 #4793 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2011, 03:36:27 iak5529
  Kimseye cevap olarak yazmıyorum kimsede üstüne alınmasın...

Turgut'a karşı burda olumsuz yazan insanların hemen hemen hepsiyle o deplasmanda bende vardım..O gün takım çok kötü Turgut da o takımın en kötüsüydü..Biz ne adamlar gördük senelerce kendi sahasında kendi taraftarından küfürler yedi de en son formasındaki o şanlı armayı öptü sahayı öyle terk etti..

Biz Turgut'u istemiyoruz arkadaş neden mi ? Tarihimizin en kötü dönemlerini yaşadığımız o günlerde millet taraftar bulamazken Ankaraya deplasman yaptı bu taraftar.Göğsünde şanlı armasını taşıdığı SAMSUNSPOR formasıyla hiç bir isim her ne sebeple olursa olsun SAMSUNSPOR taraftarına o hareketi yapamaz..Bitmiştir..

Aklımda hep o güzel söz var Turgut ile ilgili; Bin dereden su getirsen arınamazsın....

LisandroLopez

Valla taraftarın da, Turgut'unda haklı olduğu kısımlar var..
Kötü futbola dayanamayarak Turgut'a küfredildi.
Ailesinin izlemeye geldiği bi maçtı, kız kardeşi felanda tribündeydi.Bir tek ona küfredilince oda tepki verdi.
Gelirse bu takımda çok da rahat oynar.

Kaya

SSKLA

Bahia hakkında haberler. Felemenkçesi olanlar çevirsinler.Benim anladığım Samsuna sözleşme için geliyormuş.

AlıntıTurkse promovendus Samsunspor verwelkomt Bahia
01/07/2011 13:14

Feyenoord hoopt André Bahia te verkopen aan Samsunspor. De Braziliaanse verdediger verblijft momenteel in Turkije om te bekijken of het hem daar bevalt.

Bahia heeft nog een contract tot medio 2012 in De Kuip. De 27-jarige Braziliaan is de langst dienende speler uit de Feyenoord-selectie. Bahia staat sinds het seizoen 2004/05 onder contract in Rotterdam-Zuid.

Bahia speelde 178 duels voor Feyenoord waarin hij zeventien keer tot scoren kwam. Vorig seizoen begon hij als basisspeler in het elftal van Mario Been, maar raakte gedurende het voetbaljaar zijn plek kwijt.

Samsunspor wil Bahia nu graag vastleggen. De club promoveerde afgelopen seizoen en komt daardoor uit op het hoogste Turkse niveau. (Martijn Krabbendam)

http://www.vi.nl/Nieuws-item/202870/Turkse-promovendus-Samsunspor-verwelkomt-Bahia.htm

AlıntıAndre Bahia naar Turkije

Van onze Telesportredactie
ROTTERDAM -  Feyenoord-verdediger Andre Bahia lijkt zijn carrière voort te zetten bij Samsunspor. De Braziliaan verblijft momenteel in Turkije voor onderhandelingen met zijn wellicht nieuwe werkgever. Bahia is de speler met de meeste dienstjaren in de Feyenoord-selectie.

Guyon Fernandez in duel met Andre Bahia.
Foto: © Cor Vos 2010
De 'Rots van Rio', zoals zijn bijnaam in Rotterdam luidt, staat al sinds januari 2005 onder contract bij de Stadionclub. Omdat Stefan de Vrij en Ron Vlaar het beoogde centrale verdedigingsduo zijn voor komend seizoen, mag Bahia vertrekken.

http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/feyenoord/10129813/__Andre_Bahia_naar_Turkije__.html?sn=telesport

AlıntıFeyenoord raakt Bahia mogelijk kwijt aan Samsunspor
Feyenoord wil in het laatste contractjaar van André Bahia de Braziliaan graag nog verkopen voor een transfersom.

Foto Gallery Zoom
André Bahia (links) in duel met Gonzalo Garcia van VVV-Venlo
Andre Bahia is dichtbij een vertrek bij Feyenoord. Dat meldt RTV Rijnmond. De verdediger vertrekt naar Turkije om te onderhandelen met Samsunspor. De Braziliaanse verdediger heeft bij Feyenoord nog één jaar over op zijn contract.

De Rotterdammers hopen de Braziliaan te kunnen verkopen zodat hij volgend seizoen niet gratis de deur uitloopt. Als Bahia wel blijft bij de stadionclub dan betekent het dat hij zijn achtste seizoen in gaat als Feyenoorder. Bahia kwam in 2004 naar Rotterdam.

André Luiz Bahia dos Santos Viana, zoals Bahia voluit heet, kwam in de zeven voorgaande seizoenen tot 179 wedstrijden voor Feyenoord. Voordat hij bij Feyenoord kwam stond hij onder contract bij Flamengo uit zijn geboortestad Rio de Janeiro. Bij Flamengo werd hij opgeleid en debuteerde Bahia in het profvoetbal.

http://www.goal.com/nl/news/213/eredivisie/2011/07/01/2555945/feyenoord-raakt-bahia-mogelijk-kwijt-aan-samsunspor

Alıntıransfernieuws: Andre Bahia zit nu in Turkije...
Het zou zo maar kunnen dat we Andre Bahia komend seizoen niet meer terug zien in de Kuip, ...of alleen even om afscheid te nemen. Feyenoord hoopt Ade verdediger namelijk te verkopen aan Samsunspor. De Braziliaan, die nog een contract van een jaar heeft (*), verblijft momenteel in Turkije voor een kennismaking.

Bahia (bij Feyenoord sinds 2004) is momenteel de langst dienende speler uit de Feyenoord-selectie. Hij speelde 178 duels voor Feyenoord waarin hij zeventien keer tot scoren kwam. Vorig seizoen begon hij als basisspeler in het elftal van Mario Been, maar raakte gedurende het voetbaljaar zijn plek kwijt. Samsunspor wil Bahia nu graag vastleggen. De club promoveerde afgelopen seizoen en komt daardoor uit op het hoogste Turkse niveau.

(*) en dus een bescheiden transfersom om z'n nek heeft...

http://feyenoord.blog.nl/algemeen/2011/07/01/transfernieuws-andre-bahia-zit-nu-in-turkije

Jnr.Serkan

Ahmet Şahin
                        ( Transfer )

Lazar             Kemal             Bahia
      (Adem)       (Ersin-Kenan)       (Orhan)

Transfer         Murat       Selim Teber      Dilaver
(Serdar)        (Hakan)     (Turgay)          (ufuk)

Transfer           Zenke              Transfer
(Burak Çalık)        (Billy)               ( ? )

mehmet yılmaz

Adamla ilgili hemen hiç bir bilgim yok ama ben bu Bahia'dan umutluyum biraderler!

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 02 Temmuz 2011, 00:04:16
koyun diye bize mi diyosun sen
yok arkadasım yanlıs anlamıssın.
hani sinirlenirsin de sakinleşmek için koyun,inek,tavşan fln sayarsın ya ondan işte  ;)