2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 01 Temmuz 2011, 22:11:11
hırslılar ama çocuk daha 20 yaşında, neden o kadar bağırırsın ki. :D bağırdıktan sonra serdar gol attı, orası da var. :)

Adem'e ordudaki mersin maçında ne sövmüştük be :) :) ama sonra çok iyi toparladı kendini..

CurvaSs

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 01 Temmuz 2011, 22:14:52
Adem'e ordudaki mersin maçında ne sövmüştük be :) :) ama sonra çok iyi toparladı kendini..

denizli'de de kulağını çınlattığımızı bizzat hatırlıyorum. :D

Sercan

Bu taraftarın zorla oynattığı oyunculardandır bence,çok iyi 12. adam olduk 2 senedir...

cembaba

Aynen Sercan'ım özeliikle son iki senedir takımı biz sırtlıyoruz. Kalpar'da "başarım da başarım" diye dolansın dursun. Şimdi Büyük Rize Taraftarı arkasında durur Hoca'nın rahat olsunlar =)

furkan5534

Gökberk55

Alıntı yapılan: furkan5534 - 01 Temmuz 2011, 22:41:17
forvet nolcak forveeett  :o

aman forvet deme kızıyolar sonra,çok diyomuşuz  :)

ahmetsefa55

1 2 3 4 5 ..... 998 999 1000

oh saydım koyunları rahatladım  :redcard:

Gökberk55

erhan55

Arkadaşlar burada birbirini tanıyan veya taraftar derneklerine üye olup birlik olarak diğer arkadaşların mesajlarına saygısızca, alaycı ve hatta bazen hakaret derecesinde sırayla mesaj atan bir grup var. Sanal ortamda kimsenin yaşını, kimliğini, seviyesini bilmeden bu denli fütursuz hareketlere girmeyiniz. Kişinin grubu, statüsü, mesleği, yaşı, ırkı ne olursa olsun burada herkes SAMSUNSPORLU ve herkes İNSAN. Bunu unutmadan herkesin yazdıklarına saygı duyalım. Kimse kimsenin düşüncelerine katılmak, aynı düşünmek, onaylamak zorunda değil ancak saygı duymak zorundadır. Aksi davranışlar ne şahsi olarak bize, ne taraftar gruplarına ne de en önemlisi SAMSUNSPORUMUZA fayda sağlamaz. İsim veya özellikle bir taraftar grubuna hitap etmiyorum. Kimse alınmasın ama herkes üzerine alsın ve kendi payına düşeni uygulasın. Eğer birisi zaten forum kurallarına aykırı hareket ederse bunun için denetleyici arkadaşlarımız var. Onlar kişilere gereken uyarı veya cezayı verir.

LisandroLopez

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110701/sahinin_samsunspor_ozlemi_.html#yorumlaroku

Turgut'un bu açıklamalardan sonra artık büyük ihtimalle yeni sezonda takımımımızın formasını giyeceğini düşünüyorum.
Ankaragücü'nde kalmak istemiyor, zaten Ankaragücü de Tita gibi bi hücum oyuncusunu kadrosuna kattı.
Bu transfer olacak gibi geliyor bana sizler ne düşünüyosunuz?

Ollivanders

beşnumara

Şahsi görüşüm O forma altında onu görmek istemiyorum ama malesef gelecek gibi

Ollivanders

beşnumara

İsterse koşmasın geriye dönmesin pres yapmasın.O kadar koşan adam işine geldiği gibi koşacak heee  al_sana  ;D

salihcakir

Adam acik acik ben mucadele etmeyi sevmem diyor roportajinda acik acik. Ne isi var boyle bir adamin takimda. Gitsin ispanyada oynasin, cok osasunarlar ona..