2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Iyide bütün aranan yabancilar defans yahu.
Nasil bi system oynatacak bu 7-2-1 mi ?

designer_55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 01 Temmuz 2011, 14:15:42
Hollandadan gelen kuzenim şuan yanımda şansa.ona okuttum alttaki yorumları taraftarlar onun bir şansı daha hak ettiğini gitmemesi gerektiğini,gerçek bir feyenord'lu olduğundan bahsetmişler.Yıllarca verdiği emeğe teşekkür edip minnetlerini sunmuşlar Samsunsporda başarı dilemişler,gitmesine genel olarak herkes üzülmüş.son yıl performansı düşük olsada geçmiş performanslarından dolayı 1 şansı hakettiğinden bahsetmişler vs

hollanda twitter haberlerinin cogunu okudum;
genel izlenim Bahianin gidilmesine cok seviniyorlar feyenoord taraftari; yedek olarak burada cok para kazaniyordu;gidmesi iyi oldu, feyenoord icin ve kendisi icin deniliyor; yani uzuntuleri  iyi futbolcu oldugundan degil, iyi bir feyeoordlu oldugundan.. ornek vermek gerekirse kenan giderse hepimiz uzuluruz gercek bir samsunsporlu oldugu icin; ama samsunspor takim olarak uzulmez buna..bilmiyorum anlata bildimmi..

AllydeenleaR

marvin martini getirsinler başkanı da omuzlara alalım  :D

samsunluhakan

turgut gelsin bence takıma faydalı olur ama bonservisini vermezler onun için hiç gelmesin daha iyi

samsunluhakan

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 01 Temmuz 2011, 16:02:12
marvin martini getirsinler başkanı da omuzlara alalım  :D

hayalden ileri gitmez bence koskoca bir hayal ben turguta bile razıyım ama o bile çok zor alamazlar bonserivini

LisandroLopez

Marvin Martin, çok yetenekli bi kanat oyuncusu.Alsak Samsun sallanır 8.5

Turuncu

Selim Teber Samsunspor'da

Kulübümüz, Kayserispor'da geçen sezon başarılı bir performans sergileyen orta saha oyuncusu Ufuk Selim Teber'i kadromuza kattı. Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'mizdeki bahçe de  düzenlenen resmi sözleşme imzalama törenine Samsunspor Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz ile Yönetim Kurulu üyelerimizden Suat Çakır ve Hasan Akkuş katıldı.

Törende konuşan Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, yeni transferimizim Samsun'a ve Samsunspor'a hayırlı olmasını dileğinde bulunarak, "Uzun uğraşlar sonunda Selim ile 3 yıllığına anlaştık ve imza atma noktasına geldik" dedi. Daha sonra söz alan 29 yaşındaki oyuncumuz Teber, Samsunspor'un kendisini transfer etmek için çok ilgilendiğini ve Samsunspor'a gelmekten  mutlu olduğunu ifade etti ve "Samsunspor'un başarısı için elimden gelen her şeyi yapacağım. İnşallah iyi bir sezon geçiririz" dedi.

İmza töreninden sonra yeni transferimiz Samsunspor forması giyerek gazetecilere poz verdi. Bu arada Samsunspor Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, yeni alınacak oyunculara ilişkin gazetecilerin sorularını da cevaplandırdı ve teknik heyetin yurt içinde ve dışında transfer görüşmelerini sürdürdüğünü belirtti.

www.samsunspor.org.tr

erhan55

Alıntı yapılan: designer_55 - 01 Temmuz 2011, 15:40:10
hollanda twitter haberlerinin cogunu okudum;
genel izlenim Bahianin gidilmesine cok seviniyorlar feyenoord taraftari; yedek olarak burada cok para kazaniyordu;gidmesi iyi oldu, feyenoord icin ve kendisi icin deniliyor; yani uzuntuleri  iyi futbolcu oldugundan degil, iyi bir feyeoordlu oldugundan.. ornek vermek gerekirse kenan giderse hepimiz uzuluruz gercek bir samsunsporlu oldugu icin; ama samsunspor takim olarak uzulmez buna..bilmiyorum anlata bildimmi..

ben zaten iyi bir transfer olarak düşünmüyorum. başka isimlere baksalar keşke. pürüzler çıktı olmadı haberlerine sevinmiştim.slovak milli takımı defansı olsa daha çok sevinirim. hem genç hem de daha başarılı. fiyat olarak bize maliyetlerini bilemem tabi. ama bu adam sanki daha pahalıya mal olacak gibi.

teber ile 3 yıllık anlaşmaları da güzel olmuş. keşke herkesle o kadar anlaşsalar da kemal'de düştüğümüz duruma düşmesek.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 01 Temmuz 2011, 16:02:12
marvin martini getirsinler başkanı da omuzlara alalım  :D
SAMSUNSPORun Martini alma ihtimali var ama sen Başkanı omzuna ??? alma htimalin sıfır :D

Musti

01 Temmuz 2011, 16:50:35 #4720 Son düzenlenme: 01 Temmuz 2011, 16:55:17 Musti
Alıntı yapılan: AntZ - 01 Temmuz 2011, 02:58:19
Zenke'ye savunma yaptırmak dahice  :)
Hoca Zenke'ye savunma yapmayı öğretirse ve Zenke'nin kondisyonu yeterli seviyeye ulaşırsa Zenke hocanın sisteminde bu fiziğiyle çok önemli bir oyuncu olur.

@Zenke - Twitter

AlıntıThe Super falcons did well defensively but offensively they lacked coordination but it was a good fight against d defending champions two!

Abi sanırım Bayanlar Futbolu Dünya Kupası'ndan bahsediyor. Nijerya dün Almanya'ya karşı kaybetti. Nijerya'nın lakapları da The Super Falcons. :evet: Bence 20 yıl içinde bayan futbolu ve erkek futbolu içiçe girecek ve karma takımlar olacak artık :D Çok acayip oynuyorlar :D

Bir de şöyle bir şey buldum dün Zenke'nin tweetinden sonra ne diyor bu diye araştırırken. Atlanta Falcons diye bir Amerikan Futbol Takımı var. Renkleri de Kırmızı-Beyaz-Siyah. Hatta Kurluş yılları 30 Haziran 1965 ??? Kardeş kulübümüz olur.  :kanka: Zenke'yi de oraya yollarız  ;D

Shane_Falco

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 01 Temmuz 2011, 16:20:22
Marvin Martin, çok yetenekli bi kanat oyuncusu.Alsak Samsun sallanır 8.5

Ben senin bize gelebilme ihtimalini sevdim Martin :))

Dartagnan

bu nasıl bir hayal dünyasıdır?anlamak güç.Vallahi basını kutlamak lazım.Hadı gectım yonetımı de basında bızle kafa buluyor :)

ahmetsefa55

kazım başgaaaaannnn  :redcard: şu riosla ergiçi de al daa hacı  :oyun:

designer_55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 01 Temmuz 2011, 17:05:42
bu nasıl bir hayal dünyasıdır?anlamak güç.Vallahi basını kutlamak lazım.Hadı gectım yonetımı de basında bızle kafa buluyor :)

haklsiin...baktilar bunlarin baskanida bunlarla kafa buluyor; bizde yapalim...iyide yapiyorlar...yakinda messi veya neymarda gelir..onlar olmazsa
ronaldo gelecekmis ikinci planda diye haber cikar...daha sonra esleri kabul etmedi...
bilgisaya basindayimmm.okuyunca ben bile inanasim geliyor artik...