2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 01 Temmuz 2011, 14:17:22
demekki kredisi olan bir topcuymus.peki kardeşim kuzenın acaba bahia yı tanıyomu ? özelliklerini fln biliyo mu ? bilmiyosa da sen google dan biraz araştırda çevirisini şey edelim biz  ;)  :-*

Kuzenin futbolla alakası yok sadece tercüme ettirdim mesajları  :) Genel olarak mesaj yazanların tamamı üzgün.Cesur Yürek gerçek feyenord'lu falan yazmışlar.Fiziğinin çok sağlam olduğundan ancak top tekniğinin pek iyi olmadığından bahsetmişler.Kenanın 4-5 gömlek üstü gibi geldi bana bu adam yorumları okuyunca...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 01 Temmuz 2011, 14:20:27
Kuzenin futbolla alakası yok sadece tercüme ettirdim mesajları  :) Genel olarak mesaj yazanların tamamı üzgün.Cesur Yürek gerçek feyenord'lu falan yazmışlar.Fiziğinin çok sağlam olduğundan ancak top tekniğinin pek iyi olmadığından bahsetmişler.Kenanın 4-5 gömlek üstü gibi geldi bana bu adam yorumları okuyunca...
anladım kardesım.o da bıze yeter zaten.hamle zamanlaması, hava topları ıyı olsa yeterlıdır bence.

sosaka

geçenlerde riosla ilgili kupadan sonra imzalıyacak falan diye okudum
google translate de  ;D
ama kulüp belirtmiyorlardı
racing santander'in de transfer etmek istediği söyleniyor.

ama inş. 19 Mayıs'da izleriz bu sene

mehmet yılmaz

Salih

Zenke, Lazar tamam...
Bahia, Rios ve Ergiç de tamam diyelim.
Nicolita'yı da eklersek 6 yabancı oluyor.
Bence 2 isim daha alınmalı ve birisi mutlaka kaleci olmalı. Ahmet iyi kaleci, ancak Süper Lig farklı. Sakatlığı, formsuzluğu, cezası var. Bize Ahmet ayarında bir kaleci daha lazım kesinlikle.
İyi bir kadro kurulacağına inanıyorum ben.

Gökberk55

abi ergiçle ilgilenmiyoruz felan demişlerdi ama strateji mi acaba,gelse çok iyi olur

yirmiuc

Alıntı
TURAN GÖRÜŞÜYOR

Pal Lazar'ın dışında yabancı transferde imza attıramayan Samsunspor, yıldızları takıma kazandırmak için harekete geçti. Başkan Kazım Yılmaz'ın açıklamaları üzerine Spor Toto Süper Lig'de iyice umutlanan taraftarların beklentisini karşılamak ve güçlü bir kadro kurmak isteyen Kırmızı-Beyazlı ekip, Sportif Direktör İsa Turan ile yıldız oyuncularla görüşüyor. Yurt dışında olan Turan, bu futbolcuları kırmızı-beyazlı renklere katmak için mücadele ediyor.

ÜLKELERİNDE YILDIZLAR

Listedeki 3 oyuncudan en dikkat çekeni ise Fransız yıldız Marvin Martin oldu. FC Sochaux takımında forma giyen 1988 doğumlu orta saha oyuncusu bu yıl oynadığı 37 maçta 3 gol atarken 18 asist yaptı. Temasa geçilen bir diğer isim ise defansta çift kanatta da oynayabilen Fransız Frederic Duplus oldu. Samsunspor bu iki oyuncuyla birlikte Sırp Ivan Stevanovic ile de görüşmelerini sürdürüyor. Partizan'da oynayan Ivan, Samsunspor'a en yakın isim olarak görülüyor.

kaynak : http://www.netkulis.com/haber-16985-Samsunsporun_son_kozlari

Marvin Martin - 37 maçta 3 gol atarken 18 asist. Bu adamı alabilirseniz helal olsun.

Sol Açık

Alıntı yapılan: yirmiuc - 01 Temmuz 2011, 15:13:53
kaynak : http://www.netkulis.com/haber-16985-Samsunsporun_son_kozlari

Marvin Martin - 37 maçta 3 gol atarken 18 asist. Bu adamı alabilirseniz helal olsun.

Ve 23 yaşında...

isyan

Marvin Martin'i Lyon takimida istiyor, 14 Milyon Euro vermeye hazirmislar bize gelmesi imkansiz gibi  :-X

Lusage

Serdar Gürler'i kiralayanlar onun önündeki Martin'i nasıl alacak?

Dartagnan

Alıntı yapılan: FoRZa_SaMSuN_55 - 01 Temmuz 2011, 15:18:19
Marvin Martin'i Lyon takimida istiyor, 14 Milyon Euro vermeye hazirmislar bize gelmesi imkansiz gibi  :-X

ahaha o zaman bızım basını kutlamak lazım :)))

ahmetsefa55

adam dünya futbolunu takip ediyor beyler

SSKLA

AlıntıSamsunspor'un son kozları
Yabancı transferde hayal kırıklığı yaşatan Samsunspor, taraftarların beklentisini karşılamak için Marvin Martin, Frederic Duplus ve Ivan Stevanovic gibi yıldızlarla temasa geçti

Frederic Duplus ve Ivan Stevanovic sağ bek bu haber sallama

salihcakir

o haber şişirme gibi. en yakın isim olarak gösterilen ivan da sağ bekmiş. ne yani aynı bölgeye iki yabancı mı alacağız??

@samsuni
yabancılarda bence ergiç olmayacak. iki yabancı forvet ile 6+1 olacak. kaleci olarak da yerli ve gelecek vadeden birisini alsak daha iyi olur kanaatindeyim. yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmamak en ideali bence. heleki önünde ahmet gibi bir kaleci varken.

mehmet yılmaz

İyi de yerli kaleci bulmak çok kolay görünmüyor. Serdar Kulbilge'yi kçırmasak iyiydi; ya da Antep'teki Mahmut'u...