2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 01 Temmuz 2011, 09:50:14
banada imkansız geldi ama transfermart da yazıyor

Transfermarkt'daki bonservis bedelleri sadece tahminen verilmiş rakamlar.

ahmetsefa55

Samsunspor geçtiğimiz yıl Kayserispor forması giyen orta saha oyuncusu, Ufuk Selim Teber ile anlaştı.
Daha önce Bundesliga'da Hoffenhiem formasıyla büyük bir çıkış yakalayan ve bir önceki sezonda Eintracht Frankfurt'an Kayserispor'a transfer olan Ufuk Selim Teber, Samsunspor, bugün saat 15.00'da Nuri Asan Tesisleri'nde yeni transferi Ufuk Selim Teber'e sözleşme imzalayacak.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=32016

mehmet yılmaz

Selim Teber, Hoffenheim mucizesinin en önemli aktörlerinden biriydi.
Kayseri'deki vasat görüntüsüna aldanmamak lazım. Muhtemelen Şota ile bir uyuşmazlık söz konusu idi.
Bize faydalı olacağını düşünüyorum.
İnşallah imza atılır ve söylentiden gerçekleşen transferler haline döner.

Serkan

tribundergi Tribun Dergi
Turgut Doğan Şahin: "Samsunspor'un Süper Lig'e çıkacağını bilsem takımda kalırdım."

Geçti o günler doğan şahin (=

ahmetsefa55

hey allahım ne salak bir açıklamadır ama turguta yakışmış  :evet:

Turuncu

Turgut'a şimdi bir smile işaretiyle cevap vermek isterdim ama burda yok  :kafa: al_sana :--*

mehmet yılmaz

İyi de kalsa, Süper Lige çıkabilir miydik?
Bir de bunu sorgulamak lazım :)

sosaka

FaTiH_HaN

turgutun tekrar takıma gelmesini isterim açıkçası ama geçen sene çanakkaledeki maçtan önce babası samsunspor süper lige çıkana kadar turgut çürür transfer yaşı geçer sezon sonunda gidecek demişti. o zamanlar bizim turguta ihtiyacımız vardı ama şimdi turgutun bize daha çok ihtiyacı var.

veis

ben aynı suyla abdest alınmaması gerektigini düşünüyorum.kaldıki hepimiz turguta karşı tepkiliyiz.uyum sorunu olucakdır muhakkak.daha dogrusu gelirse hem bize hem kendine kötülük yapar.taraftar baskısını taşıyacak olgunlukda degil.

sosaka

bu açıklamayı gerçekten kendi yaptıysa ankaragücü kulübesinde çürür gider

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 01 Temmuz 2011, 14:07:35
İyi de kalsa, Süper Lige çıkabilir miydik?
Bir de bunu sorgulamak lazım :)
:ok :ok >l< >l< >l< >l< >l< >l< :--*

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: sosaka - 01 Temmuz 2011, 14:07:45
André Bahia ile de anlaşılmış büyük ihtimal

kaynak : twitter

Hollandadan gelen kuzenim şuan yanımda şansa.ona okuttum alttaki yorumları taraftarlar onun bir şansı daha hak ettiğini gitmemesi gerektiğini,gerçek bir feyenord'lu olduğundan bahsetmişler.Yıllarca verdiği emeğe teşekkür edip minnetlerini sunmuşlar Samsunsporda başarı dilemişler,gitmesine genel olarak herkes üzülmüş.son yıl performansı düşük olsada geçmiş performanslarından dolayı 1 şansı hakettiğinden bahsetmişler vs

ahmetsefa55

demekki kredisi olan bir topcuymus.peki kardeşim kuzenın acaba bahia yı tanıyomu ? özelliklerini fln biliyo mu ? bilmiyosa da sen google dan biraz araştırda çevirisini şey edelim biz  ;)  :-*

salihcakir

bahia tamamsa sistemin gerideki 3'lü tamam oldu.
lazar-kemal-bahia

orta sahada selim teberi sağ tarafta düşünüldüğünü algılamıştım sanırım yanıldım. ortadaki ikiliden birisi olacak. eğer ivan ergiç transferi gerçekleşirse o bölgedeki iki isim onlar olacak gibi. şu an için riosun alınmak istendiği bölgeye alternatif bir isim çıkmadı. umarım rios alınır. cuk bir transfer olacak gibi gerçekleşirse.
sağ tarafa nicolita ismi geçti; sol taraf için eldekiler ile idare edilecek gibi görünüyor. tabi kocaeliden gelecen onur ekstra işler yaparsa bilemem. ufuk formaya en yakın isim.
buna göre ortadaki 4'lü;
nicolita (dilaver) rios(hakan bayraktar) selim teber(murat) ufuk (onur)

ileri üçlü için yabancı kimsenin adı çıkmadı ciddi biçimde. bir tek burak alındı altaydan bu bölge için. elde de zenke ve billy var.
yabancı transfer(yerli transfer)-zenke(billy)-burak(yerli veya yabancı transfer) şeklinde bir ileri üçlü hattı kurgulanacak.

Toparlarsak savunmanın sağı ve solu için iki yabancı alınıyor. adem ve orhan bu isimlerin yedeği olacak. orta alanda en az 2 yabancı transfer bekliyoruz. birisi neredeyse aldık denilen  rios diğeri de sağ açık için bir isim. şu an için nicolita denen adam gibi görünüyor. ergiç selimin alınmasıyla büyük ihtimal yattı. ileri ikiliden birisi zaten yabancı; zenke. direk oynayacak bir yabancı forvet alınacak diye hissediyorum. bir de gelecek vadeden yabancı forvet alınabilir.6+1 oluruz yabancı sayısı anlamında bu şekilde.