2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Burak

Berkay bir zamanlar Maxim Tsigalko vardı bilirmisin ?

samsunluhakan

hoca takımı yeni tanımaya başladı ben 1 hafta daha transfer beklemiyorum bolu kampının sonuna dogru göz boyamak için alırlar 1 2 topçu bizim kadromuz yeterli derler inşallah hoca bu ayak oyunlarına gelipte bizi yarı yolda bırakmaz isa turan nerden geldi ya oktaya daha kulüp bulmadınmı sen diyen adamdan alt yapıdan gelen bütün topçuları dagıtan adamdan ne beklenir çok yanlış yapıyor yönetim

Gaziosmanpaşalı3455

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, yeni sezon hazırlıklarına Nuri Asan Tesislerinde yaptığı antrenmanlarla devam ediyor.

AA muhabirine konuşan Petkoviç, Samsunspor'u ilk geldiğinde çok iyi bulduğunu ve pozitif bir sürprizle karşılaştığını kaydederek şunları söyledi:

"Samsunspor'u şehre geldiğim ve çıktığımız ilk antremanda çok iyi buldum. Bu durum benim için güzel bir sürpriz oldu. Samsunspor'la yeni ve güzel bir başlangıç yaptık. Takıma yeni katılmasını beklediğimiz futbolcularımızın bu güzel başlangıca önemli katkı yapacağını bekliyorum."

Samsun'u çok sevdiğini ve uyum sorunu yaşamıyacağını ifade eden Petkoviç, "Benim için adaptasyon sorunu yok. Her yere entegre olabilirim. Samsun çok güzel bir şehir ama geldiğimiz ilk günden itibaren sıkı bir çalışma temposuna girdiğimiz için şehri çok detaylı gezemedik. İlk fırsatta tüm Samsun'u gezmek, görmek ve şehri daha yakından tanımak istiyorum." dedi.

Samsunspor'daki görevinin kendisi için çok önemli olduğunu söyleyen Petkoviç şöyle devam etti:

"Samsunspor'daki görevimi çok önemsiyorum. Avrupa'da 5 lig biliniyor, bu liglerden birisi de Türkiye Süper Ligi. İsviçre'de çalıştırdığım takımımla Fenerbahçe ile oynadığımız maçlarda Türk taraftarların ne kadar coşkulu ve ateşli olduğunu gördüm. Samsunspor taraftarının da takıma bağlı ve ateşli bir taraftar olduğunu biliyorum. Samsunspor seyircinin Bank Asya 1. Lig'de oynarken dahi stadyumu tıklım tıklım doldurduğunu duydum. Böyle bir taraftara karşı oynamak hem taraftar için hem de takım için çok önemli. Samsunspor taraftarının bize güvendiğini biliyorum. Destekleri ile bizi her zaman coşturacaklarına inanıyorum. Biz de oyun tarzımız ve oyun felsefemizle onların istediği Samsunspor'u oluşturacağız. Buraya başarı için geldim"

Kamp ile birlikte daha iyi bir takım olma yolunda çalışmaların başlayacağını belirten Petkoviç, "Ufak bir grupla çalışıyoruz. Takımımıza gelecek yeni oyuncularımızla birlikte daha iyi bir takım olma yolunda ilerleyeceğiz. Tabi ki kondisyon ve teknik-taktik anlamında çalışmalarımız olacak. Bu çalışmalara daha ilk günden başladık. Umarım arzuladığımız bir takım oluştururuz. Futbolcularla birebir görüşmelerim olacak ve bu görüşmelerde oyuncularımızın mental düşüncelerinin ön plana çıkmasını sağlayacağız.Bunu başardığımız takdirde çok iyi bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

erhan55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 30 Haziran 2011, 22:38:11
Başlığı biraz yumuşatalım :)

http://w ww.facebook.com/video/video.php?v=10150132091608089

Ayrıca İsa Turanın söyleminden yola çıkarsak ( kamp döneminde takımımızın eksik yerlerine hocamızın görüşü doğrultusunda takviyelerde bulunacağız'' dedi. ) önümüzdeki birkaç gün transfer görünmüyor..

o eksik görülen dedikleri şimdi yapacakları yerli ve yabancı transfere rağmen hala eksik görülürse 1 ya da 2 yabancı daha alma ihtimali olabilir kontenjan durumuna göre. yoksa şu anda transfer yapılmayacak demek istemedi. önümüzdeki günlerde transfer olacak elbet.

samsunluhakan

acele yok ince eleyip sık dokuyoruz halı kalmadı dokuya dokuya boşverin lig başlayınca yaparız transferi

16 SS 1965

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Haziran 2011, 21:47:55
Bu FM'den futbolcuya not verilmez kardeşim ;) Bilmem son FM'lerde nsl ama bizim oynadığımız dönemdeki FM (05-06-07) ve bir dönem futbolcumuz olan Furkan İlker Bastan nsl bir oyuncu oluyor bilir misin :D

Furkan Baştan Bir sezonda 30 gol atıyo :D

emre

yönetimin transfer politikasına eleştiride bulunmak için en azından yabancı transferlerin gerçekleşmesini bekliyoruz.Transferde biraz gecikme olduğu aşikar yanlız ilgilenilen,ismi geçen futbolcular yıllardır gerçekleşmeyen güzel bir politika.Altay'Dan Burak,Kocaeli'den Onur gibi gençleri,Selim Teber gibi Serdar gibi iyi bir gurbetçiyi Rios gibi bomba bir yabancıyı duymak şimdilik çok güzel.Fakat Bolu'da ki kampa artık somut transferler gerçekleşmeli.

Musti

Alıntı"SAMSUNSPOR'DAN BAZI FUTBOLCULARI KADROMUZA KATABİLİRİZ"

Dış transfer konusunda kendilerine her gün değişik isimler sunulduğunu ifade eden Basın Sözcüsü Rumi Bekiroğlu, " Dış transfer konusunda her gün kulübümüze çeşitli isimler öneriliyor. Ancak bu konuda hocamızla istişare yaparak hareket ediyoruz. Süper Lig takımlarından Samsunspor'dan ilgilendiğimiz bazı futbolcular var. Bununla birlikte her mevki için ciddi anlamda takıma katmak istediğimiz futbolcularda var. Ancak bir takım şeylerin netleşmesini bekliyoruz. Bu konuların netleşmesi halinde kamuoyuna duyuracağız" şeklinde konuştu.

http://www.corumkenthaber.com/ayrinti.php?katid=1&id=12572

germencisse

Alıntı yapılan: Burak - 30 Haziran 2011, 22:42:52
Berkay bir zamanlar Maxim Tsigalko vardı bilirmisin ?

Bir de Cesar Carignano..

Ayberk

Damir İbriç de fena değildi, hem bosna hem türk vatandaşıydı :D

umit

yanlış hatırlamıyorsam geçen sene Çorum pilot takımımızdı. Bu sene de devam ediyorsa bu anlaşma gençlerden bazıları kiralık verilse güzel olur.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: erhan55 - 30 Haziran 2011, 22:54:32
o eksik görülen dedikleri şimdi yapacakları yerli ve yabancı transfere rağmen hala eksik görülürse 1 ya da 2 yabancı daha alma ihtimali olabilir kontenjan durumuna göre. yoksa şu anda transfer yapılmayacak demek istemedi. önümüzdeki günlerde transfer olacak elbet.

Açıklamanın ilk bölümlerinde 4 yabancı ile görüşmelerde son aşamaya gelindi diyor bundan yola çıksaydım isimlerini bilmesemde kadroya dahil ederdim ben en kötü ihtimalde böyle olabilir hazırlıklı ve sakin olmalıyız diyorum

erhan55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 01 Temmuz 2011, 00:05:54
Açıklamanın ilk bölümlerinde 4 yabancı ile görüşmelerde son aşamaya gelindi diyor bundan yola çıksaydım isimlerini bilmesemde kadroya dahil ederdim ben en kötü ihtimalde böyle olabilir hazırlıklı ve sakin olmalıyız diyorum

haklısın hazırlıklı olmalıyız, transferde çok yavaşlar. hata yapmak istemiyoruz diyorlar adı geçen oyuncularda pek umut vermiyor. sakinliğimize gelince; bizim taraftarı ilk defa bu kadar sakin ve umutlu görüyorum. umarım beklediklerimize değer ve suskunluğun ardından bizi şaşırtacak isimler imza atar.

carsambaliridvan

Alıntı yapılan: umit - 30 Haziran 2011, 23:55:35
yanlış hatırlamıyorsam geçen sene Çorum pilot takımımızdı. Bu sene de devam ediyorsa bu anlaşma gençlerden bazıları kiralık verilse güzel olur.

çoruma kadar senin en büyük ilçen çarşamba var kardeşim

AntZ

01 Temmuz 2011, 02:58:19 #4664 Son düzenlenme: 01 Temmuz 2011, 03:17:01 AntZ
Zenke'ye savunma yaptırmak dahice  :)
Hoca Zenke'ye savunma yapmayı öğretirse ve Zenke'nin kondisyonu yeterli seviyeye ulaşırsa Zenke hocanın sisteminde bu fiziğiyle çok önemli bir oyuncu olur.

@Zenke - Twitter
AlıntıThe Super falcons did well defensively but offensively they lacked coordination but it was a good fight against d defending champions two!

AlıntıSamsunspor'da söz Selim'in

Süper Lig'in yeni ekibi Samsunspor'un önceki gün renklerine bağladığı Selim Teber iddialı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon Kayserispor formasıyla oldukça başarılı bir performans ortaya koyan tecrübeli orta saha, büyük hedefler için Samsun'a geldiğini belirtti. Selim, "Türk futbolunun en köklü kulüplerinden birindeyim. Burada büyük başarılara imza atacağım" dedi.

kaynak: fanatik