2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

KareAs55

Taraftarımız içini rahat tutsun  :deli: :deli: :deli:  Kafayı yedik iyi mi  :kafa: :kafa: :kafa:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 30 Haziran 2011, 21:21:11
ben zaten sağ ve sol bek gibi 2 mevkide neden yabancı kontenjanı harcanıyor onu anlamış değilim sağ ve sol beki yabancı olan hangi takım var acaba ligde demekki forvete süper yerli forvet alacaklar kim acaba
nıye yabancı sınırı 2 mi ?

SSKLA

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 30 Haziran 2011, 21:29:58

2 değil ama Lazar(kapalı kutu) gibi bir transfer yapıp bir tehlike almışın.Bir de Mraz gibi bir kapalı kutu olmaz yani. ;)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 30 Haziran 2011, 21:34:35
2 değil ama Lazar(kapalı kutu) gibi bir transfer yapıp bir tehlike almışın.Bir de Mraz gibi bir kapalı kutu olmaz yani. ;)
nerden bılıyosun kardesım kapalı kutu oldugunu.sana bana kapalı kutu.belkı hoca veya ısa hoca cok defa ızledıler.bılemeyız  ;)

holigan5565

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 30 Haziran 2011, 21:29:58

1 zenke 1 sağ 1 sol bek 1 stoper 2 ön libero(ergiç ve Rios)= 6 oldu sanırım
Forvet?

SSKLA

Samsunspor Patrik Mraz yazıp google de haber kısmında aradım herhangi bir haber çıkmadı yabancı bir destek yok büyük ihtimal sallama haber ;)

cembaba

AlıntıArkadaslar SELIM TEBER ıle anlastık yarın takıma katılacak son haber bu.Beklemeye devam edıyoruz.bakalım kac gun daha?ama sunu soyleyebılırım...Ptesı aksamı programımda futbol sb sorumlusu Suat CAKIR ın SPOR 55 Cok OZEL acıklama yapacagını tum transferlerle ılgılı sorularımızı acık bı sekılde yanıtlayacak.Bılgılerınıze sunarım.

Atilla Cebeci...

Hayırlı olsun arkadaşlar Selim Teber...

SSKLA

Alıntı yapılan: holigan5565 - 30 Haziran 2011, 21:39:29
Forvet?

Forvet zenke olmasa da olur bir yabanci forvet alırsan ;)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 30 Haziran 2011, 21:39:29
Forvet?
zekice  :ok

ama ergiç ve rios kesin o zaman öyle mı dıyosun ?

ayrıca yabancı sınırı 6+2+2

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 30 Haziran 2011, 20:57:57
Yorumu size bırakıyorum al_sana

Patrik Mraz

Oynadığı bölgeler wb/m(l)

Bu FM'den futbolcuya not verilmez kardeşim ;) Bilmem son FM'lerde nsl ama bizim oynadığımız dönemdeki FM (05-06-07) ve bir dönem futbolcumuz olan Furkan İlker Bastan nsl bir oyuncu oluyor bilir misin :D

holigan5565

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 30 Haziran 2011, 21:44:55
zekice  :ok

ama ergiç ve rios kesin o zaman öyle mı dıyosun ?

ayrıca yabancı sınırı 6+2+2

ben bizim 6 yabancıdan fazlasını alacağına ihtimal bile vermiyorum ergiç ve riosa gelince isimler bunlar olmasa da en azından yabancı forvetin adının geçtiğini bile duymadım.

ngonge

Bir sol bek bulunamadı yahu koskoca dünyada. Polonyalı Wavyrzniyak iyiydi aslında.

ahmetsefa55

Samsun gelecekten umutlu

Süper Toto Süper Lig'e beş yıl aradan sonra çıkmanın sevincini yaşayan Samsunspor'un sportif direktörü İsa Turan, ''Samsunspor'un eski günleri yaşamaması için yönetim ve teknik heyet olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz'' dedi.

Turan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezona ciddi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

''Amacımız hedefleri doğrultusunda sağlam adımlarla ilerleyen bir takım oluşturmak'' diyen Turan, şunları kaydetti:
''Bank Asya Birinci Lig'de ortaya koyduğumuz başarılı mücadele sonucu Spor Toto Süper Lig'e yükseldik. Geçen sezondan 16 oyuncumuzu elimizde tuttuk. Transfer çalışmalarını hocamızın görüşlerine ve incelemelerine bağlı kalarak gerçekleştiriyoruz. Macar oyuncu Pal Lazar ile resmi sözleşme imzaladık. Bu oyuncu dışında 4 ya da 5 yabancı oyuncu daha alabiliriz. Dört yabancı oyuncu ile görüşmelerde son aşamaya geldik.

Yerli oyuncu transferi için de çalışmalarımız devam ediyor. İkisi tecrübeli ikisi de yeni yetişen genç oyuncu olmak üzere 4 yerli futbolcuyu transfer etmek istiyoruz. Samsunspor'un eski günleri yaşamaması için yönetim ve teknik heyet olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.''

Samsunspor'un hemen hemen her bölgesine takviyelerde bulunacaklarını söyleyen Turan, kamp çalışmalarının sonuna kadar transfer çalışmalarını tamamlayacaklarını belirtti.

''İLERİDE KENDİ OYUNCUMUZU KENDİMİZ YETİŞTİRECEĞİZ''
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında oyuncuların antrenmanlarda istekli şekilde çalışmalarının kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Turan, ''Takımımızı ve hocamızın istekli çalışmalarını görmek bizi çok mutlu etti. Hocamızın takımımızdan memnun olması takımımızın da hocamızdan memnun olması yeni sezon öncesi için çok güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyorum'' diye konuştu.

Samsunspor'un sportif direktörü İsa Turan, hedeflerini de şöyle özetledi:
''Bizim 3 yıllık stratejimiz var. Spor Toto Süper Lig'de iyi, tutunan ve daima ileriye bakan bir takım olmak. Ayrıca Samsunspor olarak altyapıya büyük önem veriyoruz. Altyapımızı tecrübeli antrenörler ve geniş bir kadro ile büyütmek istiyoruz. İleriye baktığımız için altyapı bizim için çok önemli. Bu bağlamda inşallah ileride kendi oyuncumuzu kendimiz yetiştireceğiz.''

Kamp çalışmalarının Samsunspor adına büyük önem taşıdığına dikkati çeken Turan, ''Takımımızın iyi bir kamp dönemi geçirerek lige en iyi şekilde hazırlanacağına inanıyoruz. Ayrıca kamp döneminde takımımızın eksik yerlerine hocamızın görüşü doğrultusunda takviyelerde bulunacağız'' dedi.

http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=8&r=1&hid=94625

Ayberk

Son aşamadakiler bitse de artık siz de rahat etseniz biz de...

Kadir ÇELEBİ

Başlığı biraz yumuşatalım :)

http://w ww.facebook.com/video/video.php?v=10150132091608089

Ayrıca İsa Turanın söyleminden yola çıkarsak ( kamp döneminde takımımızın eksik yerlerine hocamızın görüşü doğrultusunda takviyelerde bulunacağız'' dedi. ) önümüzdeki birkaç gün transfer görünmüyor..