2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Haziran 2011, 19:07:08
Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, Samsunspor'un transfer çalışmalarında çok titiz ve dikkatli davrandığını söyledi ve sürekli transfer yapmanın herkesin beklentisi olduğunu, ancak kadro kalabalığı oluşturmanın kulüplerin aleyhine olabileceğini belirtti.

Ben bu açıklamaya takıldım. Kadro kalabalıgı olusacaksa yapmayın abi transfer ne gerek var ki ?  Hiç olmadı düşeriz olur biter. Bizim futbolcularımız madem bu kadar yetenekliydi neden 9 dogurduk Bank asya da?

Yorum farkı.Selim abi ben de bardağın dolu tarafını görüyorum ;D Buradan ben boş transfer yapmadan nokta atışı transfer yapacağız anlıyorum. İnşallah sen yanılırsın ve ben haklı çıkarım  :--* :--* :--* :--*

Ollivanders

hacettepeli

oyuncu kalabalığı iyi bir şey değil başkana katılıyorum. 5 tane daha futbolcu alınsın hep ilk onbir oynayacak ve taraftarı etkileyebilecek kalitede olsun yeter. 15 tane daha transfer yapsak o zaman hangisini 11 de oynatacaksın. kadro kemikleşemez. ankaragücü gibi olur takım. ayrıca da yeni transfer olup da oynamayan oyuncuya bol bol maaş verecek kadar eli açık olmamalıyız.

kavaklı55

Onur kendini mi yaktı?Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta Kocaelispor'un en sessiz, en sade futbolcularından birisi hiç kuşkusuz Onur Türk'tü.
Haddini bilen, büyüklerine saygıda kusur etmeyen, küçüklerine sevecen davranan, hocasının bir dediğini iki etmemeye çalışan bir isimdi.
Bende böyle bir izlenim yaratmıştı.
Dile kolay, Suadiye Belediyespor'dan gelip bir anda kendini Kocaelispor takımının 11'inde buluyorsun, her futbolcu için zordur ayak uydurmak.
O ayak uydurdu.
Sağ kenarda oynayan Onur Türk'ün bazı eksikleri de yok değildi.
Mesela gidişi iyi dönüşü hiç yoktu.
Önde oynadığında arkasında oynayan arkadaşına yardıma gelmeyişi en büyük eksikliğiydi.
Bu eksikliğini mutlaka kapatması gerekiyordu.
Ben Onur Türk'ün yerinde olsaydım Spor Toto 2. Lig'de bir sezon daha oynar ondan sonra sıçrama yapardım.
Süper Lig dile kolay, futbolcu öğütme merkezidir.
Futbolcu ve antrenörler bu darphanelerde öğütülür gider. Kimsenin gözühnün yaşına bakmazlar, yeteneğin yeterli bulunmaz, bir dayın, amcan yoksa soluğu Van'da mı alırsın, Kars'ta mı belli değil.
Onur zoru seçti.
Samsunspor'un ısrarla istediği bu futbolcu bence hatalı bir karar verdi.
Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan kendisini ikna etmek için çok çaba harcadı ancak o Nuh dedi, peygamber demedi.
İlla gideceğim, beni bırakın, önümü açın dedi.
Ve istediği yerine getirildi ve Samsunspor yolu açıldı.
Yukarıda verdiğim misaller gibi Onur Türk, kurtlar sofrasına gidiyor. Kocaelispor'daki performansının Süper Lig için yeterli olmadığını, eksiklerini iyi tespit edip bunları gidermeye çalışması gerekir.
Yoksa, bırakın Samsun'da kadroya girmeyi Allah korusun futbol yaşamına son noktayı koymuş olur.
Bu bilinçle yola çıkıp, bu bilinçle Süper Lig'e kendisini hazırlamalıdır.
Onur Türk'ün harcanmasını istemem.
Onun Süper Lig'de başarılı olması en fazla il olarak bizi mutlu eder.
Çünkü İzmitli Onur Türk diye adından söz edilecek bu da bize yeter de artar.
Ancak, çok dikkatli, çalışkan ve ne istediğini bile bir profil çizmesi gerekir. Kendisine küçükte olsa ağabey nasihatidir.

Ollivanders

TD de kocaelisporlu bir arkadasın Onur Türk hakkında yazmıs oldugu yorumu ;

Çok yetenekli bir futbolcudur Onur iki ayağıda aynıdır.Ofansif anlamda her yerde oynar çok süratlidir iki ayağınıda müthiş kullanır.Topu önüne aldığı zaman yakalamak çok zordur.
Tek eksiği biraz kondisyon o onuda iyi bir kamp dönemiyle aşar.Belki farkında değilsiniz ama çok iyi bir transfer yaptınız.

gkhn

Onur'u 1461 ts maçında izlemiştim maçın en göze batan isimlerinden biriydi gelirse iyi bir transfer yapmış oluruz.

SSKLA

30 Haziran 2011, 20:57:57 #4626 Son düzenlenme: 30 Haziran 2011, 21:02:55 Berkay Yelken
Yorumu size bırakıyorum al_sana

Patrik Mraz

Oynadığı bölgeler wb/m(l)

Musti

Bu verilere göre Adem'in sol ayaklısı...

SSKLA

Bence yabancı kontenjanı israfı diye düşünüyorum bilmiyorum haksız mıyım? Birde rahat yine bir 500-600 bin bonservis de verirler yani gerek var mı diye düşünüyorum.

Musti

FM'deki göz önünde olmayan futbolcuların bilgileri tam olarak gerçekleri yansıtmıyor. Gerçeğe çok yakın fakat bazı nüans farklılıkları oluyor. Buna oyunda Kemal'i örnek verebiliriz.

Belki de kumaşı çok iyi ve gelişime çok açık bir futbolcudur. Eğer Petkoviç'in istediği biri ise ki öyle umuyorum faydalı olabilir.

SSKLA

Alıntı yapılan: Musti - 30 Haziran 2011, 21:18:54
FM'deki göz önünde olmayan futbolcuların bilgileri tam olarak gerçekleri yansıtmıyor. Gerçeğe çok yakın fakat bazı nüans farklılıkları oluyor. Buna oyunda Kemal'i örnek verebiliriz.

Belki de kumaşı çok iyi ve gelişime çok açık bir futbolcudur. Eğer Petkoviç'in istediği biri ise ki öyle umuyorum faydalı olabilir.

İnşallah abi...

holigan5565

ben zaten sağ ve sol bek gibi 2 mevkide neden yabancı kontenjanı harcanıyor onu anlamış değilim sağ ve sol beki yabancı olan hangi takım var acaba ligde demekki forvete süper yerli forvet alacaklar kim acaba

emrullah

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Haziran 2011, 20:39:56
TD de kocaelisporlu bir arkadasın Onur Türk hakkında yazmıs oldugu yorumu ;

Çok yetenekli bir futbolcudur Onur iki ayağıda aynıdır.Ofansif anlamda her yerde oynar çok süratlidir iki ayağınıda müthiş kullanır.Topu önüne aldığı zaman yakalamak çok zordur.
Tek eksiği biraz kondisyon o onuda iyi bir kamp dönemiyle aşar.Belki farkında değilsiniz ama çok iyi bir transfer yaptınız.

Bir Kemal daha cıkarmı dersiniz   8) :)

Ollivanders

TD de tokatspordan Aşkın Çift ile ilgilendigimiz soyleniyor.

SSKLA

Alıntı yapılan: holigan5565 - 30 Haziran 2011, 21:21:11
ben zaten sağ ve sol bek gibi 2 mevkide neden yabancı kontenjanı harcanıyor onu anlamış değilim sağ ve sol beki yabancı olan hangi takım var acaba ligde demekki forvete süper yerli forvet alacaklar kim acaba

Yerli süper forveti geçtim de türk forvet mi var ;D