2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Dartagnan

dun ıdmanda 25 numaralı esmer bı cocuk vardı kım oldugunu cozebılen var mı ?

fındık

Alıntı yapılan: Dartagnan - 30 Haziran 2011, 14:21:25
dun ıdmanda 25 numaralı esmer bı cocuk vardı kım oldugunu cozebılen var mı ?

serdar gürleri olmasın

Dartagnan

resımlerden gordugum kadarıyla ona benzetemedım kardesım.

CeLL-O

Serdar Gürler ile 1 senelik sözleşme imzalanmış, bu sabah ilk idmanına çıkmış.

Hokkabaz

Adam idmana çıkıyor hâla resmi açıklama yok...7 ağustosta lig bi başlayacak maçta görecez transferleri, aaa rios gelmiş lan,aaa ortadaki selim deil mi lan diye birbirimize soracaz herhalde

erhan55

1 senelik anlaşma mı olur? vitrin ol adama sonra da gitsin başka takıma. inşallah kiralıksa satın alma opsiyonu eklemişlerdir sözleşmeye ya da bonservisi ile alındıysa uzatma opsiyonu vardır. bu kadarını akıl ederler herhalde. ama hadi alınacakları kimseye söylemiyorlar da imza atmış adamın sözleşmesi ile ilgili neden açıklama yapmaz bu adamlar anlamış değilim. yönetim dağınık mı çalışıyor iş bölmesine mi uymuyor birbirlerinden habersiz mi? bir yönetici onunla anlaştık diyor, başkan sorun yok diyor, bir başkası o yattı buna yöneldik diyor..... ortada daha he kral transfer diyeceğimiz adam yok henüz. pal lazar hızlı iyi olacak tutacak gibi ama kapalı kutu. sene içinde görecez. diğerleri ha keza öyle. bu hafta bitmesi lazım haftaya hollandaya da bu 15 kişi gidecek değilller herhalde.

merdocan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 30 Haziran 2011, 14:25:13
resımlerden gordugum kadarıyla ona benzetemedım kardesım.
Alıntı yapılan: seko - 30 Haziran 2011, 14:23:52
serdar gürleri olmasın

başaran diye biliyorum onu..

Ertuğrul Sağlam

Yavuz cepten girdiğim için resim göremiyorum, dün hoca ile ayak tenisi oynayan esmer çocuktan bahsediyorsan o çocuk altyapidan gelen Başaran Saraçoğlu.

Jnr.Serkan

zenke

5 yillik sozlesme yapip elde patlamasindansa mantikli bir fiyata satin alma opsiyonlu kiralamak daha iyidir. Opsiyonsuz kiralamazlar herhalde.

seydo55

@Jnr. sekran tam bir yetenek avcısı   :--* sıddık candır  :holey:

jean

twitter

neden kiralık geldi şimdi bu çocuk

Gaziosmanpaşalı3455

Samsunspor taraftarı tesislere gidip antrenman bile izlemiyor.
             Normal ...Herkes yeni transferler bekliyor.
             Önümüzdeki günlerde yeni sezonun kombine biletlerini satışa çıkacak..
             Böyle giderse bu biletleri kime satacaksınız...
             Kimse mazeret bulmasın üretmesin ...
             Çok geç kalındı...
          " Dereye su gelene kadar kurbanın gözü patlayacak."
            Oysa Samsunspor  Yönetimi çok iddialı söylemlerle göreve başlamıştı.
   ercüment abi yine dugulara tercuman olmuş .:.:. .:.:. :rulet: :(

erhan55

Kongre öncesinde öyle bir söylemler,demeçler, hedefler,basın açıklamaları,toplantılar yapıldı ki ben yönetim çoktan teknik direktör,futbolcu vs anlaştı seçildikleri hafta 2-3 bomba patlatırlar diye düşünüyordum. 2 aydan fazla oldu. hala oyuncuları takip ediyoruz maçlarını izlemeye gidiyoruz diyorlar. YUHHHHH diyorum artık. geç kalındı demek az gelir, dava olsa zaman aşımına uğrardı. aman efendim mersin gibi herkesi almamışız. ya siz mersini mi rakip görüyorsunuz bize ne onlardan. mevcut takımımız yeterli mi değil mi? YETERLİ DEĞİL. adı geçen oyuncuları alabildi mi? HAYIR! diğer adı geçenler çok iyi mi oyuncu? HAYIR! kamp başladı, alınan oyuncular bile eksik katıldı. neden çünkü GEÇ KALINDI. alınamayan veya alınacak oyuncular ne yapacak? Hollanda kampına da mı geç kalacak? İnşallah sezon başına yetiştirirler diyelim transfer duasına çıkalım.