2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

cezayir55

patrik mraz sampiyonlar ligi oynamis bir oyuncu ayrica bu zlina takiminin dubrovka adinda cok iyi ve genc bir kalecisi var bunuda alsak hic fena olmaz

brigand

yavaş yavaş geç kalıyoruz ama düzenli oturacak bir takım kuracaksak,  ağustos sonuna kadar beklemeye bile razıyım ben

cezayir55

yabanci degilde yerli oyuncularda gec kaldik

Sol Açık

Alıntı yapılan: salihcakir - 30 Haziran 2011, 11:14:50
rios ve ergiç transferleri bence en kritik olanları.

Bence de Rios ve Ergiç çok çok kritik. Onları bağlarsak, bence de 3-4 oyuncu daha alınması gerekecektir (kesin olarak bir stoper ve bir forvet), ama bunlar çözümü kolay sorunlar olur o zaman...  ;)

samett

trt spor da altyazı geçiyor selim teber samsunla anlaştı diye...

germencisse

Alıntı yapılan: samett - 30 Haziran 2011, 13:33:45
trt spor da altyazı geçiyor selim teber samsunla anlaştı diye...

Selim konusunda daha bir sıkıntı çıkabileceğini sanmıyorum..

samett

Gökberk55

yav iyi güzel defans orta saha hepsini aldıkta golleri biz mi atcaz taraftar olarak,inşallah gizlice bu işide halletme aşamasındalardır  >:(

ahmetsefa55

gökberk55 kardeşim bir fikrin var maşallah 213425432 defa söyledin.anladık forvet lazım da beklıyoruz daa.  :--*

Lusage

Fifa'nın fransız lisanında ki bölümünde kiralık falan yazıyordu. İnşallah öyle değildir.  :-\

Gökberk55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 30 Haziran 2011, 13:52:29
gökberk55 kardeşim bir fikrin var maşallah 213425432 defa söyledin.anladık forvet lazım da beklıyoruz daa.  :--*

abicim her gün defans haberi çıkıyo gazetelerde bende içerlenip yazıyorum buraya  :) haklısın hep aynı şeyi tekrarlıyorum galiba,bişeyi 40 kere söylersen olurmuş misali :D

ayrıca bu haberide verelim Futbolculara özellikle saha içerisinde nasıl iletişim kurulması gerektiğini anlatan Petkoviç, antrenman sonrasında futbolculara Doğupark sahilinde düz koşu yaptırdı. Fransa'nın Sochoux takımında forma giyen genç gurbetçi Serdar Gürler, Samsunspor ile 1 yıllık anlaşma yaparken, takım ile birlikte antrenmanlara başladı. 

1 yıl mı ?? kaynak ajansspor

Lusage

AlıntıLe jeune attaquant Serdar Gurler (19 ans) va être prêté à Samsunspor (Turquie) et d'autres pourraient être prêtés eux aussi, à l'instar d'Ivan Stevanovic ou Frédéric Duplus.

http://fr.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=1464737.html

Burada Kiralık diyor.  :o

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 28 Haziran 2011, 08:51:58
Serdar Gürler'i tahminimce kiralık aldık,eğer öyleyse hiç gelmesin...

Düşündüğüm gibi.

s_uzunkaya

serdar gürler selim teber pal lazar sa bişiler olur gibi sanki :D...la bunlar ne laaaaa  :kafa:... he  bide çalıdan burakımız vardı  :rulet: