2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: AntZ - 29 Haziran 2011, 02:08:18
Berkay gidebilir ama Akan abi gibi kalbi ılıklara sormak lazım şartların eşit olması için, yenge izin vermeyebilir  ;)

ula 4 gündür siteye girmiyom.. açtım transfer başlığını.. yine gündeme getirmişin ben ve ılık kalbimi  :x(( :x(( :x((

seni evlilik kurumuyla tanıştıktan sonra da bu tip konuşmaları yapmaya davet ediyorum sevgili zort 55  :kafa: :kafa:

SSKLA

Adamın nasıl bir disiplin anlayışı var ? :D

LisandroLopez

Her zaman söylüyorum bu adam 2.Kemal Tokak olacak inşallah...

twitter

burak geldiğinde de söylemiştim adam gibi giyinmiş diye

bizim zenkeyede öğretmek lazım bi mavi eşortman takımı var onla geçiriyor sezonu  :D

SSKLA

Giysiden de çok adam hazır ol da duruyor  ;D ;D ;D

pitbul055

Riosun eşi istemiyor falan diyorlar.Galip öztürk kongrede aziz yıldırımla aram iyi diyordu.Aziz yıldırım sayesinde milli takımdan arkadaşı luganoyu devreye sokup eşini ikna etseler.Rios bize ilaç olur.Çok yetenekli futbolcu.Tabi bunu düşünecek yöneticide lazım

Jnr.Serkan

29 Haziran 2011, 10:57:35 #4476 Son düzenlenme: 29 Haziran 2011, 11:06:39 Jnr.Serkan
Galip Öztürk Aziz yıldırımla aram çok iyi demişti.Özer Hurmacıyı kiralık olarak alsak ne güzel olur.Takımda forma şansı bulması imkansıza yakın...Keşke devreye girseler.10 numara adam

Ayrıca Pal Lazar'ın facebookunda arkadaşları ve takımının taraftarları ona macarca sok sikert pal diyor.Türkçesi iyi şanslar demekmiş :) Bütün macarlar yazmış en üsttede Samsunlu biri sok sikert lan şu mersini pal yazmış.Türk heryerde Türk  :D İyi güldürdü beni sabah sabah

fat55

içimden bir his bugün yarın birkaç transfer yapacağız diyor.

sosaka

Pawel Brozek için ts ile görüşülüyormuş
kaynak : twitter

ugrass

samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

veis

Pawel Brozek ayarında hem türkiyede hem avrupada çok oyuncu var ve çok anlamsız olur alınması.selim teber de karar kılınsa daha iyi orta sahada verimli ve savaşan bir yapısı var.çok koşan bir oyuncu.

boyabatlı

erhan55

Trabzondan sevap alınmaz. oyuncu alınıp hiç satılmaz. oldu olacak kaza yapan adamı alsalardı. madem adamlara çalışacak bizim yönetim düştüğümüz sene gibi. inanmam yalan haber. twitlemeyin gitsin.

SSKLA

Ollivanders

o nerden çıktı Berkay. Benzetmiş olmayasın ?