2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

belkı ımzalamıstır.ama maclar oncesı acıklama yapmak ıstemıyodur konsantre bozulmasın fln fişman dıye  :deli:

Ertugrul paris55

zenke murat dilaver hakan adem orhan kemal ersin kaleci ahmet serdar kilicaslan samsun bu kadro na cikarsa uefa gide biliriz     

ahmetsefa55

nomak55

gaziantep beto ile yolları ayırıyormuş bence şu beto süper transfer olur zenke ile müthiş oynarlar.
http://www.internetspor.com/spor/super-lig/gantep-transferde-imza-sov-yapti-82607.html?v=1309294392

erhan55

29 Haziran 2011, 00:05:52 #4459 Son düzenlenme: 29 Haziran 2011, 00:28:56 erhan55
Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Haziran 2011, 23:46:40
belkı ımzalamıstır.ama maclar oncesı acıklama yapmak ıstemıyodur konsantre bozulmasın fln fişman dıye  :deli:

transfer olmuş bir adamın kafası rahat olur. transferi muallakta olan ya da takımlarla görüşmeye devam eden adam konsantre sorunu yaşayabilir kanımca. ortada imza vs yok. bundan sonra da olacağını sanmıyorum. copa america 25 temmuza kadar devam ediyor. bu kadar bekleyeceklerini sanmam. zaten lig 7 ağustosta başlıyor. o zamana kadar kadro çoktan kurulmuş olmalı. turnuvadan önce olmalıydı. artık alternatifleri de düşünmeye başlamıştır yönetim.
bu arada senin dany'yi de göndermişler. boşta :)

Kaya

Rios ile ilgili bildiklerimi söyleyeyim..Kemal olayında nasıl bjk ye kızdıysak sözleşmeli futbolcumuzla görüştükleri için Rios olayında da yönetimimize bir o kadar hakvermemiz gerekir.(Direk sözleşmesi bulunan futbolcu ile temasa geçmedikleri kulübüyle görüşme halinde oldukları için)Rios'un kulübü Botafogo'ya kulübümüz yazılı teklifini göndermiştir ve görüşmeler sürmekte.Bunu duyan Rios'un sözüm ona 5'e yakın menejeri fiyat yükseltmek ve aradan ne kaparız mantığıyla işleri karıştırmaya çalışmaktalar..İşin özeti şudur SAMSUNSPOR kulübü Botafogo kulübü ile anlaşır satış işlemi biter ve Rios gelir.Bunun dışında futbol kuralları içinde olabilecek bir senaryo yoktur..

beşnumara

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Haziran 2011, 00:27:59
Şapka çıkarıyorum >l< >l<

Çıkarmasan iyiydi..Göz alıyorda yeni oluşan görüntü :kanka:  ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 29 Haziran 2011, 00:29:16
Çıkarmasan iyiydi..Göz alıyorda yeni oluşan görüntü :kanka:  ;D
Çıkardıktan sonra ben de böyle düşündüm ama geç oldu malesef ;D

red_white

29 Haziran 2011, 00:30:24 #4464 Son düzenlenme: 29 Haziran 2011, 00:34:29 red_white
Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Haziran 2011, 00:27:59
Şapka çıkarıyorum >l< >l<

çıkarttığın şapkayı geri ''tak''  :redcard:

berusa55

29 Haziran 2011, 00:42:10 #4465 Son düzenlenme: 29 Haziran 2011, 00:48:29 berusa55
Gece gece kandil nuru gibi parlattın ya la ortalığı Fatih :)

SSKLA

Alıntı yapılan: iak5529 - 29 Haziran 2011, 00:14:18
    Rios ile ilgili bildiklerimi söyleyeyim..Kemal olayında nasıl bjk ye kızdıysak sözleşmeli futbolcumuzla görüştükleri için Rios olayında da yönetimimize bir o kadar hakvermemiz gerekir.(Direk sözleşmesi bulunan futbolcu ile temasa geçmedikleri kulübüyle görüşme halinde oldukları için)Rios'un kulübü Botafogo'ya kulübümüz yazılı teklifini göndermiştir ve görüşmeler sürmekte.Bunu duyan Rios'un sözüm ona 5'e yakın menejeri fiyat yükseltmek ve aradan ne kaparız mantığıyla işleri karıştırmaya çalışmaktalar..İşin özeti şudur SAMSUNSPOR kulübü Botafogo kulübü ile anlaşır satış işlemi biter ve Rios gelir.Bunun dışında futbol kuralları içinde olabilecek bir senaryo yoktur..

Peki sence gelir mi? :D

Kaya

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 29 Haziran 2011, 01:16:12
Peki sence gelir mi? :D

Soruna soruyla karşılık vereyim Berkay cevap olur sanırım  :evet:

Türkiye de bir oyuncusun güney amerikadan bir teklif geliyor.Aldığın ücretin bir hayli üstünde ve futbolun kalbi Amerika kıtasında atıyor.Ayrıca bu ülkede senelerdir milli takım kaptanında oynamakta sen olsan gider misin ?

AntZ

Alıntı yapılan: iak5529 - 29 Haziran 2011, 01:23:22
Soruna soruyla karşılık vereyim Berkay cevap olur sanırım  :evet:

Türkiye de bir oyuncusun güney amerikadan bir teklif geliyor.Aldığın ücretin bir hayli üstünde ve futbolun kalbi Amerika kıtasında atıyor.Ayrıca bu ülkede senelerdir milli takım kaptanında oynamakta sen olsan gider misin ?

Berkay gidebilir ama Akan abi gibi kalbi ılıklara sormak lazım şartların eşit olması için, yenge izin vermeyebilir  ;)

5trawberry

Ankara'dan bir transfer duyumu alan var mı?
Gsm firmasında çalışan bir arkadaşım aradı Ankara'dan. Ankaraspor'un eski futbolcusu olduğunu söylediği 1988 doğumlu Erhan diye biri geldi dedi, muhabbetten sonra Samsunsporla anlaşmak üzere olduğunu söyledi dedi.

Erhan Kuşkapan diye bir kaleci var sadece, başka da bişey yok.