2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sercan

gerçekçi olmakta fayda var yıldız dediğimiz adamlar bize gelmez,ha gelirse para yemeye gelir.Futbolcu alıyoruz,film yıldızı değil.Bursaspor şampiyon olduğunda kaç yıldızı vardı?

Gökberk55

semih hep gönlümde yatan isimdi yedek kalıyor ya sürekli,parasını versek gelirdi bu adama yazık oluyo bence ligde bizede çok faydalı olabileceğini düşünüyorum,ergiç meselesi beni cidden üzdü onuda çok isterdim Lusage kardeşim bitmedi de görünen köy klavuz istemez be kardeşim,inşallah iyi adamlar getirirlerde ben utanırım ama pek umutlu değilim açıkçası,daha forvet ismi duymadım gündemde zenkeye kaldıysak çok üzülürüz bu sene

Ayberk

Bu adama da sallıyoruz, ben içimden bu da yalan olacak bize yedirmezler diyordum oysa... Keşke gelse de, ön yargılı davrananlara cevabını sahada verse. Anlamadığım bir diğer nokta şu; Vanczak dediler olmadı, Bahia'yı alacaklarmış diye sallayanlar var. Soruyorum, Vanczak'ı kaçımız tanıyoruz, izleyenimiz var mı? :o

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 28 Haziran 2011, 17:36:29
semih hep gönlümde yatan isimdi yedek kalıyor ya sürekli,parasını versek gelirdi bu adama yazık oluyo bence ligde bizede çok faydalı olabileceğini düşünüyorum,ergiç meselesi beni cidden üzdü onuda çok isterdim Lusage kardeşim bitmedi de görünen köy klavuz istemez be kardeşim,inşallah iyi adamlar getirirlerde ben utanırım ama pek umutlu değilim açıkçası,daha forvet ismi duymadım gündemde zenkeye kaldıysak çok üzülürüz bu sene

Semih'e Avrupa'dan bile teklifler varken o olduğu yerde kalmayı tercih etti. Adamın derdi para falan da değil zaten, vefalı bir kişilik bence sadece. O adama 5 milyon da versen gelmezdi bana göre

Shane_Falco

Bizdede ne yıldız aşkı varmış arkadaş....

erhan55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Haziran 2011, 17:20:35
@erhan55

pekı gaziantepsporun gecen sezon transfer ettıgı dany'yi kaç defa duymuştun ?
arakadaşım danny geldiğinde 23 yaşındaydı bu adam 29 yaşında bizde oynayacak. ayrıca danny o genç yaşına rağmen kamerun milli takımında oynayan bir oyuncu. tamam feyenordlunun brazilya milli takımına girmesi zaten zor. bu ölçü olmaz. yazdıklarımı iyi okursan bu soruna sen cvp verebilirsin. ayrıca ben yıldız alınsın demiyorum. 23 yaşındaki pal lazar'a karşı hiç bir zaman kötü transfer demedim. adam daha 23 yaşında gelecek vadedebilecek biri tutarsa da uzun süre iş yapar para da kazandırır başarı da. tersi de olabilir. ama 29 yaşındaki adam için artık ne yapabileceği çoktan görülmüş belli olmuş demektir. iyi okumanı tavsiye ederim. ben duyulan adam alınsın demedim bu adam 29 yaşına gelmiş kariyerinde başarı yok, bilgi yok, duyan yok, hatırlayan yok, bilgi havuzu internette bile adam ile ilgili çok fazla bilgi yok dedim sadece. hala danny ile bir mi tutuyorsun şimdi?

Sercan

twitter

300 yaptık be dedikodu başlığını

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: erhan55 - 28 Haziran 2011, 17:40:51
bu adam 29 yaşına gelmiş kariyerinde başarı yok, bilgi yok, duyan yok, hatırlayan yok, bilgi havuzu internette bile adam ile ilgili çok fazla bilgi yok dedim sadece. hala danny ile bir mi tutuyorsun şimdi?

Defans oyuncusu hakkında video, bilgi, belge bulmak çok zor ayrıca defans oyuncuları göze hitap eden oyuncular değil ama bir stoper yılda 35-40 maç oynuyorsa bir takımda ki bu sıradan bir takım değil feyenoord demekki kötü topçu değildir belgeye bilgiye gerek varmı? sakat değilse oynar işte.

ahmetsefa55

danny geldiğinde 24 yaşındaydı.
bahia 28 yaşında.bahia ayrıca 5 sezondur feyenoord'ta oynamış.
bende ıyı veya kotu bılmıyorum ama ıstatıstıklerı fena degıl.ayrıca nasıl bır ısım beklıyoruz kı zaten.
unutmayalım bank asya dan yenı cıktık.butcemız bellı.paraları savuracak durumda degılız.
en azından ''tahta'' gibi bir problemle karşılaşmıyoruz.buna da şükür.
ayrıca transfer dönemi daha bitmedi. ;)

Kodalak

kemali küme düşmek üzere olan çanakkaleden almadık mı?

Gökberk55

ne dedikoducu ekibiz,300 de 1 demekki 2000 leri görmemiz lazım tatmin olmamız için  :)

erhan55

28 Haziran 2011, 17:52:15 #4406 Son düzenlenme: 28 Haziran 2011, 17:55:35 erhan55
Alıntı yapılan: fatih_han55 - 28 Haziran 2011, 17:44:42
Defans oyuncusu hakkında video, bilgi, belge bulmak çok zor ayrıca defans oyuncuları göze hitap eden oyuncular değil ama bir stoper yılda 35-40 maç oynuyorsa bir takımda ki bu sıradan bir takım değil feyenoord demekki kötü topçu değildir belgeye bilgiye gerek varmı? sakat değilse oynar işte.

sen aklına ilk gelen defans oyuncularını sadece google'ya yaz bir de bahia'yı yaz bakalım ne çıkıyor. AYRICA YAZDIKLARIMDAN TEK SATIRLARI ALIP YORUM YAPMAYIN ARKADAŞLAR. ben belge yok diye kötü, kaka, alınmasın demedim. adam 29 yaşına gelmiş duyan yok, ortalama bir oyuncu hatta belki biraz daha altı. onun gibi alınabilecek bir sürü adam var. olay sadece ulan adamın videosu yok almayalım olayı değil. ve ben video diye bir kelime kullanmadım. kariyeri ile ilgili bilgisi olan yok üzerine internette bile fazla birşey yok dedim.

hatta lazar-kemal-adem-orhan genç oldukları için ortalama bir oyuncu yerine onların oynatılması daha mantıklı. en azından bunlarda umut ışığı var.

bir de feyenordluysa kötü adam değildir demek yanlış. feyenordun her adamı iyi olacak diye birşey yok. ya da ters mantık o zaman adam çok iyiyse feyenord neden bıraksın. hollanda'da o zaman galatasaray'sa kötü değildir diye alsınlar mustafa sarpı. her takımda iyi veya kötü oyuncular olur. ya da iyi oyuncular nosyonunu doldurup formunu kaybedip gözden düşebilir. bence 29 yaşında biri transfer olacaksa rios gibi kariyerinde belli yere gelmiş, kendini ispat etmiş ama başarıya ve değişime aç insan alınmalı. yabancıye verilen paralar az değil sonuçta. hem takımın hem ülkenin parası dışarıya gidiyor.

Lusage

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 28 Haziran 2011, 17:36:29
ergiç meselesi beni cidden üzdü onuda çok isterdim Lusage kardeşim bitmedi de görünen köy klavuz istemez be kardeşim,inşallah iyi adamlar getirirlerde ben utanırım ama pek umutlu değilim açıkçası,daha forvet ismi duymadım gündemde zenkeye kaldıysak çok üzülürüz bu sene

Daha köy görünmüyor ki. Geçen haftaya kadar burada ne Rios'un ne Serdar Gürler'in ne de Armağan'ın ismi geçiyordu. Ama kimi yönetici alttan kimisi üstten çalıştı transferi bitirdi ya da bitirme aşamasına geldi. 2-3 hafta önceye kadar bende eleştiriyordum transferde ki sessizliği ancak artık bir şeyler olmaya başladı. Daha da olacaktır.

Sen Ergiç'e iyi oyuncu dersin. Bence de Serdar transferi şu ana kadar ki en iyi transferdir. (Tabi olduysa. Resmi bir şey yok hala  :-\ )

sadece55

terry ve ferdinand yaşlandı napalım yoksa alırdık onları şimdilik bahia ile idare edeceğz er ryan..

Levent ÖCAL

Pal Lazar'la sözleşme imzaladık

Kulübümüz, Macaristan Ligi'nin son şampiyonu Videoton Fehervar takımında forma giyen defans oyuncusu 22 yaşındaki Pal Lazar'ı kadrosuna kattı. Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'mizde düzenlenen ve Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, Futbol Şube Sorumlumuz Suat Çakır ile genç oyuncunun transfer edilmesinde büyük gayret gösteren  As Başkanımız Tarık Cengiz'in de katıldığı resmi imza törenini çok sayıda basın mensubu izledi.

Törende konuşan Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, Macar Milli Takımı'nda da oynayan Pal Lazar ile 3 yıllığına anlaştıklarını söyledi ve "Bu önemli transfer Samsunspor Kulübümüze hayırlı olsun" dedi.

İmza törenine Samsunspor forması giyerek katılan yeni transferimiz, Samsunspor'a transfer olmaktan son derece mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Samsunspor ve Türk futbolu hakkında bilgi sahibi olduğunu da ifade eden Pal Lazar, "Beni transfer etmek isteyen bir çok kulüp vardı. Ancak ben Samsunspor'u tercih ettim. Samsunspor'a kendimi göstermek ve yeni takımıma güç katmak istiyorum" diye konuştu. Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz ile birlikte Samsunspor bayrağı önünde gazetecilere poz veren Pal Lazar, Türkçe "En Büyük Samsun" demesi alkışlandı.