2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: designer_55 - 28 Haziran 2011, 16:42:37
Bahia mi yildiz??
feyenoordda, kume dusmeye oynayan, paramparca feyenoordun oyuncusu bahia dan bahsediyoruz degilmi??
Turkiyede bunu gibi cok futbolcu var; yabanci olsun diye aliniyor..
Ergic den vazgeciliyor..Vacnak gelmiyr deniliyor...Rios zaten hikaye idi...
Macar futbolcu yildiz diye getirilyor..
Simdi Bahia yildiz..
Biz ancak yildizi gece gokyuzune baktigimizda goruruz....ve sezon basinda toplar kalemize girdiginde yildizlari gormeye baslariz..

Biz düştüğümüzde Celil kötü futbolcu muydu? Yıldız diye adamlar alıp sana messi yi getiremez ya..

Lusage

Alıntı yapılan: seko - 28 Haziran 2011, 17:03:34
piattiyi herkes görüyor bonservisi tavan fiyatında şuan vede çok zor alırız bu transfer politikasıyla ancak rüyada :D

Eğer yeni sözleşme imzalamadılarsa şu an boşta.

Ben aslında mantığı eleştiriyorum. Feyenoord düşmemeye oynuyor oradan adam mı alnır deneceğine Hollanda ligi dünyanın en çok gol atılan bir kaç liginden birisi. Oradan defans oyuncusu alınmamalı denilse bende katılırım.

Ertuğrul Sağlam

Andre Luiz Bahia Nasıl futbolcu bilmiyorum ama Hollanda liginde son 6 sezon ortalama 35-42 arası maç oynamış ve nerdeyse tamamı ilk 11 ve 90 dk. Bu istatistik bile en azından kötü futbolcu olmadığını ortaya koyuyor sanırım.

fındık

piattinin pazar fiyatı 9 milyon euro civarı 

Atakumlu

fransa liginde kume dusen lensin defans oyuncusunu r.madrid almıs kotu olsa bu adamı almazlardı  ;)

ahmetsefa55

9 mılyon euro mu ? yakısmaz bıze kume dusen takımdan topcu almak  ;)

erhan55

adam 28 yaşına gelmiş ve hepimiz ilk defa burada duyuyoruz. kimse 1 maçını bile hatırlamıyor. internette dahi adam ile ilgili pek bilgi yok. sizce bu adam ortalama veya hatta daha orta altı bir adam mıdır? yoksa gerçekten yabancı kontenjanı ve para harcanmaya değecek hedeflerimize uygun bir adam mıdır? ben bu adamın iyi bri transfer olacağını düşünmüyorum.

ahmetsefa55

@erhan55

pekı gaziantepsporun gecen sezon transfer ettıgı dany'yi kaç defa duymuştun ?

Ayberk

Bi defa yıldız denilince aklınıza Puyol, Ferdinand geliyorsa yanlış orada başlıyor. Ha pardon, aslında yönetim yıldız getiricez diyerek başlatmıştı yanlışı .:.:. .:.:. .:.:. :kafa:

Gökberk55

bize yıldız dedikleri adamlar semih şentürk,ergiç ayarında bişe olsa yetrliydi ama bu aldıkları yıldız felan değil

ahmetsefa55

anlamıyorum kı ben sızı kardesım.stopere yıldız olarak kımı getırmelerını ıstıyosunuz ?

FaTiH_HaN

Bir futbolcu hollanda liginde feyenoord gibi köklü bir takımda yıllık ortalama 35-40 maç oynuyorsa süper ligde her türlü anadolu takımında rahatlıkla oynar. Şu an transferde pasif gibi görünsekte bence yönetim iyi işler yapmaya çalışıyor en azından mersin gibi ordu gibi istanbul yalalığı yapıp 1-2 topçu kaparız mantığında değiller.

Ayberk

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 28 Haziran 2011, 17:29:02
bize yıldız dedikleri adamlar semih şentürk,ergiç ayarında bişe olsa yetrliydi ama bu aldıkları yıldız felan değil

Ergiç olsaydı keşke falan tamam da, semih'in gelebileceğine inanıyor muydunuz ki ben onu anlamadım?  :-\

Lusage

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 28 Haziran 2011, 17:29:02

Transfer sezonu bitti mi?  :hnk:

salihcakir

ben de küme düşmüş takımdan geldi diye adamın kötü olacağı yönündeki önyargılara katılmıyorum. adam 2004-2005 yılından beri feyenord'da oynuyormuş. geçen yıl alınsa iyi transfer olacaktı. bu sene alınınca kötü oluyor.. bence kötü adam değildir...