2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

fındık

Samsun Brezilyalı stoperi kaptı28.06.2011 12:48

Brezilyalı stoperin önümüzdeki günlerde Samsun'a geleceği bildirildi.

Samsunspor yönetimi Hollanda ligi takımlarından Feyenord'un 28 yaşındaki Brezilyalı stoperi Andre Luiz Bahai ile de her konuda anlaşmaya vardı. Brezilyalı stoperin önümüzdeki günlerde Samsun'a geleceği bildirildi.

Öte yandan daha önce anlaşmaya varılan Uruguaylı ön libero Arevalo Rios'in transferi zora girdi. Futbolcuyla her konuda anlaşan yönetim, Uruguaylı yıldızın eşinin Türkiye'ye gelmek istememesi üzerine başka arayışlara girdi. Arevalo Rios'le de temaslarına devam edip eşini ikna etmeye çalışan yönetimin, diğer alternatifler üzerinde de durduğu öğrenildi.

Murat SANDIKÇI/SAMSUN,(DHA)

germencisse

Alıntı yapılan: Lusage - 28 Haziran 2011, 14:32:50
Sam Ayew Yeboah handed Denmark trial
Posted On Monday, 27th June 2011

By Patrick Akoto

Sam Ayew Yeboah

Ghanaian Sam Ayew Yeboah will embark on a two-week trial with Danish side Thisted FC, GHANAsoccernet.com can confirm.

Yeboah will join the third-tier side as offers begin to pour in for the 23-year-old who last played for Turkish side Samsunspor FC.

Ne diyor bu şimdi  :-[

Burdan anlaşıldığı kadarı ile Danimarka ligindeki Thisted Fc. kulübüne 2 haftalık denemeye katılacak..Yeboahın gonlunden gecen istediği kulup ise Samsunspor Fc.olarak anlatılmış.. :ok

carsambaliridvan

yahu aramağan kuşla halısahada top oynuyorduk biz turnuvada sonra kayseriye gitti yani iyi çocuk ama vefasızlık yaptı samsuna

deli 55

rios'un zora girmesi kötü oldu.çok iyi topçuydu yaa.umarım alternatifleri de sağlam adamdır

Musti

Alıntı yapılan: Lusage - 28 Haziran 2011, 14:32:50
Sam Ayew Yeboah

Yeboah will join the third-tier side as offers begin to pour in for the 23-year-old who last played for Turkish side Samsunspor FC.

"Son olarak Samsunspor'da oynayan, 23 yaşına basacak olan futbolcu 3.sınıf bir takıma katılacak." diyor...

erhan55

Alıntı yapılan: germencisse - 28 Haziran 2011, 14:44:53

Burdan anlaşıldığı kadarı ile Danimarka ligindeki Thisted Fc. kulübüne 2 haftalık denemeye katılacak..Yeboahın gonlunden gecen istediği kulup ise Samsunspor Fc.olarak anlatılmış.. :ok

HİÇ ALAKASI YOK. MİLLETİ YANLIŞ YÖNLENDİRME. BEN YUKARIDA YAZDIM AÇIKLAMASINI.
habere göre güya samsunsporda oynamış en son. ilgilenen birçok klüp var ama benim için en iyisine karar vermek istiyorum bu yüzden İLK OLARAK THİSTED FC klubünü seçtim diyor. bu haber alakasız üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok.

isyan

Alıntı yapılan: erhan55 - 28 Haziran 2011, 15:30:19
HİÇ ALAKASI YOK. MİLLETİ YANLIŞ YÖNLENDİRME. BEN YUKARIDA YAZDIM AÇIKLAMASINI.
habere göre güya samsunsporda oynamış en son. ilgilenen birçok klüp var ama benim için en iyisine karar vermek istiyorum bu yüzden İLK OLARAK THİSTED FC klubünü seçtim diyor. bu haber alakasız üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok.
biraz sakin  :-X

SerhaT55

28 Haziran 2011, 16:25:41 #4373 Son düzenlenme: 28 Haziran 2011, 16:35:24 SerhaT55

Bahia'nın bavulu hazır

Samsunspor'un transfer etmek istediği Brezilyalı stoper Andre Luiz Bahai'nın önümüzdeki günlerde Samsun'a gelip sözleşme imzalayacağı açıklandı.Transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Kırmızı-Beyazlılar, savunmaya yapmayı planladığı stoper takviyesini her an gerçekleştirebilir. Hollanda Ligi takımlarından Feyenord'un vazgeçilmez isimlerinden olan Brezilyalı stoper Andre Luiz Bahai ile her konuda anlaşan Samsunspor transfer komitesi, yıldız futbolcuyu en geç bir iki gün içerisinde Samsun'a getirmeyi planlıyor.

Kaynak:Haber

designer_55

Bahia mi yildiz??
feyenoordda, kume dusmeye oynayan, paramparca feyenoordun oyuncusu bahia dan bahsediyoruz degilmi??
Turkiyede bunu gibi cok futbolcu var; yabanci olsun diye aliniyor..
Ergic den vazgeciliyor..Vacnak gelmiyr deniliyor...Rios zaten hikaye idi...
Macar futbolcu yildiz diye getirilyor..
Simdi Bahia yildiz..
Biz ancak yildizi gece gokyuzune baktigimizda goruruz....ve sezon basinda toplar kalemize girdiginde yildizlari gormeye baslariz..

samsunluhakan

inşallah takımımız için en hayırlısı olur...
artık transferler gelsin artık bu arada akşam idmanı kaçta bilen varmı

Lusage

İspanya da düşen Almeira'nın oyuncusu Pablo Piatti var onuda almayalım. Yada Arjantin de küme düşen Lamela yı. Onlar liglerinde küme düştüler. Onlarda iyi oyuncu olmaz tü kaka onlar...

İlla yıldız görmek istiyorsan Bank Asya 1. Lig var. Orada bolca yıldız varmış. Televizyonlarda reklamları dönüyor. Orayı seyret sen..  :kafa: :kafa:

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: designer_55 - 28 Haziran 2011, 16:42:37
Bahia mi yildiz??
feyenoordda, kume dusmeye oynayan, paramparca feyenoordun oyuncusu bahia dan bahsediyoruz degilmi??
Turkiyede bunu gibi cok futbolcu var; yabanci olsun diye aliniyor..
Ergic den vazgeciliyor..Vacnak gelmiyr deniliyor...Rios zaten hikaye idi...
Macar futbolcu yildiz diye getirilyor..
Simdi Bahia yildiz..
Biz ancak yildizi gece gokyuzune baktigimizda goruruz....ve sezon basinda toplar kalemize girdiginde yildizlari gormeye baslariz..

10 numara yorum yazan eline sağlık.duygularıma tercuman oldun için  ayrıca teşekkür ederim.

fındık

piattiyi herkes görüyor bonservisi tavan fiyatında şuan vede çok zor alırız bu transfer politikasıyla ancak rüyada :D

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 28 Haziran 2011, 16:59:07
inşallah takımımız için en hayırlısı olur...
artık transferler gelsin artık bu arada akşam idmanı kaçta bilen varmı
Dün akşam 6 daydı bu akşamda o saatte olur sanırım.