2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kuzey55

55(tuncay)55

cembaba

:kafa: :kafa: Armağan Kuş !!!!!!!!

isyan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 10 Haziran 2011, 10:27:47
Armağan Kuş'u 16 yaşinda Samsunspordan alip Kayserispora veren Adnan Kuş'un Samsunspor altyapı izleme komitesinde ne işi olabilir? Bu beyfendi kesinlikle iyi niyetli olarak bu görevde bulunduğunu sanmıyorum. Armağan yeniden Samsunspora gelirse hiç şaşırmam en kötü gününde Samsunsporu satanlar bugun sinek gibi üştüler kulübün başına...

ahmetsefa55

babası döndürmüştür geri.hey gidi armağan topcu oldu bız olamadık. al_sana

Ollivanders

Midem bulanmaya başladı. Armagan kuş bizi satıp giderken nerdeydi. Benim için adnan neyse Armagan , musa , samet kılıç o dur. Varlıkları soguma sebebimdir.

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: kavak_55 - 27 Haziran 2011, 22:17:47
armağan kuş dönmüş arkadaşlar atilla söyledi anlaşılmış

zamanında babası ''oğlumun önünü açın '' diye zırvalayan adamı tekrar kulube alarak ''önünü açtık'' ya helal olsun !!! :kafa:

cembaba

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serpico55 link=topic=8907.msg436624#msg436624 date=13092t02458
Midem bulanmaya başladı. Armagan kuş bizi satıp giderken nerdeydi. Benim için adnan neyse Armagan , musa , samet kılıç o dur. Varlıkları soguma sebebimdir.

Tesislerin girişinde bi yerde Kürkçü Dükkanı yazıyorda bizim haberimiz mi yok ???

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 10 Haziran 2011, 10:27:47
Armağan Kuş'u 16 yaşinda Samsunspordan alip Kayserispora veren Adnan Kuş'un Samsunspor altyapı izleme komitesinde ne işi olabilir? Bu beyfendi kesinlikle iyi niyetli olarak bu görevde bulunduğunu sanmıyorum. Armağan yeniden Samsunspora gelirse hiç şaşırmam en kötü gününde Samsunsporu satanlar bugun sinek gibi üştüler kulübün başına...

Lanet olsun sizin gibi yöneticilere! bunun olacağını Adnan Kuş'un Yönetime girdiğini görünce anlamıştım zaten Utanmaz herifler :x((....

King1965

50 bın tl ye gıtmıstı kayserıye beles aldık kayserıden ıyı para ödememısler :)

Ayberk

Üstüne para verseler bile almamak lazımdı

GurbetciFanatik

Arkadaslar Armagan kus u tanimiyorum ve hic oynunu görmedim.
Anladigim kadariyla takimi ya satmis yada gitmis ve torpille geri dönmüs.
Sorum size bari yeteneklimi iyimi ? geri alindigina göre

FaTiH_HaN

AlıntıLazar Samsun'a geldi

Samsunspor'un bir süredir peşinde olduğu Macaristan şampiyonu Videoton takımının 23 yaşındaki defans oyuncusu Pal Lazar, İstanbul aktarmalı olarak Samsun'a geldi.

Havaalanı'nda Samsunsporlu taraftarlar tarafından karşılanan Pal Lazar, kendisini omuzlara alan taraftarları görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Kendisini karşılamaya gelen taraftarlara teşekkür eden Pal Lazar, Türkçe "En büyük Samsunspor dedi.

http://www.fotomac.com.tr/SuperLig/2011/06/27/lazar-samsuna-geldi

isyan

artik gelmis Armagan ne desek bos , bi dahaki senelerde insAllah alt yapidan düzgün iyi karakterli oyuncular yetisir.
Sercan gibi Sefa gibi oyuncularin eline tekrar düsmeyelimde  :(