2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

KareAs55

Sercan

güya sürpriz yapacaklar o uçaktan sadece tontiş tontiş kazım başkan inerse kimse şaşırmasın :D :D Ayrıca havaalanına giderken yavaş gidin radar var :D

SSKLA

Heralde yönetim samsunspor.org.tr nin alexa toolbar da ki sıralamayı yükseltmeye çalışıyor  :D :D

kalptenþimþek

18 yıl öncesinin heyecanı sardı tüm benliğimi iyi mi..  :-[

kaptan 55

Alıntı yapılan: SS55 - 27 Haziran 2011, 18:10:50
çelebi'de çalışanım var yolcu listesinden kesin bilgi diyorum lazar diyorum inanmayan inanmasın.

inanmıyorum sana yalan söylüyorsun yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kaptan 55

ferhat hocam o soldaki gibi bir daha gelmez..

Sercan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 27 Haziran 2011, 18:17:34
inanmıyorum sana yalan söylüyorsun yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

erdal abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii koptum  :redcard: :redcard: :redcard:

kaptan 55

kop kop kopmayan rios yok lazar yok yok rios yol la lazar

kaptan 55

hocam lütfen ya ALLAH aşkına,seviyoruz seni.

AntZ

Rios bugün gelir mi bilmiyorum ama Lazar'la Rios'un dışında bu akşam adı hiç geçmeyen sürpriz bir yıldız gelirse hiç şaşırmam. Kesinlikle böyle bir duyumum yok yanlış anlaşılmasın da yönetimin ya da Galip Öztürk'ün ismi geçenler dışında taraftara sürpriz hazırlığında olduğunu düşünüyorum. Belki bugün olmaz yakında olur ama bekliyorum. (ya da canım öyle istiyo  :-[)

CurvaSs

beyler heyecanlanmanıza gerek yok. bugün samsun'a inecek bütün uçaklar için bomba ihbarı yaptım. yarın ben de gelince havaalanına akarız. :D

AntZ

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 27 Haziran 2011, 18:32:29
beyler heyecanlanmanıza gerek yok. bugün samsun'a inecek bütün uçaklar için bomba ihbarı yaptım. yarın ben de gelince havaalanına akarız. :D

Rios gelecek haberi başlı başına bomba ihbarı zaten  ;)

SSKLA

Uçağın inmesine bir saat kaldı hala açıklama yok. Acaba 6S modeli mi uygulayacaklar uçak havadayken mi yazacaklar bilemiyorum. :D

King1965

ben bugun kımsenın bı acıklama yapacagına ınanmıyorum..

Gaziosmanpaşalı3455

rios çarşamba günü geliyor.kaynak kulupten bir yönetici :--*