2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 27 Haziran 2011, 17:23:34
bugün gelecek olan rios diye biliyorum,pal lazar'ın ise çarşamba günü SAMSUN'da olması bekleniyormuş,bu arada selim teber %99 bitmiş,forveti ise petkoviç'in bizzat kendisinin seçtiği ve o kişinin transfer edileceği söyleniyor.ergiç'de ufak sorunlar kalmış oda bitmek üzere hadi hayırlısı bakalım.

Off of of hocam yüreğime su serptin biz Rios'un çarşamba gelmesine bile razıydık.Harika haberler bunlar

kaptan 55

şimdiden meşaleler alınmış,taraftartar akşam havaalanına akın edecek. taraftarımız inşallah rios la lazar'ı karıştırmaz :D

55.hakan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 27 Haziran 2011, 17:33:56
şimdiden meşaleler alınmış,taraftartar akşam havaalanına akın edecek. taraftarımız inşallah rios la lazar'ı karıştırmaz :D
Gelen Rios olsun da gerisi halledilir  :D

kaptan 55

rios'u yaklaşık iki sene bursaspor takip etmiş,onlar wederson'u alınca rios'u askıya almışlar,transferin önerilmesinde ve alınmasında birol berkem'in çok büyük katkıları olmuş.la SAMSUN'lu olsun da çamurdan olsun...

Gökberk55

benzin 4.25 olmasa ben giderdim havaalanına  :)

Serkan

çok mu zor arkadaş resmi siteden şu saatte şu futbolcu havaalanında olucak demek...

SSKLA

Alıntı yapılan: Serkan - 27 Haziran 2011, 17:48:30
çok mu zor arkadaş resmi siteden şu saatte şu futbolcu havaalanında olucak demek...

aynen reis

Bu arada beni havaalanına götürek bilcek olan var mı tabi ben olunca abimde olcak malum :D

Rios Rios Rios :_nazar :_nazar :_nazar :_nazar :_nazar

karma55

onlarda tam kim geleceğini bilmiyorlar demekki..

Serkan

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 27 Haziran 2011, 17:50:18
aynen reis

Bu arada beni havaalanına götürek bilcek olan var mı tabi ben olunca abimde olcak malum :D

Rios Rios Rios :_nazar :_nazar :_nazar :_nazar :_nazar

kesin gelen rios'sa bir şekilde gideriz, ama şuan sadece bilgi karmaşıklığı var net bişe öğrenmeden orayada gidilmez..

SSKLA

Alıntı yapılan: Serkan - 27 Haziran 2011, 17:51:26
kesin gelen rios'sa bir şekilde gideriz, ama şuan sadece bilgi karmaşıklığı var net bişe öğrenmeden orayada gidilmez..

Rios olursa gideriz ama değil mi seko reyyiz

engin55

Şimdi bu akşam lazar mı geliyor rios mu ? kafam karıştı :)

Serkan

Gökberk55

bi bakarsın hiç kimse gelmez,yolcuları karşılarız  :)

kaptan 55

eğer pal lazar ise bu yöneticiler tam bomba

SSKLA

THY de 20.15 ne Vip Ne de normal uçuş görünmüyor (?)