2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

Burak Güleç: İlk Yabancı transferlerimiz kesinleşti Pazartesi günü gece 20.30 da Çarşamba havaalanındalar.

Kaynak : http://forzasirinler.com/forum/samsun-s-k/yeni-sezon-transfer-haberleri-dedikodulari/120/

Lusage

red_white

sadece ntv değil ulusal basında bir çok kanalda rios ve lazarla kesin olarak anlaşıldı haberi var

Shane_Falco

yirmiuc

Devre arasında bizim de almak istediğimiz Arnavut Hair Zekiri, Rize ile anlaşmış.
Bakalım nasıl bir oyuncuymuş.

AntZ

Harun55

Santos geliyor

Samsunspor'un, Hollanda'nın Feyenoord takımında forma giyen ve ismi sır gibi saklanan stoper Andre Santos'la görüştüğü öğrenildi.
2011-06-26 - 17:01

Futbolcu ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği bildirilirken, Santos'un önümüzdeki günler içerisinde Samsun'a gelerek sözleşme imzalayacağı gündeme geldi. Transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Samsunspor'da Feyenoord'lu futbolcu Andre Santos'un yanı sıra Pal Lazar ile Arevalo Rios'un adlarıda transfer listesinde. Samsunspor'un renklerine baglamasına kesin gözüyle bakılan Brezilya'lı Andre Luiz Bahia Santos ile görüşmelerin devam ettiği kaydedildi. 27 yaşında ki stoperin Samsunspor'a gelme konusuna ise sıcak baktığı öğrenildi.

Kaynak: http://www.samsunkenthaber.com/Spor/1369-Santos-geliyor.html

AntZ

Şimdi River Plate'in düştüğü play out maçının özetini izledim de, Arjantin'den ilgilendiğimiz futbolcu için River Plate'in küme düşmesinin kesinleşmesini beklemiş olabilir miyiz acaba?

SSKLA

Nedense aynı komplo teorisini ben de kurdum :D

samsunmania

27 Haziran 2011, 00:05:33 #4074 Son düzenlenme: 27 Haziran 2011, 00:09:09 samsunmania55
Brezilyalı defans oyuncuları çok başarılı gelmez bana. Özellikle Hollanda gibi her maçı üst biten bir ligde oynaması da ayrı bir soru işareti. Geçen sezon 34 maçta 54 gol yiyen bir Feyenoord. Tabiidir ki sadece defansın hatası değil ve belki ben fazla genelliyorum ama alman ve orta ve kuzey avrupalı defans oyuncuları daha makbul. Daha iyi savunma yapıyorlar ve fizik güçleri daha iyi.Hayırlısı olsun artık.

SSKLA

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 27 Haziran 2011, 00:05:33
Brezilyalı defans oyuncuları çok başarılı gelmez bana. Özellikle Hollanda gibi her maçı üst biten bir ligde oynaması da ayrı bir soru işareti. Belki ben fazla genelliyorum ama alman ve orta ve kuzey avrupalı defans oyuncuları daha makbul. Daha iyi savunma yapıyorlar ve fizik güçleri daha iyi.Hayırlısı olsun artık.

Bence bu genellemenin dışında kalcak bir oyuncu gibi geliyor.FM ye dayanıyorum :D :D

samsunmania

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 27 Haziran 2011, 00:09:13
Bence bu genellemenin dışında kalcak bir oyuncu gibi geliyor.FM ye dayanıyorum :D :D

Fm ye dayanarak bu iş olsaydı şu an ersun yanal r.madridi çalıştırıyordu kardeşim.. ;D ;D

Lusage

Alıntı yapılan: AntZ - 27 Haziran 2011, 00:02:28
Şimdi River Plate'in düştüğü play out maçının özetini izledim de, Arjantin'den ilgilendiğimiz futbolcu için River Plate'in küme düşmesinin kesinleşmesini beklemiş olabilir miyiz acaba?

Eğer öyle bir şey varsa Lamela dır inşallah.  :-[  1dk!!!

SSKLA

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 27 Haziran 2011, 00:10:13
Fm ye dayanarak bu iş olsaydı şu an ersun yanal r.madridi çalıştırıyordu kardeşim.. ;D ;D

o da doğru  :) :) ben hala güveniyorum ama :D

twitter

ortega oynuyor mu halen
onu almasınlar şimdi  ;D