2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ayberk

Tamam kardeşim gider de, 27'sinde Samsun'da olacak, 28'inde sözleşme imzalayacak. Arjantin'de bu kupa. Apar topar çıktı diyelim aktarmalarla Arjantin'de olması ayın 30'u olur zaten. İlk maçı 4 Temmuz'daymış. Yani epey yorucu olacak o zaman. He, yönetim eğer bu turnuvadan önce getirip imzayı attırabilirse gözümde bir kat daha büyür. Çünkü orada daha da parlayıp daha büyük paralara transfer yapma ihtimali de var :-X Her mesajımın sonundaki gibi: İnşallah gelir yarın

Lusage

26'sında Sao Paulo - İstanbul 29'un da İstanbul - Sao Paulo var. Gelir imzayı çakar sonrada atlar uçağa Brezilya ya gider. Oradanda Arjantine  :)

ahmetsefa55

ayberk mantıklı bır konuya degınmıs ama bu ısımler garantı olmasaydı taraftar gruplarına da haber verılmezdı herhalde  :o neyse bu kadar bekledık yarını da beklerız nolcak  :kanka:

sadece55

adamla anlaşsınlar da imzayı fax yoluyla da atar :) yalnız ntvspor sürekli altyazı geçiyor...Onlar genelde sağlamcıdırlar büyük ihtimal bu iş gerçekten bitti

Ayberk

Yok ben de aynı şeyi düşünüyorum, bu kadar gizli tutup da son anda insanları hava alanında toplayıp, "pardon gençler, rios yok lazar'la idare edin" demezler heralde :D ;D Ama bizim milli takımdan biri tutup da Avrupa Şampiyonası öncesi Japonya'ya transfer olup, imza törenine katılsa söylenmedik laf kalmazdı :-\

Lusage

Alıntı yapılan: Erdinc - 26 Haziran 2011, 21:36:39
adamla anlaşsınlar da imzayı fax yoluyla da atar :) yalnız ntvspor sürekli altyazı geçiyor...Onlar genelde sağlamcıdırlar büyük ihtimal bu iş gerçekten bitti

NTVSpor'a göre Beşiktaş'tan Holosko'yu Kemal Tokak + 2 M € karşılığında almıştık. Aman diyim  :D

germencisse

Alıntı yapılan: sunbeam - 26 Haziran 2011, 19:56:23
Gecen seferde Nicolita artik bizdeydi. Simdi kayboluvermis. Nedenini aciklamama gerek yok herhalde.

Aynen oyle transfermarkt'da tıpkı vikipedia gibi elden ayaktan dustu..

55.hakan

1 gün nete giremedim değişen bir şey yok.Çok istediğimiz bir transferde pürüz var.Tam da tahmin ettiğim gibi.Gelse iyi olur Rios ama fazla da heveslenmemek lazım.

sadece55

Alıntı yapılan: Lusage - 26 Haziran 2011, 21:37:49
NTVSpor'a göre Beşiktaş'tan Holosko'yu Kemal Tokak + 2 M € karşılığında almıştık. Aman diyim  :D

İstiyor demişti orada...Ama burada anlaştı diyor.Bakalım hayırlısı

Ayberk

Ntvspor'a itimadım çok azaldı dillere destan forlan falan haberinden sonra ;D

Lusage

Alıntı yapılan: Erdinc - 26 Haziran 2011, 21:44:36
İstiyor demişti orada...Ama burada anlaştı diyor.Bakalım hayırlısı

Belki yanlış hatırlıyorumdur ama NTVSpor bu transfer döneminde içine verdi.

SSKLA

Samsunspor'da 2 transfer

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, Macar Pal Lazar ve Uruguaylı Arevalo Rios'u kadrosuna kattı.

Ulusal haber sitelerinde yer alan habere göre, Kulüp başkanı Kazım Gürol Yılmaz, transfer çalışmalarında Macaristan'ın Videoton takımında forma giyen savunma oyuncusu Pal Lazar ile Brezilya'nın Botagofo takımında forma giyen Uruguaylı ön libero Arevalo Rios'la her konuda anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Bu iki oyuncuyla en kısa sürede sözleşme imzalayacaklarını ifade eden Yılmaz, iki oyuncunun da Samsunspor'a güç katacağına yönetim olarak sonuna kadar inandıklarını belirtti.

Pal Lazar ve Arevalo Rios'u takıma dahil etmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan başkan Yılmaz, ''Bu iki oyuncunun Samsunspor'a büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Transfer çalışmalarımıza hocamız Vladimir Petkoviç'in istekleri doğrultusunda devam ediyoruz. Yönetim olarak takımımızın Spor Toto Süper Lig'de en iyi şekilde mücadele etmesi için yönetim olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Takım yarından itibaren teknik direktörümüz nezaretinde hazırlıklarına başlayacak. İddialı bir takım oluşturarak başarısıyla adından sıkça bahsettiren bir Samsunspor izleyeceğiz.''

Yılmaz, Samsunspor'un geleceği için transfer çalışmalarını hassas bir şekilde sürdürdüklerini de sözlerine ekledi.

Ancak, yerel gazeteler ise, Kırmızı-Beyazlıların büyük ölçüde anlaştığı Uruguaylı ön libero Arevalo Rios'un transferinde son dakika pürüzü yaşandığını yazdı.
Pazartesi Samsun'da olması beklenen yıldız futbolcunun menajer sayısının bir anda artması nedeniyle transferin zora girdiği öğrenildi.

Kaynak : Netkulis

engin55

Yarın kaçta havaalanında olcaklarmış? Taraftar derneklerine saatle ilgili bilgi vermemişler mi

SSKLA

Alıntı yapılan: engin55 - 26 Haziran 2011, 22:20:43
Yarın kaçta havaalanında olcaklarmış? Taraftar derneklerine saatle ilgili bilgi vermemişler mi

Çiço dün pazartesi gecesi dedi ama tam saat bilmiyorum

Lusage

Yarın THY de 20:20 ve 01:15 te Samsun'a inecek 2 uçak var. Muhtemelen ikisinden birisidir.