2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

Sacma Sapan, düsünülmeden ve sadece sayfa doldurulmak icin yazilan bir yazi al_sana

Yok  bu takım paraşütsüz küme düşermis. Nereye düsüyor kardesim daha lig baslamadi bizimkiler basladilar sallamaya.Bide Keremle Ahmeti kiyaslamis.Ahmet kim Kerem kim.Suan Ahmetden daha kaliteli Türk Kalceci alamazsin.Yapabilecegin tek sey yabanci Kaleci almak,ama yabanci kontejaninin kale icin kulanmak pek akilli olmaz.

Bidaha birsey yazdiklari zaman bi 5 dakka düsünüp öyle yazsinlar  :kafa: :kafa:

Gökberk55

sevgili kardeşim öncelikle büyüklerine mantıklı ol felan gibi kelimeler kullanma,herkesin farklı fikirleri olabilir.

karabük modeli diyosun karabükle biz birmiyiz onu düşün önce biraz adamlar açık ara lider oldu,hemde bu senekinden kaliteli bir ligde,bizim takımın bizim gazımız sayesinde buralara geldiğide yadsınamaz asla.ondan dolayı karabük modeli felan hikaye bence.kaleci konusunada değilmiş,sorarım sana ahmet şahinin bu seneki performansı gösterebileceğine dair bir garantin varmı,bu sene üstümüzde hakkı çok ama,bank asya forvetlerinin beceriksizliğini de unutmamak lazım onuda geçtim iyi bir performans sergilese bile Allah korusun ya sakatlanırsa nasıl yapıcaz.Bu benim şahsi fikrimdir sen başka türlü düşünebilrsin

kavak_55

iyi demişsin samsunsporlu arkadaş kerem kim ahmet kim bi bakmak lazım kaleci almak demek ahmeti sallamak demek ahmetten iyi kaleci bulamayız isa turana kızabiliriz ama geçen bankasyadan çıkan takımın iskeletini o kurmadımı bence mantıklı olan azve öz transferdir. çok iyi paralar vererek küme düşenlerde oluyor ona bakarsanız ben samsunsporun  ilk 8 içerisinde olacağnı düşünüyorum ilk seneden fazla atmamak lazım.inşallah hayırlısı olur bekleyip göreceğiz.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 26 Haziran 2011, 15:56:05
sevgili kardeşim öncelikle büyüklerine mantıklı ol felan gibi kelimeler kullanma,herkesin farklı fikirleri olabilir.

karabük modeli diyosun karabükle biz birmiyiz onu düşün önce biraz adamlar açık ara lider oldu,hemde bu senekinden kaliteli bir ligde,bizim takımın bizim gazımız sayesinde buralara geldiğide yadsınamaz asla.ondan dolayı karabük modeli felan hikaye bence.kaleci konusunada değilmiş,sorarım sana ahmet şahinin bu seneki performansı gösterebileceğine dair bir garantin varmı,bu sene üstümüzde hakkı çok ama,bank asya forvetlerinin beceriksizliğini de unutmamak lazım onuda geçtim iyi bir performans sergilese bile Allah korusun ya sakatlanırsa nasıl yapıcaz.Bu benim şahsi fikrimdir sen başka türlü düşünebilrsin

Allah askina Bana Ahmet´den alabilecegin daha kaliteli Türk Kaleci söylesene.Tabiki garantisi yok ama yeni gelen Kalecinin iyi olma garantisi varmi.Brr Yedek mutlaka alinmali orda haklisin ama bence birinci Kalecimiz Ahmet olmali bence

LisandroLopez

Ronaldo 90 milyon euro almıyor, Ronaldo nun bonservisi 94 milyon euro.

Gökberk55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 26 Haziran 2011, 16:04:51
Allah askina Bana Ahmet´den alabilecegin daha kaliteli Türk Kaleci söylesene.Tabiki garantisi yok ama yeni gelen Kalecinin iyi olma garantisi varmi.Brr Yedek mutlaka alinmali orda haklisin ama bence birinci Kalecimiz Ahmet olmali bence

bende yedeği kasttetim zaten ama gerekirse ahmetin yerini doldurabilecek biri ayrıca Türk olmasıda şart değil alınacak kalecinin

SSKLA

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 26 Haziran 2011, 15:56:05

karabük modeli diyosun karabükle biz birmiyiz onu düşün önce biraz adamlar açık ara lider oldu,hemde bu senekinden kaliteli bir ligde,bizim takımın bizim gazımız sayesinde buralara geldiğide yadsınamaz asla.ondan dolayı karabük modeli felan hikaye bence.kaleci konusunada değilmiş,sorarım sana ahmet şahinin bu seneki performansı gösterebileceğine dair bir garantin varmı,bu sene üstümüzde hakkı çok ama,bank asya forvetlerinin beceriksizliğini de unutmamak lazım onuda geçtim iyi bir performans sergilese bile Allah korusun ya sakatlanırsa nasıl yapıcaz.Bu benim şahsi fikrimdir sen başka türlü düşünebilrsin

Aynı renklere aşık olmasak senle polemiğe girerdim fakat daha uzamasın.

LisandroLopez

26 Haziran 2011, 16:26:35 #3997 Son düzenlenme: 26 Haziran 2011, 16:30:06 LisandroLopez
Ahmet Şahin'in kalitesini tartışmıyor ki adam, sadece Bank asya hücumcularıyla süper lig hücumcuları bir değil diyor, ki doğru diyor.
Ferhat Kiraz ile Quaresma yı, Burak Akdiş ile Emenike'yi, Mehmet Al ile Cenk Tosun'u, Antepli Kenan ile Alex'i bir tutmamak lazım.
Allah korusun ona birşey olsa Kılıçarslan ne kadar yeterli olur.
Bencede Ahmet Şahin iyi bir kaleci ama bir kaleci daha alınması şart.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 26 Haziran 2011, 16:12:15
bende yedeği kasttetim zaten ama gerekirse ahmetin yerini doldurabilecek biri ayrıca Türk olmasıda şart değil alınacak kalecinin

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 26 Haziran 2011, 15:53:23
Sacma Sapan, düsünülmeden ve sadece sayfa doldurulmak icin yazilan bir yazi al_sana

Yok  bu takım paraşütsüz küme düşermis. Nereye düsüyor kardesim daha lig baslamadi bizimkiler basladilar sallamaya.Bide Keremle Ahmeti kiyaslamis.Ahmet kim Kerem kim.Suan Ahmetden daha kaliteli Türk Kalceci alamazsin.Yapabilecegin tek sey yabanci Kaleci almak,ama yabanci kontejaninin kale icin kulanmak pek akilli olmaz.

ali ihsan

Serdar Kulbilge alınsa sıkıntı yaşamayız.Allah korusun Ahmet sakatlansa halimiz ne olur ?

alperen

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 26 Haziran 2011, 16:32:50
Serdar Kulbilge alınsa sıkıntı yaşamayız.Allah korusun Ahmet sakatlansa halimiz ne olur ?

Serdar Ankaragücüne gitti abi

SSKLA

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 26 Haziran 2011, 16:32:50

Böyle bir kaleci alsan oynamıyorum diye sorun çıkarır zaten Ankaragücü ne gitti.

ali ihsan

Ahmet Şahin'i rekabete zorlayacak bir kaleci mutlaka alınmalı bana göre ...

Gökberk55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 26 Haziran 2011, 16:22:44
Aynı renklere aşık olmasak senle polemiğe girerdim fakat daha uzamasın.

uslübuna dikkat et gerekirse polemiğede girebilirsin

@piskopat samsunsporlu sanki çok yabancı transfer edicekmişiz gibi konuşuyosun,bu takımda kontenjyan sıkıntısı olacağını düşünmüyorum keşke alsalarda olsa

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 26 Haziran 2011, 16:26:35
Ahmet Şahin'in kalitesini tartışmıyor ki adam, sadece Bank asya hücumcularıyla süper lig hücumcuları bir değil diyor, ki doğru diyor.
Ferhat Kiraz ile Quaresma yı, Burak Akdiş ile Emenike'yi, Mehmet Al ile Cenk Tosun'u, Antepli Kenan ile Alex'i bir tutmamak lazım.
Allah korusun ona birşey olsa Kılıçarslan ne kadar yeterli olur.
Bencede Ahmet Şahin iyi bir kaleci ama bir kaleci daha alınması şart.

Ben yedek kaleciye birdey demedim ama yazida bence Yeni bir birinci kalecinin sart oldugunu söyliyor.