2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SSKLA

brigand

Fm için çok iyi bir stoper.elit sınıftan sonra tercih edilebilecek bir adam. ama canlı olarak hiç izlemedim. yarın ı çok merak ediyorum bakalım.

ahmetsefa55

http://www.mackolik.com/Futbolcu/11857/Andre-Bahia

son senesınde 21 maç oynamıs.ondan oncekı sezonlarda yuksek yuzdeyle oynamıs.demekkı son sene bır sakatlık fln yasadı ya da hocasıyla anlasamadı.bakalım beklıyoruz  ;)

Ollivanders

ugrass

ilgilenilen oyuncuların 30 yaş altı olması SAMSUNSPOR için iyi hareket.

SSKLA

2008 den bu yana hiç kırmızı kart almamış

kaynak: transfermarkt

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 26 Haziran 2011, 14:21:20
2008 den bu yana hiç kırmızı kart almamış

kaynak: transfermarkt
öyle bir istatistikki kötüye de yorabiliriz iyiye de  :hnk:

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

Samsun'un Selim ısrarı
26 Haziran 2011 / 13:44
Kırmızı-Bayazlı ekip, bir süreliğine bekletmeye aldığı Kayserisporlu Selim Teber'in transferini sonuçlandırmak için düğmeye bastı. Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, "Evet oyuncunun menajeriyle bir görüşmemiz oldu. Kendisine tekliflerimizi sunduk, cevap bekliyor
YENİDEN HAREKET KAZANDI
Samsunspor, Kayserispor'un orta saha oyuncusu Selim Teber'in işini bitirmek için düğmeye bastı. Daha önce bu oyuncuyla yapılan ilk görüşmeler neticesinde transfer bir süreliğine askıya alınmıştı. Başarılı orta saha oyuncusu Selim Teber'i transfer etmek için yeniden harekete geçen Samsunspor yönetimi, bu futbolcunun menajeriyle önceki gün yeniden bir görüşme talebinde bulundu.

SALI GÜNÜ NETLEŞECEK
Yapılan görüşmelerin son derece olumlu geçtiğini belirten Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, "Selim Teber'in menajeri Salı günü olumlu veya olumsuz bize mutlaka dönecek. Biz yaptığımız teklifin kabul edilemeyeceğini düşünüyoruz. İnşallah hafta içinde transferde işimizi yarılayacağız. Herşey Samsunspor'un daha güçlü ve başarılı olması için" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=59189

twitter

Petkovic iş başında
Teknik Direktör Vladimir Petkovic, ekibi ile birlikte dün akşam Samsun'a geldi.

GurbetciFanatik

Galiba en sonunda bekledigimize deyecek.

Ismi gecen adamlar hicte fena degil insallah en hayirlisi olur.

yirmiuc

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 26 Haziran 2011, 14:31:54
Samsun'un Selim ısrarı
26 Haziran 2011 / 13:44

SALI GÜNÜ NETLEŞECEK
Yapılan görüşmelerin son derece olumlu geçtiğini belirten Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, "Selim Teber'in menajeri Salı günü olumlu veya olumsuz bize mutlaka dönecek. Biz yaptığımız teklifin kabul edilemeyeceğini düşünüyoruz. İnşallah hafta içinde transferde işimizi yarılayacağız. Herşey Samsunspor'un daha güçlü ve başarılı olması için" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=59189

;D

FaTiH_HaN

işte gazetecilik bu  ;D ;D forumda bile yazarken önizleme butonuna tıklayarak bakıyoruz bi kelime hatası varmı diye adamlar koskoca gazetede bi zahmet edip kontrol etmiyorlar  ;D ;D :kafa:

Gökberk55

Açık konuşmak gerekirse benim endişelerim hafta içinde  Samsunspor Kulübü kaynaklı basına verilen söylemlerden...
                Kulübün Teknik Koordinatörü sevgili İsa Turan kardeşim "Karabük Modeli" uygulayacağız ve takımı bozmadan birkaç takviye yapmayı düşünüyoruz."diyor.
                Böyle bir durum olursa bende şimdiden söylüyorum" bu takım paraşütsüz küme düşer"...  
                Yine transfer komitesinde bulunan sevdiğimiz arkadaşımız Suat Çakır "takım içinde mali bakımdan futbolcu dengelerini bozmayacağız" diyor.
                 Artık o işlen geride kaldı.
                  Profesyonel futbol kulüplerinde her futbolcu kalitesine göre birde alır beşte alır.
               Yani futbolcu kaliteliyse parasını vereceksin.
                Örneğin Real Madrid takımında Ronaldo 90 milyon dolar alıyor ama takımın dengesi bozulmuyor.
                 Son olarak hatırlarsanız Samsunspor 2005-2006 sezonunda o zaman  kalesini koruyan  Kerem İnan'nın büyük hataları ile küme düşmüştü..
                 Maalesef futbolda dün çabuk unutuluyor.
                 Bana göre şu an Samsunspor'un  kaleci ihtiyacı olup olmadığını  tartışmak bile komik...
                Acil kaleci bulunmalı...

ercüment gülün yazısına katılmamak elde değil,baştan beri söylüyorum ama inşallah yanılan ben olurum isa turanla bu iş olmazzzz

SSKLA

26 Haziran 2011, 15:36:59 #3989 Son düzenlenme: 26 Haziran 2011, 15:43:56 Berkay Yelken
Allah aşkına Ronaldo 90 milyon mu alıyor senelik? Kaç senede alıyormuş, çok bilmiş gazetecimiz bunu da yazsaymış ya! Ayrıca R.Madrid'den bahsediyoruz. Birisi 5 alırken diğeri de 3 alır en kötü. Öyle 5'e yarım olayı yok yani. Bir de bahsettiğimiz oyuncular kim, bahsettiğimiz takım kim? Bizim takımdan birine hadi yavrum madrid'de oynayacaksın ama ronaldonun 100'de birini alacaksın deseler takla atarak gitmez mi, veya Türkiye'den bir başka oyuncu? Lütfen azıcık düşünerek yazsınlar ya! :kafa:

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 26 Haziran 2011, 15:32:54
                 Kulübün Teknik Koordinatörü sevgili İsa Turan kardeşim "Karabük Modeli" uygulayacağız ve takımı bozmadan birkaç takviye yapmayı düşünüyoruz."diyor.
                 Böyle bir durum olursa bende şimdiden söylüyorum" bu takım paraşütsüz küme düşer"... 
                 Yine transfer komitesinde bulunan sevdiğimiz arkadaşımız Suat Çakır "takım içinde mali bakımdan futbolcu dengelerini bozmayacağız" diyor.
                  Artık o işlen geride kaldı.

Ayrıca takım sıfırdan mı kurulsun Buca gibi lütfen mantık :kafa: >:( >:( >:( >:( :rulet: