2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Bursa'nın Arjantinli bir forveti vardı onun gibi çıkmasın dediğin gibiyse  ;D

Gökberk55

forvet hayalim hep semih şentürktü olmadı :)

Ajan

Ayberk

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 26 Haziran 2011, 01:56:40
Bursa'nın Arjantinli bir forveti vardı onun gibi çıkmasın dediğin gibiyse  ;D

Adaptasyon sıkıntısı olması muhtemeldir, tıpkı Steinert veya Nunez gibi. İkisi de yetenekli ama, Türkiye'ye fazlasıyla yabancı oyunculardı. Benim tahminim tamamen Arjantin'in hücum oyuncuları konusundaki ününden ileri geliyor. Dünya'nın önde gelen sayılı takımlarına bakın, ileri hatlarında illaki bir Arjantinli vardır.(Messi, Higuain, Lisandro Lopez, Tevez, Di Maria,Agüero, Saviola... diye gider)

Yönetim de bu konuda Arjantin'in olumlu referansından dolayı oraya yönelmiş olabilir. Ama başka mevkiye de bakıyor olabilirler, benimkisi sadece tahmin

55__Gurbet__55

Forvet alincaksa brezilyadan alinmasini isterim. Oranin forvetleri genellikle iyi oluyor,hem Yönetim Yildiz alcagiz diyor gitsin neymari alsin iste hem maliyetide düsük. :P   

Saka bi yana forvet mevkisi icin brezilya bir cennet.

beşnumara

Türkiyeye gelmiş arjantinlileri ve brezilyalıların verimini karşılaştıralım sonuç nedir acaba.Boşuna arjantinli peşine düşmeye gerek yok iş yapamıyorlar Türkiyede :rulet:

Kaya

Otorite gibi geldi yazdı  :kafa: Golcü golcüdür milliyeti olmaz.Bursadakiler golcü molcü değildi.Biri topa çok iyi vuruyor o kadar,diğerinin ne yaptığı belli değil..Gelsin D.Milito bakalım iş yapıyor mu yapmıyor mu...  ???

erhan55

beyler tabiki bir genelleme var ülkelerde mevki konusunda ama bu adananın karpuzu meşhur gibi oldu. brazilyanın forveti iyi yok arjantinin. abi almanlar panzer defans iyi yetişir orada toprağından olsa gerek. brazilyada da arjantinde de her mevkiden bir sürü yıldız sayabiliriz. futbol ülkesi adamlar. demek istediğim ; illa sabit bir mevki yok .

ama 5numaranın da dediği gibi kültürel farktan hatta iklimden dolayı bile uyum sorunu derseniz kesinlikle katılıyorum. olabilir.

Uğur Yıldız

ya şöyle ilhan mansız gibi güçlü kral serkan gibi bitirici bi forvet bulsak :D

Ayberk

Fernando Torres takımıyla sıkıntı yaşıyormuş, onu mu alsak ;D

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 26 Haziran 2011, 02:48:55
ya şöyle ilhan mansız gibi güçlü kral serkan gibi bitirici bi forvet bulsak :D

turgayergeni

tam yönetime olan güvenimin azaldıgı zamanda bu transfer haberleri sevindirici inşallah sonunu da getirirz. >l<

5trawberry

Şöyle Lukaku, Drogba, Bafetimbi Gomis, Karambeu, West, fode mansare, mwaruwari gibi korku verici bir o kadar da sevimli tipler istiyorum takımda :D

ugrass

Alıntı yapılan: 5trawberry - 26 Haziran 2011, 03:27:38
Şöyle Lukaku, Drogba, Bafetimbi Gomis, Karambeu, West, fode mansare, mwaruwari gibi korku verici bir o kadar da sevimli tipler istiyorum takımda :D

hem korku verici hem sevimli ellerinde yokmus kardesim =)

samsunspor.co.nr

Günaydın arkadaslar,

Sabah sabah Haber(siz) gazetesinin haberini okudum.
Dün DHA'nin (bildigim kadariyla) Turkiye'ye servis ettigi haber,Kazim Yilmaz'in söylemleri ile birbirini tutmuyordu.
Nitekim Rios'un birden fazla menejeri ortaya çıkmış ve transfer zora girmiş.  :(

Kaynak : Haber(siz) gazetesi

İyi pazarlar.

germencisse

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 26 Haziran 2011, 10:34:35
Günaydın arkadaslar,

Sabah sabah Haber(siz) gazetesinin haberini okudum.
Dün DHA'nin (bildigim kadariyla) Turkiye'ye servis ettigi haber,Kazim Yilmaz'in söylemleri ile birbirini tutmuyordu.
Nitekim Rios'un birden fazla menejeri ortaya çıkmış ve transfer zora girmiş.  :(

Kaynak : Haber(siz) gazetesi

İyi pazarlar.

Kardesım hangi transfere el atılsa takla oluyor..Resmi olarak anlaşılmadığı takdirde açıklama vermesinler artık,bu taraftara yazık.. :-X :-X