2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ajan

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 25 Haziran 2011, 21:46:40
halil altıntop örneği önümüzdeyken imzayı görmeden inamam

İnanabilirsin çünkü yönetimden alınmış kesin bir bilgidir.Hangi vakit geleceği bile belirtilmiştir.

twitter

bu rios gerçekten çok iyi oyuncu mükemmel oldu gelmesi

SSKLA

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 25 Haziran 2011, 21:52:18
İnanabilirsin çünkü yönetimden alınmış kesin bir bilgidir.Hangi vakit geleceği bile belirtilmiştir.

Aynen yönetim söylemiştir.Pazartesi gecesi havaalanında karşılama faln diyo çiço.

Ajan

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 25 Haziran 2011, 21:55:24
Aynen yönetim söylemiştir.Pazartesi gecesi havaalanında karşılama faln diyo çiço.

Aynen öyle bir yöneticimiz aramış ve konuşmuşlar.Artık bundan sonra gelmezse vay o yöneticinin haline.

kutsalforma

Lazari bilmem ama bu Rios tam bir cellat. o ne yaw öyle, öyle bir top oynuyorki, sanki önceden kolombiyanin eroin krallarinin katilligini yapmis. adam sanki dini icin savas ediyo. Manyak bu herif, ??? formasini alicam ama  8)

twitter

Ajan

Ayrıca Serdar Güler Samsun'da oda birkaç gün içinde imza atacak.Karşılama için yönetim tarafından bütün taraftar gruplarına haber verilmiştir.

karma55

Diğer adayların aksine, Turgay Kıran transfer çalışmalarını açık bir şekilde medyayla paylaştı. Kıran, transfer için yaklaşık 60 milyon Euro'luk bir bütçe ayırdıklarını belirtti. Kıran'ın teknik direktör adayları Ottmar Hitzfeld, Pablo Correa ve Abdullah Avcı. Yabancı oyuncuların ağırlıkta olduğu transfer listesi ise oldukça kabarık. Kıran'ın futbol komitesi, Kevin Gameiro, Morgan Amalfitano, Sinan Bolat, Stanislav Manolev, Alaixys Romao, Kevin Catherine, Vitor ve Serdar Güler'le büyük ölçüde anlaşma sağladı.

serdar güleri galatasarayda transfer etmek istemiş

Gökberk55

RİOS-LAZAR-ERGİÇ ELDE VAR 3
Kırmızı-Beyazlılar Uruguaylı Arevalo Rios, Macar Pal Lazar ve Bursassporlu İvan Ergiç ile her konuda anlaşma sağlandı. Üç oyuncunun Samsun'da imza atacağı öğrenildi
25 Haziran 2011 Cumartesi 19:54

Yabancı oyuncu transferinde bu zamana kadar birçok oyuncuyu mercek altına alan Samsunspor, Fenerbahçeli Lugano'nun Uruguay Milli takımından arkadaşı olan ön libero Arevalo Rios, Macaristan ligi şampiyonu Videoton takımının defans oyuncusu 23 yaşındaki Pal Lazar ve Bursaspor'un Sırp oıyuncusu İvan Ergiç ile her konuda anlaştı. Bu oyuncuların, önümüzdeki günlerde Samsun'a geleceği ve sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

halk gazetesi akşam haberi

twitter

ergiç'i hepten unuttuk ya o da var 

samsunspor.co.nr

İyi akşamlar,

Rios'tan sonra Ergiç de isabetli bir transfer olur diye düşünüyorum.

Harika bir haber (Ergiç'in de katılması) akşamın bu saatinde,inşallah bu şekilde gelişir.

Takımımıza (inşallah) hayırlı ve uğurlu olur.

Sevgiler.

KareAs55

Ergiç-Rios-Murat Selimde gelirse ortasaha aman Allahım  :)

twitter

davidsavage

Hayırlısıyla basında konuşulan şu 3 transfer (Rios,Lazar,Ergiç)imzalasınlar, sonrasındada Selim Teber,Nicolita... diye devam eder inşallah transferlerimiz.

Ayberk

25 Haziran 2011, 23:49:10 #3929 Son düzenlenme: 26 Haziran 2011, 00:07:13 Ayberk
Ergiç-Rios hayırlısıyla gelirlerse, aman Ya Rabbi!  ???  :deli:

Yalnız kadro kurmakta zorlanırız böyle olursa. Sol beke,stopere ve forvete de yabancı alınırsa durum şöyle olur: Sol bek, stoper, sağ bek, ortasaha1, ortasaha2, forvet yabancı olur. 6 yabancı dolar. Bu durumda sağ ve sol açık yerli olmak durumunda. Ya da Adem yine ilk 11'in değişilmezi olacak. Her neyse bi gelsinler de booool bol konuşuruz....

Ayrıca yazıldı mı bilmiyorum ama, Serdar Gürler Terme-Söğütlü'denmiş :)