2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cezayir55

ngonge

Kırmızı-Beyazlıların anlaşmaya vardığı iddia edilen İvan Ergiç'in futbol yaşantısını Türkiye dışında sürdürmek istediği, İnsua'nın ise Bursaspor tarafından serbest bırakılmadığı belirtildi.Bazı yerel gazeteler tarafından Kırmızı-Beyazlıların anlaşmaya vardığı iddia edilen Bursasporlu İvan Ergiç ve İnsua'nın transferlerinin çok zor olduğu belirtildi. Yeşil-Beyazlılarla sözleşmesi sona eren İvan Ergiç'in futbol yaşantısını Türkiye dışında sürdürmek istediği, İnsua'yı da Bursaspor'un bırakmadığı öğrenildi. Bu şartlar altında iki oyuncunun da transferlerinin çok zor olduğu açıklandı.

Habergazetesi

Turuncu

Alıntı yapılan: isa55 - 25 Haziran 2011, 15:32:05
ferhat kiraz k. erciyesle anlaştı diye biliyorum.
Kaleci ferhat ile anlaştı erciyes.

erhan55

Alıntı yapılan: ngonge - 25 Haziran 2011, 15:26:03
Ligden düştüğümüz sene devre arasında alınan oyuncuları hatırlayan var mı: Ceyhun, Maksiç, Gueye ve diğerleri... Menejer zırvalarında 5 para etmeyen oyunculardı (Ceyhun isim olarak iyiydi ama geldiği zaman formsuzdu ve toparlaması sene sonunu bulmuştu)

Artık bu tip şeyleri yaşamadığımıza seviniyorum, Ben yönetime güveniyorum, Orduspor gibi yabancı transferi yapamayacaklarına eminim.

Hiç transfer yapmamak bile gereksiz transfer yapmaktan yeğdir.

ceyhun bir de 6 ay için o zamanın parası ile 600 milyar lira almıştı biz düşünce de hiç umrunda olmadan çekti gitti. adam bizde toparladı kendini sonra da pazarladı menejeri. evet bu isimler ile pazartesi imza atılırsa herşey güzel. ancak bu adamlardan vazgeçen olursa b planı var mı? hazır da mı yoksa daha onlarla temas kurulmadı mı? bunları da bilmemiz zor tabi. umarım ki vardır.

ayrıca forvet alınmadı diye topa tutmayın arkadaşlar. önce bu isimlerle anlaşmaya yakınlaşıldı ki bunların isimleri duyuldu. bence forvet konusunda da görüşüyorlardır zamanı gelince bunlar gibi birden o isimler de duyulacaktır.

ancak ben şu süpriz brazilyalı stoper ve arjantinden olanı merak ettim. ya da haber doğruluğu nedir acaba?

LisandroLopez

Geçen sene maliyeti düşük ve kaliteli futbolcular kazandırdı takıma eski yönetim.Bknz: Zenke,Kemal,Hakan Bayraktar,Ufuk,Agbetu,Dilaver..
Şuan ki yönetiminde kastı bu.Pal Lazar kaliteli olduğu kadar maliyeti de düşük.Ben artık geldi gözüyle bakıyorum ona.

karma55

Alıntı yapılan: AntZ - 25 Haziran 2011, 14:56:32
Nartallo'nun kardeşi geliyormuş.  :P :D

Nartallo bu kez Türkçe için geldi / VİDEO
1993-1994 yılları arasında Beşiktaş'ta forma giyen Arjantinli Osvaldo Nartallo yıllar sonra Türkçe Olimpiyatları'nda ülkesinin standında kültürünü tanıttı.

Ayberk

Mantıklı biçimde mali yapıyı çok sarsmayacak oyuncular alıp da bu yıl orta sıralarda bitirirsek ligi, benzer politikayı sürdürüp 2-3 yıl içinde Avrupa kupalarına katılım mücadelesi veririz. Çok para harcayanlar hiç bir zaman çok başarılı olacak diye bir kaide yok ;)

GökhanÇağlar

çok bekledik ama değecek gibi..inşallah bi sorun çıkmaz özellikle Rios da..

5trawberry

Kermit Erasmus, 2 sene önce cıvarı dünyanın gelecek vaad eden 100 futbolcusu arasında vardı.
Sağ kanat olarak düşünülebilir, kısa boylu ve hızlı gibi izlediğim kadarıyla.
90 doğumlu.

Cagdas Ünver

Uçup giden milyonlar

Türk kulüpleri, geçmiş yıllarda yurt dışına yüksek bonservisle futbolcular gönderdi. Ancak zarar edilenlerin sayısı çok daha fazla.

Işte Link

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/4557/1.html

Diyecegim şu ki, Transfer yaptik yildiz getirdik diye tonlarca para ödeyip gönderileceğine, Ucuz ama kaliteli oyuncu bulmak gerekir. Yönetimde bunu yapıyor. Sabırlı olalım.

King1965

25 Haziran 2011, 20:28:54 #3910 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 20:46:21 King1965
Serdar Gürler samsuna dun geldımı

Oğuzhan azgar la konustum da Rios sence geliyormu diye , bana benm menejerım onun menejerı dedı gelıyor dedı pazartesı antreamn var  orada goreecegız her halde paazartesı bekleyın dedıklerıne gore .

Ajan

Samsunspor yönetim kurulu uzun zamandan beri süren sessizligini sonunda bozdu.Hocamız Petkoviç in kesin olarak alınmasını istedigi Macaristan'ın Videoton takımında forma giyen savunma oyuncusu Pal Lazar ve Botofago'da forma giyen Arevalo Rios'la her konuda anlaşıldı.Her iki oyuncuda Pazartesi gecesi Samsun'a gelecek.Çarşamba Havaalanında taraftar grupları tarafından büyük bir coşku ile karşılanacak olan futbolcularımız Salı günü resmi sözleşme imzalayacaklar.
Futbolcularımızın karşılanması için gerekli bilgilendirme sitemizden yapılacaktır.
ŞİRİNLER

Kaynak:http://portal.forzasirinler.com/pal-lazr-ve-arevalo-rios-pazartesi-samsunda/

Demek ki artık kesinleşti diğer türlü Burak abi böyle bir haber yazmazdı.

Gökberk55

25 Haziran 2011, 21:46:40 #3912 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 21:50:00 Gökberk55
Alıntı yapılan: *AgEnT* - 25 Haziran 2011, 21:43:20
Samsunspor yönetim kurulu uzun zamandan beri süren sessizligini sonunda bozdu.Hocamız Petkoviç in kesin olarak alınmasını istedigi Macaristan'ın Videoton takımında forma giyen savunma oyuncusu Pal Lazar ve Botofago'da forma giyen Arevalo Rios'la her konuda anlaşıldı.Her iki oyuncuda Pazartesi gecesi Samsun'a gelecek.Çarşamba Havaalanında taraftar grupları tarafından büyük bir coşku ile karşılanacak olan futbolcularımız Salı günü resmi sözleşme imzalayacaklar.
Futbolcularımızın karşılanması için gerekli bilgilendirme sitemizden yapılacaktır.
ŞİRİNLER

Kaynak:http://portal.forzasirinler.com/pal-lazr-ve-arevalo-rios-pazartesi-samsunda/

Demek ki artık kesinleşti diğer türlü Burak abi böyle bir haber yazmazdı.

halil altıntop örneği önümüzdeyken imzayı görmeden inamam

berusa55

Camiamıza hayırlı olsun o zaman.  :ok

ult55ras

halil altıntop hiçbir zzman olmamışdı zaten