2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

germencisse

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 25 Haziran 2011, 13:13:34
Ama adamlarda Cangele gibi de bir adam var unutmamak lazım.

Cangele gibi bir adamın sadece ismi var..Bu sezon takımı adına olumlu hiç bişi yapamadı..

Bu da ondan kaynaklı bir durum değil zaten yaşadığı talihsiz sakatlıklardan sebep..  ;)

cembaba

Selim Teber'i alırsak bence iyi bir iş yapmış oluruz. Bir forvet bir stoper transfer tamamdır. İnşallah şu transferler biter de adam gibi rahatlarız. MİY veya Ordu gibi yapmayalım.

SSKLA

25 Haziran 2011, 13:30:55 #3887 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 13:35:13 Berkay Yelken
Aslında Mika Väyrynen alsak fena olmaz hani adamın bonservisi elinde inşallah duyarlarda sesimi de alırlar :D

Mika Väyrynen

http://www.youtube.com/watch?v=aH-2mj0QWoU

Shane_Falco

Her zaman dediğim gibi oyuncu Samsun'a gelip imzayı atmadığı sürece babam bile dese transfer bitmiş diye inanmam.Ayrıca nedenini bilmiyorum ama içimden bir ses bu Rios'u bize yar etmezler diyor :-\

yazan55

rubin  kazandan stoper mevkıınde bırıyle anlasmak uzereymısler kaynak çarşambadan

Gökberk55

SAMSUN RAHAT OLSUN
Çakır sözlerini şöyle sürdürdü: "  Bizim amacımız kulübü borçlandırmamak. Bu zihniyetle hareket edip uygun rakamlara oyuncu transfer etmeye çalışıyoruz. Samsunspor Süper Lig'deki en düşük maliyetli takımların başında gelecektir. Ama kimse bunu kötü bir takım kurduğumuz şeklinde yorumlamasın. Alternatifli bir kadro oluşturacağız. Hiç bir futbolcunun forması garanti olmayacak. Samsun halkı rahat olsun. Yaptığımız transferler bize önemli katkı sağlayacak. Taraftarlarımız moralini bozmasın."

bu cümlelerden benim anladığım şirketleşme başlaması için borçları silecekler önce,bundan dolayı adam gibi transfer yapamıyoruz diyor kısacası,tasarruf yapıcaz derken bizi geri düşürürse bunlar,daha Samsuna nasıl girecekler acaba

millwall

ben bu lafları biryerden hatırlıyorum :kafa: :-\

AntZ

25 Haziran 2011, 14:48:51 #3892 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 14:53:50 AntZ
Alıntı yapılan: millwall - 25 Haziran 2011, 14:43:50
ben bu lafları biryerden hatırlıyorum :kafa: :-\

Ahmet amcadan biraz farklı durum Hapay'ım. Paramız var ama boşa harcayacak paramız yok durumu.

Erkan Taşkıran bonservissiz gelecekken son anda parası yatırılınca 750 bin TL bonservis çıktı ve vazgeçildi mesela...

Bonservisi olmadığında da aynı Erkan, bonservisiyle geldiğinde de aynı Erkan, önemli olan bonservisi olmayan ya da maliyeti düşük Erkan'lar bulabilmek. Maliyeti düşük oyuncu almak kötü oyuncu almak değil. Ya da 700 bin € teklifi kabul eden Nicolita fiyat yükselttiğinde eyvallah deyip öptürmemek kendini, bir fuybolcuya seni mutlaka istiyoruz diye bağlanmamak, aceleci davranmamak, futbolcuya alternatifi olduğunu hissettirmek.  ;) Çok daha düşük maliyetle Mersin'den de, Ordu'dan da çok daha kaliteli takım kuracağımızdan eminim.  ;)

Uğur Yıldız

şu takıma bi tane arjantinli alsalar ya yıllardır hayalini kuruyom niye bilmiyom ama arjantinli bilekleri düzgün bi kanat oyuncusu alsak  ;) ;)

AntZ

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 25 Haziran 2011, 14:55:28
şu takıma bi tane arjantinli alsalar ya yıllardır hayalini kuruyom niye bilmiyom ama arjantinli bilekleri düzgün bi kanat oyuncusu alsak  ;) ;)

Nartallo'nun kardeşi geliyormuş.  :P :D

Ayberk

Ben şunu anlamıyorum; ucuza takım oluşturup başarılı olunca, geleceğe yatırım yapıp 4-5 sene sonra büyük başarılar elde edince dahi oluyorsun. Pahalı, içi geçmiş oyuncular alınca bomba transfer yapmış oluyorsun! Şimdi diyelim ki (Allah korusun) bu sene ucuza takım kurduk ama talihsiz bir sezon yaşadık ve küme düştük. Eee ne olacak? Zaten ucuza mal ettiğin genç oyuncu seninle devam eder. Ama pahalıya aldığın "yıldız" oyuncu seni yarı yolda bırakıp çeker gider. Kaldı ki o pahalı oyuncuları aldığında da ligde kalacağına dair tapuyu eline vermiyorlar adamın! Ucuza takım kurunca küme düşeceğine dair bir garanti verilmediği gibi! ;)

Ucuza takım kurmak deyince de nerde ıskarta topçu var onu almak değil olay. Maliyeti düşük, sözleşmesi bitmiş ama işe yarar oyuncular almak geliyor benim aklıma. Ordu'ya, Mersin'e bir bakın Allah aşkına. Her gün İstanbul takımlarının bit pazarına sunduğu yıldız(!)lardan biriyle anılıyorlar. Böyle olsak hoşumuza gidecek miydi? Benim gitmezdi açıkçası zzzzz

AntZ

Kısacası iyi araştırıyoruz, ince eleyip sık dokuyoruz, Ordu, Mersin gibi bulduğumuza atlamıyoruz diyor, zaten bunu yapınca hem onların aldıklarından daha kalitelileri, hem daha ucuzları bulunur, bulamazsan da maliyetini karşılayıp alırsın. Paran varsa her zaman kaliteli adam bulunur. Takımın tamamı maliyeti düşük futbolculardan oluşacakta değil  ;)

deli 55

varanı alan messiyi de alır,ronaldoyu da :D

ngonge

Ligden düştüğümüz sene devre arasında alınan oyuncuları hatırlayan var mı: Ceyhun, Maksiç, Gueye ve diğerleri... Menejer zırvalarında 5 para etmeyen oyunculardı (Ceyhun isim olarak iyiydi ama geldiği zaman formsuzdu ve toparlaması sene sonunu bulmuştu)

Artık bu tip şeyleri yaşamadığımıza seviniyorum, Ben yönetime güveniyorum, Orduspor gibi yabancı transferi yapamayacaklarına eminim.

Hiç transfer yapmamak bile gereksiz transfer yapmaktan yeğdir.

isa55

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 25 Haziran 2011, 12:42:02
Ferhat kiraz'ı başka bir takım almamışmıydı

ferhat kiraz k. erciyesle anlaştı diye biliyorum.