2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: CemBaba - 25 Haziran 2011, 11:48:12
O değilde forvete adam düşünmüyorlar mı acaba çok merak ediyorum. Agbetu gitti. Zenke kaldı elimizde bir tek.

Son Dakika, Petkovic: Yeni takımımı 3-4-3, 4-3-3 ya da benzer bir sistemle oynatacağımı düşünenler çok yanılıyor, Samsunspor'da 5-5-0 ya da 6-4-0 oynatacağım.  :evet:

kaynak : aysiha

Ahmeti

Ferhat kiraz'ı başka bir takım almamışmıydı

AntZ

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 25 Haziran 2011, 12:42:02
Ferhat kiraz'ı başka bir takım almamışmıydı

Başka takımla anlaştığını duymadım, Karabükspor'la anlaşan Erdem'le karıştırmış olabilir misin?

Gökberk55

ferhat kiraz felan değilde şu takımda ne zaman 1. sınıf bi forvet görcem,şöyle topu ayağına aldığında atamaz lan bu demediğimiz.benim aklımda hep semih şentürk vardı ama o da kaldı fenerde

yirmiuc

Bankasyadan alınabilecek ilk adam mehmet akyüz'dü bana göre, onu da beşiktaş kaptı.

SSKLA

Samsun Selim'i bitiriyor
Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor, uzun süredir peşinden koştuğu Selim Teber'in transferinde mutlu sona çok yaklaştı.
Kayserispor'da geçtiğimiz sezon oldukça başarılı bir performans ortaya koyan tecrübeli orta saha oyuncusuyla, hafta içinde resmi sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Öte yandan Kırmızı-Beyazlılar, Macar savunma oyuncusu Pal Lazar ile Uruguaylı ön libero Arevalı Rios'tan cevap bekliyor. Teknik direktör Petkoviç'in raporu doğrultusunda teklif yapılan iki ismin pazartesi günü yanıt vereceği öğrenildi.

Kaynak : FANATİK

Ahmeti

Alıntı yapılan: AntZ - 25 Haziran 2011, 12:44:56
Başka takımla anlaştığını duymadım, Karabükspor'la anlaşan Erdem'le karıştırmış olabilir misin?

Ben yanlış hatırlıyor olabilirim   ::)

holigan5565

Jakub'ta sona gelindi

Güncelleme:
Kadrosuna 4 yabancı oyuncu eklemek isteyen Samsunspor, sol bekte görev yapan ve bonservisi elinde olan Jakub Wawrzyniak ile el sıkışmak için gün sayıyor

SON AŞAMADAYIZ
Samsunspor Polonya 1. Lig ekiplerinden Legie Varşova'nın sol beki Jakub Wawrzyniak ile anlaşmak üzere. Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in de ısrarla istediği deneyimli futbolcuyla görüşmelerini sürdüren Kırmızı-Beyazlılar, aradaki ufak pürüzleri gidermeye çalışıyor.

BONSERVİSİ ELİNDE
27 yaşındaki oyuncunun bonservisi elinde bulunuyor. Geçtiğimiz yıl Polonya liginde 20 maçta 2 gol 1 asistle oynayan tecrübeli oyuncu 18
kez de Polonya Milli Takımı formasını giydi. Tecrübeli oyuncu, 2009'da Panathinaikos'ta oynadığı dönemde doping cezası almış ve futbol
hayatı bir süre sekteye uğramıştı.
arena gazetesi
bu arada dün serdar gelecekti diyolardı haber yok yalan oldu galiba

berusa55

Hakikaten peşinde olduğumuz adamlara bakıyorum da ön libero, sol-sağ bek, stoper... Bu takımın orta sahasına ve hücum hattına takviyeye gerek duymuyoruz sanırım. Taraftar olarak biz yaparız artık hücum organizasyonlarını.

Gökberk55

hep orta saha,defans yav golleri zenkeye bırakırsak çok üzülürüz,inş gizli tutulan sağlam 1 2 forvet vardır.julio sezar bari gelse ya

beşnumara

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Haziran 2011, 13:05:27
Hakikaten peşinde olduğumuz adamlara bakıyorum da ön libero, sol-sağ bek, stoper... Bu takımın orta sahasına ve hücum hattına takviyeye gerek duymuyoruz sanırım. Taraftar olarak biz yaparız artık hücum organizasyonlarını.
Geriyi sağlama alalım abi bi şekilde atarız golleri :) Kayserispor da son yıllarda hep öyle futbol oynuyor ya.Yemiyorlar ama bi şekilde atıp üst sıralarda yerini koruyorlardı ama bir çelişki var burda hocanın sistem bu olmamalı

SSKLA

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Haziran 2011, 13:11:12
Geriyi sağlama alalım abi bi şekilde atarız golleri :) Kayserispor da son yıllarda hep öyle futbol oynuyor ya.Yemiyorlar ama bi şekilde atıp üst sıralarda yerini koruyorlardı ama bir çelişki var burda hocanın sistem bu olmamalı

Ama adamlarda Cangele gibi de bir adam var unutmamak lazım.

Gökberk55

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Haziran 2011, 13:11:12

hani bu adam en iyi savunma hücümdur diyodu.madem forvet alamıcaklar bu adamı niye getirdiler >:( çok soru işareti var çok bu yönetime güvenim 0 a yaklaşıyor

brigand

daha çok süre var kesinlikle vardır forvet adayı. kanata dayalı bir oyun oynayacagız , orta sahada topu yönlendiren adamımızın kalite olarak üst düzey olması lazım. defansif anlamda ne yaparız kestiremiyorum tercihlerimize bağlı. önceliğin orta sahaya ve savunmaya verilmesi bence güzel bir tercih. bunda yönetimin planlamasının da etkisi oldugunu düşünüyorum. ellrinde bol alternatifli forvet listesi olabilir.

berusa55

Vallahi Fatih'cim tabi ilgilenilen mevkiler de önemli ama sonuçta bu takım maç kazanmak için goller atmalı; hücum hattına iyi takviyeler yapılmalı. Yemeyelim de nasıl olsa atarız her maç işlemez. Dediğin gibi hocanın hücum futboluyla da pek alakalı gitmiyoruz transferde geçen isimlere bakınca. Vardır bir bildikleri diyelim biz yine :)