2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Ayberk - 25 Haziran 2011, 11:05:42
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz da Rios gelir.  ::)

inş.....................................................

epçeli köylü

Rios= Yeni Timofte diyebiliriz o zaman...

Atakumlu

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 25 Haziran 2011, 11:25:52
Rios= Yeni Timofte diyebiliriz o zaman...

diyemeyiz timofte hucumcu orta saha bu adam savunmacı orta saha  ;)

55(tuncay)55

25 Haziran 2011, 11:36:55 #3858 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 11:44:53 55(tuncay)55
Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 25 Haziran 2011, 11:31:53
diyemeyiz timofte hucumcu orta saha bu adam savunmacı orta saha  ;)

yeter ki gelsin isteyen istedigini desin ;)

FaTiH_HaN

Rios leblebi gibi top kapıyor, nerede duracağını, ne zaman hamle yapacağını çok iyi biliyor, bölge hakimiyeti çok iyi. Tam bizlik bir adam orta sahada muratla yan yana oynarlarsa çok iyi iş yapar. Bu adam gelirse süperligdeki en iyi önliberolardan biri bizde olacak.

**KaR6**

rios-selim teber- murat üçlü ortasahası iş yapar bence..

cembaba

O değilde forvete adam düşünmüyorlar mı acaba çok merak ediyorum. Agbetu gitti. Zenke kaldı elimizde bir tek.

sadece55

Forvete 2 tane adam lazım...Ayrıca sağ açık ve sol açıkta hızlı etkili isimler lazım..

Ayberk

Rios epey de acımasız giriyor yalnız :D Topa giriyor ama gelişi, adamı öldürecekmiş gibi :D İnşallah gelir de hakemlere kaydırmamız kalır bi tek :D ;D inşallah gelir :)

Arjantin'den oyuncu bakıyoruz dediyse, ya forvettir, ya da ileriye dönük kanattır zaten, ileri uca da transfer illa ki olacaktır :evet: ;D

fındık

Alıntı yapılan: CemBaba - 25 Haziran 2011, 11:48:12
O değilde forvete adam düşünmüyorlar mı acaba çok merak ediyorum. Agbetu gitti. Zenke kaldı elimizde bir tek.

BİLLY Mehmet i unutma Cemmmmm :kanka: :D

Bu arada Nobe kesin gitmiş MİY e Ntvspor açıkladı (adamlar oyun oynuyo)

oguz_5528

İki transferde iyi ama Rios çok iyi bir oyuncu,yıllar sonra iyi bir yabancı geldi inşaallah daha iyileri gelir,Lazar hakkında hiç birşey diyemeyecem videolarda iyi gibi gözükebilir ama orası macaristan burası süper lig ;)

brigand

kesinleşmeden yazmicam dedim  ama  dayanamıyorum. dünya kupasındaki her maçı izleyen birisi Rios'u her türlü önplana çıkarırdı zaten. babamla izlediğimiz maçlarda ikimizde hayran kalmıştık. o yüzden çok temkinli bir şekilde Allah diyorum  ;D pal lazar'ı hiç bilmiyorum ama kumaşı iyi deniyor. bekliyoruz hayırlısı :)

sadece55

Rios gelirse kesinlikle yabancı transfer çıtasının yüksek tutulduğunu gösteriyordur...Diğer oyuncuların da kalitelerinin aşağı olmayacağını düşünüyorum

Gökberk55

Alıntı yapılan: CemBaba - 25 Haziran 2011, 11:48:12

Harun55