2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

CurvaSs

videoyu yeni izledim. bu adamı alırsak, orta sahamız için ilaç olur. zaten adam çok hızlı geldi bana, bir de pas tekniği inanılmaz iyi. zor pozisyonlarda sıkça topu takım arkadaşlarına kazandırmış. libero rios, önünde murat, stoper'de kemal, kalede ahmet şahin. ahmet şahin'den itibaren orta bölge sağlama alınır, tabi en uç kısıma "zenke" veya sağlam bi' yabancı olursa, orta bölüm harbiden çok sağlam olur.

özet: rios alındığında havaalanına gidecekler listesi;

1-CurvaSmurfs

beşnumara

25 Haziran 2011, 02:08:03 #3826 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 02:11:12 beþnumara
Takıma kel gelmesin arkadaş istemem ;D isterse rios olsun

Önümüzde Gaziantepspor gibi bir örnek var.Aldığın yabancılar kaliteli olursa uefaya oynarsın.İnşaallah öyle olacaktır yabancılar ama bir konya bir buca gibi de isabetsiz transfer yapmayız.Bir mersin bir ordu gibi de politikamız olmaz.Biz Samsunsporuz farklıyız :)

AntZ

AlıntıSamsun Selim'i bitiriyor

Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor, uzun süredir peşinden koştuğu Selim Teber'in transferinde mutlu sona çok yaklaştı.

Kayserispor'da geçtiğimiz sezon oldukça başarılı bir performans ortaya koyan tecrübeli orta saha oyuncusuyla, hafta içinde resmi sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Öte yandan Kırmızı-Beyazlılar, Macar savunma oyuncusu Pal Lazar ile Uruguaylı ön libero Arevalı Rios'tan cevap bekliyor. Teknik direktör Petkoviç'in raporu doğrultusunda teklif yapılan iki ismin pazartesi günü yanıt vereceği öğrenildi.

kaynak: fanatik

Gökberk55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 25 Haziran 2011, 01:37:37
Hakan Rize'yi reddetti

Samsunspor'un orta sahasının tecrübeli ismi Hakan Bayraktar,Çaykur Rizespor'un cazip transfer teklifini kabul etmedi.Samsunsporla 1 yıllık opsiyonlu sözleşmesi bulunan Hakan Bayraktar,''Samsunspor'da mutluyum.Yeni hocamın beni istediğini biliyorum.Çaykur Rizespor'a teklifin dolayı teşşekür ediyorum.Futbolu Samsun'da bırakacağım '' dedi.

Kaynak: Netkulis

Samsunlu olsun ister çamurdan olsun  :)

CurvaSs

25 Haziran 2011, 02:28:52 #3829 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 02:32:43 curvasmurfs
bu arada serdar gürler'i facebook'tan ekledim, kabul etti. şu sıralarda alanya'da sanırım, baya fotoğraf eklemiş. bi' tanesi ilgimi çekti, çnkü jack daniels t-shirt'üydü. :D sanırım alkolik.  :P ayrıca samsunspor'a geliyor musun diye mesaj attım ama cevap vermedi. bu yaşta olur böyle şeyler, kendisini çok yükseklerde, erişilmez birisi olarak görüyor olabilir. hee belki de cevaplamak istememiştir ama ayıp etti. :D umut pal lazar'la kanka oldu, biz 20 yaşındaki adamın ağzından laf alamadık. :(

ayrıca, adam 91 doğumlu ama evli, bizim halimiz ise üniversite köşelerinde sürünme olarak devam ediyor.

ngonge

Teber haberi gecenin bombası oldu, 1 hafta kadar önce haberi çıkmıştı da sonra sesi kesilmişti.

Bu arada Ergiç'i de Ordu istiyor:

Bursaspor'un 2009-2010 sezonundaki Süper Lig şampiyonluğunda büyük pay sahiplerinden biri olan İvan Ergiç için Orduspor tüm imkanlarını seferber etti.
Fanatik

AntZ

AlıntıBüyük gün Pazartesi

Samsunspor transferde sona yaklaşırken Lugano'nun Uruguay Milli Takımı'ndan arkadaşı Arevalo Rios'la görüşmelere başlandı

Samsunspor Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, Pal Lazar ve Arevalo Rios'un menajerleriyle İstanbul'da görüşerek, "İki oyuncu için tekliflerimizi sunduk. Pazartesi günü bize son kararlarını verecekler" dedi. Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır'la birlikte İstanbul'a giden Samsunspor Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, gündemdeki oyuncular Macar Pal Lazar ve Uruguaylı Arevalo Rios'un menajerleriyle masaya oturdu. Sonuç için futbolculardan haber beklenecek.

TEKLİF YAPILDI
İki oyuncunun menajerine tekliflerini sunduklarını belirtirken Başkan Yılmaz, "Biz teklifimizi yaptık. Onlarda düşünmek için süre istedi." dedi. İstanbul'da ayrıca Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'le de görüşen Yılmaz, "Kendisine bu zamana kadar yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi verdik ve fikir alışverişinde bulunduk."dedi.

TİTİZ DAVRANACAĞIZ
Transfer etmek istedikleri oyuncuların bütün özelliklerini araştırdıklarını söyleyen Sportif Direktör İsa Turan, "Futbolcuların sadece oyunculuk yönüyle veya kariyerleriyle ilgilenmiyoruz.
Biz de sıradan futbolcular almak istemediğimiz için işi sıkı tutuyoruz. Onların aile yaşantılarına kadar herşeyi araştırıyoruz" dedi.

kaynak: fotomac

AlıntıPetkovic bugün şehre geliyor

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, bugün Samsun'a geliyor. Petkovic'in transfer çalışmalarına son noktayı koyacağı öğrenildi. Petkovic bugün şehre geliyor

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, bugün Samsun'a geliyor. Petkovic'in transfer çalışmalarına son noktayı koyacağı öğrenildi. Petkovic bugün şehre geliyor

kaynak: fotomac

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: ngonge - 25 Haziran 2011, 02:30:30
Teber haberi gecenin bombası oldu, 1 hafta kadar önce haberi çıkmıştı da sonra sesi kesilmişti.

Bu arada Ergiç'i de Ordu istiyor:

Bursaspor'un 2009-2010 sezonundaki Süper Lig şampiyonluğunda büyük pay sahiplerinden biri olan İvan Ergiç için Orduspor tüm imkanlarını seferber etti.
Fanatik

Şu Ergiçi alsakta kapak yapsak şu orduyaaa :)

eren55

Bir de bakıyormuşsun hoca eli boş gelmiyormuş.Ne yapalım umut fakirin ekmeği. :)

kutsalforma

ChucKeR

Prácticamente afuera del Botafogo, el futuro de Egidio Arévalo Ríos parece estar en México, por más que su nombre...

Riosun tweeter hesabından. Anladığım kadarıyla Mexicada dewam edecem gibi bişi yazıyor  :kafa:

CurvaSs

Alıntı yapılan: ChucKeR - 25 Haziran 2011, 02:54:58
Prácticamente afuera del Botafogo, el futuro de Egidio Arévalo Ríos parece estar en México, por más que su nombre...

Riosun tweeter hesabından. Anladığım kadarıyla Mexicada dewam edecem gibi bişi yazıyor  :kafa:

Neredeyse Botafogo arasında, Egidio Arevalo Rios gelecekte Meksika gibi görünüyor, ama onun adı ...

google translate terk oldu ama buradan öyle bir şey çıkaramadım. galiba hesap kendisinin değil, çünkü 2. şahış söylemiş.  :-\

AntZ

25 Haziran 2011, 03:15:21 #3837 Son düzenlenme: 25 Haziran 2011, 03:22:59 AntZ
Alıntı yapılan: ChucKeR - 25 Haziran 2011, 02:54:58

Riosun tweeter hesabından. Anladığım kadarıyla Mexicada dewam edecem gibi bişi yazıyor  :kafa:

İlk defa direkt ismiyle bir sayfa yerine blogspot tan bir bloğa sahip olan futbolcu görüyorum  :)
Profilinde tanıttığı sayfa;
http://egidioarevalorios.blogspot.com/

Muhtemelen bu da fake ya da hayranı  ;)

edit: aynı mesaj facebook sayfasında da var..

http://www.facebook.com/pages/Egidio-Cacha-Arevalo-Rios/10150094849770258?ref=ts

Facebook sayfası, twitter ve blog aynı elden çıkma, birbirine link vermiş ama normal kullanıcı hesabı değil bence hayran sayfası.

KareAs55

Cacha'nın anlamını bilen varmı ?  :)

ChucKeR

http://egidioarevalorios.blogspot.com/

transferleriyle ilgili bir sürü haber var burda.

meksikaya transfer olcağı sanılıyomuş ama faiz oranlarından dolayı Şili ye kaymış transfer. Ulan faizi bizden düşük ülke yoktur diye biliyodum :D
botafogoyu bırakma sebebi de hoca istikrarı sağlanamaması abreu ile anlaşamaması ya da tercih edilmemesi oraları çözemedim. bi de eşi brezilyaya alışamamış oraya alışamayan hatun buralarda zor durur. inşallah hayırlısı olur. ben çok istiyom şahsen bu adamı.

mexikadan Tijuana ve Şiliden Universidad de Chile transferde kapışıyor diyor. İspanyadan Racing Santanderin de adı geçiyor. Türkiyeden adı gizlenen bir takım da devrede falan diyor o da muhtemlen biziz :D

ilmi olan okusun sağlamını anlatsın linki yukarda verdim işte