2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Haziran 2011, 21:20:42
Pal lazar ve Rios hakkında Anlaşıldı kelimesi kullanıldı :)

Hocam klubü ile felan anlaşıldı onlar olmuşturda.Önemli olan oyuncunun kendileriyle anlaşmabilmek şuan bizim için buna dair bir haber bir duyum alsak daha iyi olur...

Ollivanders

Orası oyle. Ben sadece haberiniz olsun diye yazdım.

samsunmania

Önemli olan kulüplerle anlaşmak değil yeğen, önemli olan oyuncularla anlaşmak :holey: :oyun:

Kafayı yedik artık :P :P

AntZ

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 24 Haziran 2011, 21:52:17
Önemli olan kulüplerle anlaşmak değil yeğen, önemli olan oyuncularla anlaşmak :holey: :oyun:

Kafayı yedik artık :P :P

Sen oyuncuyla anlaştığını sanırsın ama herkes oyuncudur bu oyunda, mühim olan oyuncuyla anlaşmak değil oyunu anlayabilmek dayı  :peeh:

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Haziran 2011, 21:52:01
Orası oyle. Ben sadece haberiniz olsun diye yazdım.

Ben yanlış bişi demek istememiştim kardeşim :) Eyvallah saolasın haber için :)

twitter

LisandroLopez

Pal Lazar çok kaliteli çok hızlı bi sağ bek Adem felanda hikaye yani.. İnşallah alınır.Kemal gibi herkes peşinden koşar şimdiden söylüyorum.

davidsavage

AlıntıSamsunspor müthiş bir oyuncuyla anlaşmış Uruguaylı Arevalo Rios ...Bu ismi çok duyacaksınız bu sene,tam bir görev adamı..

Twitter'da,gs ile ilgili haber veren bi gazetecinin yazdıkları bunlar,arkadaşımın vasıtasıyla gördüm bende. İnşallah denilen gibi çıkar ve Samsunsporumuza başarıyla hizmette bulunur.

ChucKeR

Alıntı yapılan: CemBaba - 24 Haziran 2011, 17:52:44
Selim Teber çok iyi oyuncu neden kimse atlamadı anlamadım bende. Kayseri bu oyuncuyu neden boşa bıraktığını da çözemedim.

Selim ailevi sorunları gerekçe göstermiş, Kayseri ile karşılıklı olarak fes etmişler kontratı. Muhtemelen almanya ya döncektir.

sadece55

Rios Dünya kupasının parlayan isimlerindendi...Acayip bir top kapma potansiyeli var adamda..Alınırsa ön libero olayı sağlama alınır.

Ollivanders

Turgaydan sonra rios'u gormek , Eray'dan sonra Ahmet Şahin'i gormek gibi birşey olacak.

Turuncu

Rios gelirse bomba olur hırslı adam ortasahaya ilaç olur. :ok

Sercan

Gigi Multescu tarsus idman yurduyla anlaşmış galiba..

samsunluhakan

bu günde sessiz sedasız bitti olsun napalım sabır hayırlısıyla bi başlasa bombalar gerisi gelecekte

yilmazselcuk55

Sabreden derviş Muradına Erermiş ama sabır taşı olduk çatlayacaz artık daaa   :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: